AM 6.8 już oficjalnie

  • 197 Odpowiedzi
  • 57372 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dek

  • **
  • 101
  • Sprzęt: hx4700 + AM 6.5
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 26, 2011, 20:42:33 »
Faktycznie nie pisałem o jeździe "na wprost", bo wtedy program sugerował tylko skręt w lewo. Kiedy zaczął działać zakaz skrętu w lewo, to teraz program kieruje prosto - wbrew stojącemu tam znakowi nakazującemu skręt w prawo.

*

Offline mcglow

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Auro 2S, AM 6.15_EU
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 26, 2011, 22:53:51 »
Babol w Łodzi
Start
51°47'26.159"N, 19°29'6.216"E
Koniec
51°47'20.004"N, 19°29'6.576"E
Skręt z ul. Wojska Polskiego w Al. Grzegorza Palki AM sugeruje wykonać pod prąd, po komunikacie "Trzymaj się lewego pasa"
W 6.7 tego nie było  :-|
Potwierdzam istnienie tego błędu. AM sugeruje nie tyle wykonanie skrętu w prawo pod prąd, ile wykonanie tego manewru z pasa ruchu przeznaczonego do skrętu w lewo. Jest tam pas przeznaczony do skrętu w prawo, co jest uwidocznione na mapie. Dlaczego podpowiedź głosowa brzmi: "trzymaj się lewego pasa"? Błąd, który trzeba poprawić.
Zgłosiłeś to do suportu?

*

Offline statler

  • **
  • 209
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G6 Plus
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 27, 2011, 09:55:34 »
Zgłosiłeś to do suportu?
Zgłoszone  :proud:
AM sugeruje nie tyle wykonanie skrętu w prawo pod prąd,
Jest również kawałek pod prąd przez pas dla skręcających w lewo w Wojska Polskiego z Grzegorza Palki.

*

Offline stafid

  • ***
  • 445
  • Płeć: Mężczyzna
  • o drogę nie pytam
    • Perfect
  • Sprzęt: Asus 636N, AM EU
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 28, 2011, 11:49:02 »
gdyby jeszcze komunikaty Hołka typu skręt pokrywały się z rzeczywistością i grafiką na ekranie .....ech

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 29, 2011, 09:37:39 »
A ja się wczoraj znów uśmiałem przy AM. Jeździłem sobie po Śląsku- Ruda, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, w sumie ok. 100km. Za każdym razem wklepywałem punkt docelowy do AM a jechałem i tak po swojemu, bo drogi w miarę znam. 3 razy miałem taką sytuację, że przy ustawionej trasie szybkiej po zjechaniu z wyznaczonej przez AM trasy okazywało się, że nowa jest i szybsza i krótsza. Dodam, że w kilku przypadkach były to raczej oczywiste manewry dla kogoś, kto zna trochę aglomerację Śląską, a pchanie się w wytyczone przez AM trasy wiązałoby się z nadkładaniem drogi i czasu. Gdzie tu sens i logika? Bez bicia przyznaję, że mam włączone i SR i LD...

*

Offline stafid

  • ***
  • 445
  • Płeć: Mężczyzna
  • o drogę nie pytam
    • Perfect
  • Sprzęt: Asus 636N, AM EU
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 29, 2011, 10:00:53 »
Wcześniej tego nie miałem a w 6.8 przy uruchomieniu AM wyskakuje zawsze komunikat o problemach z podłączeniem Bluetooth, jak się tego pozbyć bo Bluetooth nie używam przy połączeniach

