PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => ASUS => Wątek zaczęty przez: cordess w Wrzesień 25, 2006, 08:07:48
-
Witam !!
Jestem nowym użytkownikiem A636N, i jak na razie
jesten strasznie zadowolony z zakupu ;-)
Po używaniu Acera n10 i Evermore CF-G500 do nawigacji,
kupiłem go za namową żonki bo już nie mogła słuchać moich
komentarzy podzczas jazdy (sam Acer taki zły wcale nie był
tylko ten odbionik.... ). Nawigacja Evermore CF-G500
a SirfIII Asus - niebo a ziemia, zrobiłem wczoraj 150 km i ani razu nie zgubił sygnału, śmiga jak szalony. WiFi też działa już pod domem, blue
tez przetestowałem i iest ok.
Na razie wszystko w fazie rozgryzania, jedno mnie tylko męczy:
jak oni zrobili tą odchylaną antenę, obraca sie to w każdą stronę,
a jakoś musi był połączona z resztą, co tam w środku idzie ??? Przecież przewód by sie przetarł ?
-
(...)jedno mnie tylko męczy:
jak oni zrobili tą odchylaną antenę, obraca sie to w każdą stronę,
a jakoś musi był połączona z resztą, co tam w środku idzie ??? Przecież przewód by sie przetarł ?
Pewno coś na zasadzie łożyska ślizgowego... ;)
-
Według mnie to przewód (przewody) - skrętka z bardzo cienkich drucików z odpowiedniego stopu miedzi. Podobnie jest przy ekranach notebooków. Zakres ruchów jest przecież ograniczony.
-
Witam.
Ja też mam A636N ! Od soboty. No i od razu zagwozdka.
Jak tekst wpisany "ręcznie" zamienić na "maszynowy"?
Postępowanie zgodnie z instrukcją i poszukiwanie polecenia: "rozpoznaj" zakończyło się głęboką moją frustracją, bo takowe mogłem tylko obejrzeć w instrukcji. :mysli:
Sama instrukcja została, chyba też pomyślana, jako szybki kurs angielskiego (gratis od firmy?). ;) Pełno w niej, nie tylko angielskich nazw komend, ale wręcz są całe akapity po angielsku (to chyba w ramach ćwiczeń praktycznych ... bo Windows jest po polsku). Tłumaczenie instrukcji, też jest momentami zagmatwane i w praktyce niewiele ma wspólnego z tym co trzeba zrobić (choćby "podkręcanie" procesora).
Ale po tych paru dniach jest nieźle.
Z demem Navigo 2, po starcie i znalezieniu portów: COM8 dla programu i COM5 dla anteny, szuka sygnału około 3 minuty. Sygnał średnio trzyma na 3.
Szkoda, że do Warszawy mam 500 km i nie mogę sprawdzić jak będzie w praktyce dzałał i program i sprzęt.
-
Niestety w polskiej wersji WM5 nie ma rozpoznawania textu odrecznego.
-
Dzięki. To wiele wyjaśnia.
Nie ma to jak dobrze (nie) napisany poradnik użytkownika ...
-
Nie ma to jak dobrze (nie) napisany poradnik użytkownika ...
dokładnie, podręcznik do Asusa to kpina... Nie popisał się polski dystrybutor...
-
w polskiej wersji windowsa 5 mobile nie ma letter recognizer i MSN messenger, za ktory trzeba oddzielnie zaplacic 20$.Ale nawet po zaplaceniu nie da sie go zainstalowac- podczas instalacji wyskakuje wiadomosc, ze juz jest MSN program zainstalowany, i najpierw trzeba go odinstalowac- przypomina mi to message z BIOS "keyboard not found press F1"