AutoMapa na iOS - oficjalnie

  • 110 Odpowiedzi
  • 43452 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 08, 2011, 19:23:52 »
nie zwracałem tylko automape nie wiem czemu zwrocili mapemap pisałem ze automapa nie działa a tamte dzialają w kontekście nie dzialania automapy a nie zwrotu
dobrze ze nie zwrocili jak napisali tomtoma navigona i sygica bo kupilem w promocji
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Dżeju

Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 08, 2011, 19:45:21 »
Acha, byłem właśnie zdziwiony, ale widać jak AM zepsuła opinię naszych nawigacji, skoro zwracają kasę hurtem za wszystkie. AM kończ i wstydu oszczędź ...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 08, 2011, 21:24:19 »
Najwyrazniej zwrocili mi kase po tym jak w appstore napisalem ze nie zwracaja kasy za in app i zeby nie kupowac bo kasy nie oddadza jak nie bedzie dzialac
Chcialem zmienic wpis jak kase dostalem ale wpisu nie bylo zostal skasowany
Nawet po polsku sie doczytali a tak dont speak polish
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:09:31 »
To ciekawe... Mimo znanego bubla, barbarzyńskich zasad licencjonowania, MM jest po prostu cieniem AM. Rozumiecie coś z tego?

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:25:37 »
To ciekawe... Mimo znanego bubla, barbarzyńskich zasad licencjonowania, MM jest po prostu cieniem AM. Rozumiecie coś z tego?

Trochę chyba błąd w interpretacji wyników :) Tyle osób pobrało Automapę ponieważ myślało, że ona rzeczywiście jest Free - natomiast za MapaMap na wstępie trzeba zapłacić 30 ojro - dlatego tak mało osób decyduje się na zakup. Automapę pewnie "kupiło za free" te 550 osób, a naprawdę w całości odpaliło i zapłaciło 35 ojro pewnie góra 20-30 osób, natomiast można wystawić komentarz już po pobraniu "darmowej" Automapy jak się człowiek wkurzy, że ma jednak zapłacić :)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:28:30 »
Mm ma 32 pozytywy, a am 14 wiec o jakim cieniu mowisz ?
To ze ma 27 negatywow wiecej lidera z niej nie zrobi
Kazdy moze sciagnac am i wystawic ile gwiazdek chce nie kupujac jej
Do tego osoby takie jak ja co dostaly kase do zwrotu ich negatywy zostaly skasowane
Automapa ma fotoradary przenosne plus piketaz dla piratow drogowych z cb i tak bedzie lepszym wyborem pod warunkiem ze bedzie dzialac
Na razie oddali mi kase za automape i mapemap
Poki co mam navigona i tomtoma i jakos juz mi nie spieszno do zmian, chyba ze wyjdzie automapa na zawsze, uzywanie mnie nie interesuje czas za szybko leci moge na zasadzie dobrowolnosci wykupywac aktualizacje ale przymuszac nikt mnie nie bedzie jesli to nie jest warte


Połączone: Kwiecień 10, 2011, 10:33:44
Rok po roku raczej bedzie wiecej negatywow , malo kogo bedzie stac co roku placic za nawigacje od nowa 100% a w automapie jest tylko taka mozliwosc
Zeby chociaz zrobili mozliwosc wykupu na 14dni w in app, albo mozliwosc zakupu  nawet za 50 euro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 10:33:44 wysłana przez slawrumia »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Dżeju

Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 10, 2011, 11:16:37 »
(...) piketaz dla piratow drogowych z cb (...)
Bez uogólnień  :wink: W zimie, pikietaż z AM i CB, to najważniejszy sprzęt w samochodzie. Tylko dlatego jeszcze trzymam ostatnią licencję na AM pod WM. Pozostałych po takim chamstwie AM już nie przedłużam.

(...) chyba ze wyjdzie automapa na zawsze, uzywanie mnie nie interesuje czas za szybko leci moge na zasadzie dobrowolnosci wykupywac aktualizacje ale przymuszac nikt mnie nie bedzie jesli to nie jest warte.
100 % poparcia, a ponadto łączenie się z netem przez  AM w celu sprawdzenia licencji, to już nawet brak słów na określenie tego czegoś. A jak będę potrzebował jej w miejscu, gdzie jest "czarna dziura" GSM, to co ??? A takich miejsc w Polsce jest jeszcze sporo.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:11:11 »
A wiesz że nie będzie działać czy tylko się tego spodziewasz? Myślisz że są aż tak pazerni, że zupełnie im rozum odebrało?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:12:28 »
A wiesz że nie będzie działać czy tylko się tego spodziewasz? Myślisz że są aż tak pazerni, że zupełnie im rozum odebrało?