*

Offline romek64

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N311, A636N, N560, N6120c, NR360, NR460,E52,N8
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 29, 2011, 10:05:43 »
A ja się wczoraj znów uśmiałem przy AM. Jeździłem sobie po Śląsku- Ruda, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, w sumie ok. 100km. Za każdym razem wklepywałem punkt docelowy do AM a jechałem i tak po swojemu, bo drogi w miarę znam. 3 razy miałem taką sytuację, że przy ustawionej trasie szybkiej po zjechaniu z wyznaczonej przez AM trasy okazywało się, że nowa jest i szybsza i krótsza. Dodam, że w kilku przypadkach były to raczej oczywiste manewry dla kogoś, kto zna trochę aglomerację Śląską, a pchanie się w wytyczone przez AM trasy wiązałoby się z nadkładaniem drogi i czasu. Gdzie tu sens i logika? Bez bicia przyznaję, że mam włączone i SR i LD...
Niestety AM ciągle grzebie w algorytmach i dlatego ciężko jest znaleźć optymalne ustawienia które były by zadowalające,często jest tak ze poprzednie wersje wyznaczały sensowniejsze trasy poza tym każdy może mieć inny gust co do drogi która mu najbardziej pasuje a na Śląsku dróg nie mało więc trochę alternatyw zawsze się znajdzie.Proponuję abyś ustawił trasę optymalną,wyłączył LD i SR a w opcjach gdzie jest wybór suwakiem pomiędzy trasą krótka a szybką pobawił się ustawieniami suwaka na pozycjach od 3 do 5 od lewej.Na pewo będzie o niebo lepiej i znajdziesz trasy bardziej Ci pasujące.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 29, 2011, 10:29:42 »
No ja rozumiem, że tras jest wiele, ale czemu AM ciągle twierdzi, że dana trasa jest szybka, skoro moja jest i krótsza i szybsza? Dla mnie wyznacznikiem trasy szybkiej jest czas dotarcia do miejsca. A tu się okazuje, że np. jadąc do swojego biura w Gliwicach z Zabrza, moja droga przez Sośnicę jest o 2km i 3min krótsza niż ta niby "szybka" od AM.

Live Drive kilka razy mi się przydał i sprawdził, więc szczerze mówiąc nie chciałbym się go pozbywać, zwłaszcza że głównie dla jego celów nabyłem pakiet danych....

*

Offline romek64

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N311, A636N, N560, N6120c, NR360, NR460,E52,N8
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 29, 2011, 10:41:52 »
Takiego ustawienia aby wszystkie trasy były idealne nie znajdziesz, na różnych trasach różne ustawienia najlepiej pasują,to co ci zaproponowałem wydaje mi się najbardziej optymalne.Nie mam zamiaru negować LD i SR ale to jest kwestia rozważenia bilansu zysków i strat na pewno czasem się przydaje ale jak mnie to zgania z prostej dobrej drogi a potem z powrotem wracam na tą drogę to strasznie psuje mi to krew i wolę w ogóle nie używać takich wynalazków.

*

Konrad4x

Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 29, 2011, 10:46:01 »
A ja się wczoraj znów uśmiałem przy AM. Jeździłem sobie po Śląsku- Ruda, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, w sumie ok. 100km. Za każdym razem wklepywałem punkt docelowy do AM a jechałem i tak po swojemu, bo drogi w miarę znam. 3 razy miałem taką sytuację, że przy ustawionej trasie szybkiej po zjechaniu z wyznaczonej przez AM trasy okazywało się, że nowa jest i szybsza i krótsza. Dodam, że w kilku przypadkach były to raczej oczywiste manewry dla kogoś, kto zna trochę aglomerację Śląską, a pchanie się w wytyczone przez AM trasy wiązałoby się z nadkładaniem drogi i czasu. Gdzie tu sens i logika? Bez bicia przyznaję, że mam włączone i SR i LD...

Sens i logika jest w tym, że nawigacja jest głównie stworzona dla osób nie znających drogi do celu i na pewno takie osoby będą szczęśliwe, że w obcym mieście program ich doprowadził pod drzwi, natomiast osoby, które znają trasę i inne skróty często będą niezadowolone. Program nie zastąpi człowieka.

*

Offline romek64

  • **
  • 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N311, A636N, N560, N6120c, NR360, NR460,E52,N8
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 29, 2011, 10:54:55 »
W zasadzie wszyscy to wiemy..kol vonski  wykazał się po prostu tęsknotą za algorytmem idealnym do czego miał pewne prawo skoro większość tutaj uważa AM za najlepszy program do nawigacji po Polsce.Niestety ideałów nie ma a niektóre algorytmy wyznaczania tras to chyba były lepsze w AM3.97..

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 29, 2011, 11:12:53 »
@romek
No właśnie, poruszyłeś ważną kwestię - bilans zysków i strat. U mnie bilans ten jest zdecydowanie za korzystaniem z SR i LD. Skuteczność w Wa-wie i okolicach oceniam bardzo dobrze. Przypuszczam że Silesia ma podobnie.

