LiveDrive wisi po wyjściu z zasięgu WiFi

  • 0 Odpowiedzi
  • 17172 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ffreeze

  • **
  • 132
  • Sprzęt: 6 z iAM EU
LiveDrive wisi po wyjściu z zasięgu WiFi
« dnia: Luty 16, 2013, 08:44:49 »
Dzień dobry,
zastanawiałem się, czy nie wrzucić tego do sekcji iOSowej, ale może na innych platformach problem też występuje, więc jednak na ogólnym. Jeżeli błędnie - proszę o przeniesienie.

Nie przypominam sobie takiego problemu więc przenoszę do iAM, jeśli problem ujawni się również na inych platformach przeniosę spowrotem do działu ogólnego

Zauważyłem taki powtarzający się problem - jestem w zasięgu WiFi. Włączam iAM w telefonie, wyszukuję cel, wyznaczam trasę i wychodzę do samochodu z włączoną aplikacją, wsiadam i jadę. Telefon traci połączenie WiFi i przełącza się na sieć komórkową. Automapa zaczęła ciągnąć dane LiveDrive ale chyba nie potrafi przełączyć się automatycznie na nowe połączenie sieciowe i dokończyć pobierania, bo można sobie czekać do usranej, wskażnik odbioru danych LD świeci na czerwono i niestety dane się nie ładują. Dobiero zamknięcie aplikacji (trzeba ją utłuc w pasku przełączania) i uruchomienie ponowne sprawia, że LD są zaciągane i uwzględniane w routingu. Czy to tylko ja mam taki objaw?
iAM 3.6 na 4S z iOS 6.1.1

pozdrawiam

Połączone: [time]Luty 16, 2013, 19:22:24[/time]
Cytuj
spowrotem
z powrotem
:wink:
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 19:23:54 wysłana przez ffreeze »
2f