Biorac pod uwagę ich działania wokół iAM to chyba im rozum odebrało mimo wszystko  :]
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:29:09 »
licencje sprawdza tylko przy wpisaniu licencji łączy sie z netem
po jednorazowym wpisaniu juz wiecej nie woła sprawdzałem i można uruchamiać do bólu

Połączone: [time]Kwiecień 10, 2011, 12:54:44[/time]
odebrało i to z pazerności bo jak nazwać:

- umieszczanie płatnej aplikacji za free gdzie nic nie ma za free poza wpisaniem licencji aplikacji

-bajerowanie że dostawca map nie pozwala na więcej niz jedno urządzenie a nagle można więcej tyle że w umowie licencji istnieje zapis o jednym urządzeniu nawet po drugiej aktualizacji

- wypuszczanie nie działającego bubla który zaczął nawigować po drugiej aktualizacji ale wysypuje się po wpisaniu trasy rumia -> sielpia wielka

- za 35Euro na rok takiego zagrania nie było w appstore

- brak możliwości zwrotu kasy bo to jest platnosc in app zwracają tylko na zasadzie że omyłkowo kliknąlem

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 12:55:19 wysłana przez slawrumia »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 10, 2011, 13:22:02 »
ciekawe jak wyglądają statystyki sprzedaży, nie pobierania,
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 10, 2011, 13:52:34 »
tutaj wielka nie wiadoma
ale dzieki gamecenter mozna zobaczyc że angry birds pobralo 9mln, doodle jump 3,6mln infinity blade 1,3mln
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Dżeju

Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 10, 2011, 15:54:00 »
A wiesz że nie będzie działać czy tylko się tego spodziewasz? Myślisz że są aż tak pazerni, że zupełnie im rozum odebrało?
Wiem na pewno, że aplikacja AM, okresowo wywołuje połączenie z netem w celu sprawdzenia statusu licencji ( nie jest to określone co ile, można przyjąć, że losowo zależnie od ilości uruchomień). A jeśli tak, to wnioskuję, że w przypadku braku możliwości połączenia, a więc, także możliwości sprawdzenia licencji może się nie uruchomić. Jak ktoś już to przetestował w praktyce, to nich rzuci info.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 10, 2011, 16:05:56 »
włącze na noc z wyl wifi i data jak poprosi o licencje to pogięło ich do konca
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 06, 2011, 12:01:08 »
jest kolejna wersja iAM
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 06, 2011, 13:25:06 »
I co z tego, jak poprzednia wczoraj mnie zawiodla wysypując się przy odpalaniu... na szczecie mam navigona, który mnie uratował...  :-|

Oczywiscie, przeinstalowanie pomoglo, aczkolwiek niesmak pozostal... Zobaczymy czy nowa wersja bedzie bardziej stabilna...
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 13:29:20 wysłana przez OleYek »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 06, 2011, 16:05:50 »
Ostatni raz uzylem 1 go maja wytyczylem z pominieciem promu i byla wytyczona z pominieciem a potem dojechalem do promu ,
Skasowalem ostatecznie ani to nie wyglada na retinie ani nie prowadzi jak automapa
Do tego caly czas wyswietla sie komunikaty o fotoradarze przenosnym albo pojazdu z fotoradarem pies gryzl taka nawigacje jak mam cala droge jechac przepisowo
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 14, 2011, 07:28:29 »
I co z tą nową wersją AM, przetestował ktoś? Dochodzą głosy, że... działa.  :D

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 14, 2011, 09:34:26 »
I co z tą nową wersją AM, przetestował ktoś? Dochodzą głosy, że... działa.  :D

Tak, jak na razie nowa wersja dziala...  :ok: Wkurza mnie tylko ten tryb 3D+ ktory sie ciagle sam wlacza...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline DarekWa

  • **
  • 149
  • Sprzęt: iPhone 6S, Galaxy S8
Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 14, 2011, 09:57:04 »
to wyłącz go w funkcjach automatycznych.

*

Dżeju

Odp: AutoMapa na iOS - oficjalnie
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 15, 2011, 11:56:59 »
Działa i to z ustawionym czasomierzem, co kilkanaście minut się wyłącza, czasem co godzinę, a czasem wcale. Żyje swoim życiem, a darmowi testerzy działają  :mrgreen: :evil: Realnie, to może wersja 4.1.2.1. będzie działać poprawnie  :mrgreen:
Niemniej jednak, nie wymaże, to "wspaniałych" opinii o AM w iTunes Store :evil:
Jak ktoś chce być testerem, to AM jak najbardziej działa ...
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 11:58:37 wysłana przez Dżeju »