@ vonski
takie sytuacje miałem i ja, że moja trasa była szybsza i krótsza od szybkiej AM z użyciem LD. Moim zdaniem to wynika z tego że "moc" danych SR nie jest równa mocy danych LD. Stąd AM jeśli ma dane LD z których wynika, że pojedzie niedużo wolniej niż na tych SR, to wybiera dane LD. Z jednej strony to logiczne, że lepiej pchać tam gdzie dane są lepsze.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 29, 2011, 11:14:00 »
Nie w tym rzecz Panowie. Poprzednie wersje (z włączonym LD) prowadziły trasą szybką rozsądniej. Teraz i mnie AM próbuje ciągać po centrum Lublina. Dwa razy nawet dałem się skusić - żałowałem potem.
Skoro całkiem niedawno można było lepiej, to dlaczego teraz tak być nie może?
Nie wiem czy to kwestia algorytmów czy danych SR czy LD ale coś jest do kitu.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 29, 2011, 11:17:03 »
No ja szczerze mówiąc właśnie do algorytmów tras mam największe zastrzeżenia.... Błędy są w każdym sofcie i nie ma się co ich czepiać (choć czasami są irytujące, zwłaszcza jeśli support ma w anusie uwagi i nie wprowadza ich mimo wielu raportów), ale ustalenie logicznej trasy jest dla mnie priorytetowe. Pal sześć takie jeżdżenie po Śląsku, ale przy dłuższych trasach różnice mogą być naprawdę istotne. No Ale słuszna jest uwaga, że nawigacja nie zastąpi człowieka i trzeba się zdać na własny rozum.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 29, 2011, 11:19:11 »
No ja szczerze mówiąc właśnie do algorytmów tras mam największe zastrzeżenia....
Tylko czy to kwestia algorytmu czy danych SR i/lub LD o tego nie wiadomo.
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 29, 2011, 16:31:03 »
@Stafid – może masz zaptaszkowane > Menu > Ustawienia > GPS > 2/2 > "Używaj odbiornika GPS Bluetooth"

*

Offline Miami

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS MyPal A636N SDHC Class6 8GB FAT32 klaster4KB
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 29, 2011, 19:08:59 »
Wcześniej tego nie miałem a w 6.8 przy uruchomieniu AM wyskakuje zawsze komunikat o problemach z podłączeniem Bluetooth, jak się tego pozbyć bo Bluetooth nie używam przy połączeniach
Pozbyć się tego nie da. Zdecydowanie napisz do supportu, bo widocznie moje zgłoszenie to było za mało i muszą otrzymać takich zgłoszeń 150.
Przypadki takie http://pdaclub.pl/forum/betatesty/automapa-6-8-0/msg1467858/#msg1467858
AutoMapa PL/EU 6.27.1(3126), mapa: teraz Polska 2303 6.1491

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 29, 2011, 20:42:16 »
A ja się wczoraj znów uśmiałem przy AM. Jeździłem sobie po Śląsku- Ruda, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice

Ooo, to kręciliśmy się po tym samym terenie  :P

Mnie wczoraj AM uraczyła "skrótem" w Zabrzu. Zamiast normalnie, z Wolności w Salmacha i w lewo w Bytomską, AM poprowadziła mnie Średnią, Piastowską, Powstańców Śląskich do Karola Miarki. Nie wiem, może by było i szybciej, gdyby nie to, że odstałem dobre cztery minuty na światłach na skrzyżowaniu Wolności/Salmacha. I dodatkowa atrakcja to przeciskanie się pomiędzy "prawidłowo" zaparkowanymi autami przy targowisku na Piastowskiej.

Inna sprawa to takie wypychanie w Gliwicach na DK88. Z ulicy św. Urbana na Podlesie AM każe mi jechać przez DK88, a IMHO zdecydowanie szybciej jest z Toszeckiej w Bernardyńską, Grottgera, Skowrońskiego i w lewo w Podlesie. Zdecydowanie łatwiej i szybciej jest skręcić z Uszczyka w Toszecką w prawo niż w lewo. Ale to tylko moje zdanie  ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2011, 20:45:39 wysłana przez jerzu »
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 29, 2011, 21:23:27 »
Nie tylko Twoje ;)
To co się dzieje na DK88 nad Portową to jest kpina z wszystkich użytkowników samochodów w tym mieście. Wiadukt, którego od 10 lat nie potrafią naprawić, więc zdecydowali go rozebrać  :O

*

Offline stafid

  • ***
  • 445
  • Płeć: Mężczyzna
  • o drogę nie pytam
    • Perfect
  • Sprzęt: Asus 636N, AM EU
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 30, 2011, 10:53:50 »
Wcześniej tego nie miałem a w 6.8 przy uruchomieniu AM wyskakuje zawsze komunikat o problemach z podłączeniem Bluetooth, jak się tego pozbyć bo Bluetooth nie używam przy połączeniach
Pozbyć się tego nie da. Zdecydowanie napisz do supportu, bo widocznie moje zgłoszenie to było za mało i muszą otrzymać takich zgłoszeń 150.
Przypadki takie http://pdaclub.pl/forum/betatesty/automapa-6-8-0/msg1467858/#msg1467858


dzięki wysłano

*

Offline wsz

  • ***
  • 294
  • Sprzęt: Eten X800-->Sony Xperia SP-->Xperia XZ1 Compact
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 30, 2011, 12:13:55 »
Mam AM 6.8 EU zainstalowaną na usuniętą instalatorem wersję 6.7, więc z zachowaniem parametrów. Możecie potwierdzić parę poniższych testów, bo temat jest do supportu. Testy ma wersji 6.7 też mile widziane. Na wcześniejszych wersjach nie ma testowanego odcinka autostrady A1.

Wstęp:
A. Ustalam dla ułatwienia POI w Chałupkach przy granicy z Czechami na drodze na Ostrawę na Bogumińskiej. To będzie mój koniec trasy dla wszystkich testów.
B. Wybieram ZAWSZE trasę szybką z wyjazdem z punktu startowego zawsze: sobota 9.04.2011 o 9:30.
C. SM włączone, LD WYŁĄCZONE.

Test 1:
Start Częstochowa Centrum. Wynik: wyznacza trasę przez Rybnik z CAŁKOWITYM POMINIĘCIEM A1. Wynik: 160km w 2h 32 min.

Dalej modyfikuję trasę dodając  punkt pośredni na północ od węzła Rowień by wymusić jazdę A1. Wynik 168 km w 2h 24 min. Więc jestem lepszy od AM. Nie wierzę, że jazda przez tereny zabudowane drogą 78 zamiast A1 przy trasie krótszej tylko o 8 km będzie dłuższe tylko o 8 minut. Zresztą moja droga jest szybsza.

Ale jeździmy dalej:
Test 2:
Start Katowice Centrum. Reszta jak poprzednio. Wynik: 91 km w 1h 20 min. Trasę AM wyznacza PRZEZ A1! Zjazd w prawo  na Wodzisław Śląski w węźle Rowień. I to wygląda sensownie bez poprawek w postaci umysłu czynnika ludzkiego.
Test 3:
Start Białystok Centrum. Reszta jak poprzednio. Wynik: 573 km w 8h 8 min. Trasę wyznacza przez A1 ale zjazd węzeł (Marynów) wcześniej i znowu zwiedzamy Rybnik!
Modyfikacja trasy przez dodanie punktu pośredniego na A1 tuż przed węzłem Rowień i mamy wynik: 577km w 8h 1 min. Znowu jestem lepszy od AM!

Reasumując:
1. Wszystkie trasy pokryły się na autostradzie A4, więc dalej powinny być identyczne lub bardzo zbliżone aż do samego celu (testy z dodaniem punktów pośrednich wyeliminowało decydujący wpływ danych Smart Routes na poprawność wyznaczania trasy szybkiej).
2. Trasa szybka została wyznaczona sensownie tylko dla startu z Katowic (poniżej 100km).
3. Trasa z Częstochowy (powyżej 100km, poniżej ?? km)to  totalny bezsens z prowadzeniem drogą 78 od A1 przez Rybnik (pewnie skutek interpolacji prostą pomiędzy Start-koniec trasy i niewielkich od niej odchyleń w poszukiwaniu drogi).
4. Trasa z Białegostoku (powyżej ?? km) jakoś da się zaakceptować - chociaż nikt mnie nie przekona, że jazda przez Rybnik jest lepsza niż dalsza trasa bezpłatną (jeszcze) A1 i potem przez wsie (profil osobowy).
5. AM stosuje różne algorytmy (lub modyfikacje jednego) w zależności od odległości. Dlatego może mamy czasami propozycje zmiany trasy w trakcie podróży w stosunku do uprzednio wyznaczonej bez żadnego specjalnego powodu (LD wyłączyłem! a trasy planowałem "na sucho" z wyłączonym GPS).


*

Offline rgr

  • *****
  • 1044
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 30, 2011, 17:10:36 »
To nie jest trudne do osiągnięcia. Przykład: szybka+SR; Wrocław (gdzieś południowy)-Gorzów Wlkp. Najszybsza (wymuszona punktem via) zawsze biegnie przez A4->Legnica->Lubin, a AM gdzieś próbuje ominąć Legnicę wojewódzkimi (A4->jakaś DW->DK94/3).
To nie tablica ogłoszeń !

*

Offline wsz

  • ***
  • 294
  • Sprzęt: Eten X800-->Sony Xperia SP-->Xperia XZ1 Compact
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 30, 2011, 19:48:28 »
Nie o to mi chodziło czy jest to trudne czy nie. Chodziło mi o potwierdzenie czy na innym sprzęcie/instalacji AM są podobne wyniki. To nie do końca wydaje się normalne aby końcówki trzech zachodzących na siebie tras z jednym punktem docelowym , były w części wspólnej różnie wyznaczane. Szczegóły dwa posty wyżej.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 30, 2011, 23:14:52 »
Cytat: wsz
B. Wybieram ZAWSZE trasę szybką z wyjazdem z punktu startowego zawsze: sobota 9.04.2011 o 9:30.
C. SM włączone
SR jak się domyślam, ale istotniejsze jest to, że popełniłeś błąd w założeniach.
Wiesz o tym, że przy włączonym SR ta sama trasa może być w różnym czasie
wyznaczona w całkiem odmienny sposób. A przy warunkach które ustaliłeś to:
- jadąc z Katowic wjeżdżasz na A1 ok 9:50
- jadąc z Częstochowy wjeżdżasz na A1 ok 11:00
- jadąc z Katowic wjeżdżasz na A1 dopiero po południu
Nic więc dziwnego , że trasy mogą się różnić, zwłaszcza ta z Białegostoku.

Nie jest też tajemnicą, że gdy odległość między początkiem a końcem trasy w linii
prostej przekracza 100km, to AM, żeby zbytnio nie przedłużać czasu kalkulacji trasy,
zaczyna korzystać z innego, mniej złożonego algorytmu, a to skutkuje niestety
gorszą jakością wyznaczanych tras. To drugi powód dla którego te trasy się różnią.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline wsz

  • ***
  • 294
  • Sprzęt: Eten X800-->Sony Xperia SP-->Xperia XZ1 Compact
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 31, 2011, 10:44:55 »
Masz rację. Dla startu z Białegostoku o 2:00 też prowadzi pomijając A1. I znowu punk pośredni na A1 poprawia wynik czasowy o 5 minut kosztem jazdy 3 km dłużej. Naprawdę wolę jechać bezpłatną autostradą niż drogą wojewódzką przez miejscowości. Czyli błąd w algorytmie - za "wcześnie" spycha na bardziej boczne drogi.

*

Offline matmic

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz Miciński
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S21 Ultra
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 01, 2011, 11:47:38 »
Chłopaki z AQ uwijają się.
Z miplo pobrane już zostały punkty do map 1104.
Samsung Galaxy S21 Ultra
Microsoft Surface Pro 6

*

Offline prodental

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + AM EU 6.9 /1109/
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 02, 2011, 20:04:53 »
witam, czy ktos mógłby mnie oświecić co to za widoki?, które pojawiły mi sie po zainstalowaniu 6.8 ?

przepraszam za zdjęcia ekranu


*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 02, 2011, 20:39:34 »
To dowody rzeczowe ;)  ... że coś się posypało przy instalacji.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline prodental

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + AM EU 6.9 /1109/
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 02, 2011, 20:55:42 »
ja pierdykam

niestety musiałem zrobic format, instalacja ponowna, i wszystko od nowa  :(


*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: AM 6.8 już oficjalnie
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 04, 2011, 16:48:50 »
Trasa szybka:

Nysa Centrum---> Dziwnów centrum

Trasa szybka bez punktu przez 6.39h (wyznaczona oryginalnie)

Trasa szybka z punktem przez 6.36h (po mojej modyfikacji)

Czyli trasa szybka nie jest najszybsza ??  :shocked:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 16:52:03 wysłana przez JR.Nysa »