Nowy ROM dla A636

  • 130 Odpowiedzi
  • 39455 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 28, 2006, 14:45:58 »
Cytat: "smutny"
faktycznie...
glos ucieka nie tylko po zainstalowaniu kradzionego tomtoma. jednym ze sposobow na poprawienie tego bledu jest PODOBNO odnalezienie w folderze windows pliku "BtCoreIf.dll" i zamiana jego nazwy na jakas inna, np "BtCoreIf.old"
tylko caly problem w moim przypadku polega na tym, ze ja w folderze windows nie mam pliku BtCoreIf.dll ;p

odpal najlepiej resco explorer i w ustawieniach wlacz zeby wswietlal ci wszystkie pliki w katalogu windows znajdz wlasnie en plik co pisales (BtCoreIf.dll) zmien jego nazwe na dowolna inna naprzyklad taka jaka podales zrob reset i dzwiek powroci
pozdrawiam

*

Offline 4ever

  • ***
  • 378
    • http://dione.cc/~forever
  • Sprzęt: SF N560
Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 28, 2006, 15:10:36 »
Cytat: "drogi"

Tłumacząc:
na zadane pytanie przez Huberto które brzmiało:
"A jak z wersją ROM czy mam najnowszy ???"
wwoland odpisał:
"Ja mam w swoim A636N ROM V03.0616.00 POL 0415"

1. Nie jest to nawet odpowiedź na pytanie "A jak z wersją ROM czy mam najnowszy ???". Skoro jesteśmy tacy dokładni to czepiajmy się wszystkich po równo. Chyba że to nagonka na mnie - to zastrzeż to przed następnym postem - przestanę odpowiadać.

Cytat: "drogi"

a Ty wcinasz się pisząc: "To nie jest odpowiedź na moje pytanie..."


Teraz to Ty jesteś niegrzeczny. Nie wcinam się tylko: jeśli odpowiadasz (ty lub ktokolwiek) na post nie bezpośrednio nad swoim - to powinno się cytować fragment tego postu na który się odpowiada. I tyle - właśnie po to, żeby nie było takich nieporozumień. Odpowiedziałem na post który, jak mi się wydawało, był odpowiedzią na moje pytanie.

Cytat: "drogi"

nie jesteś sam na forum, i w jednym temacie prowadzonych jest czasem kilka wątków myślowych, poczekaj cierpliwie aż ktoś odpiszę na Twoje pytanie i przyznaj że takie zachowanie było złośliwe a przynajmniej nieprzyjemne


Wiem że nie jestem sam - ale oczekuję tej świadomości również od innych. Problem w tym konkretnym przypadku polegał na tym że na tym (ale również na innych forach) otrzymuje się tonę bzdetów od użytkowników nie mających pojęcia o czym piszą, lub od takich którzy po prostu nie zrozumieli pytania/problemu.

Nawiązując do tłumaczenia poprzedniego - gdyby użytkownik zacytował pytanie na które odpowiada (a nie odpowiada natychmiast po nim) nie było by tego nieporozumienia.

A więc NIE. NIE było to ANI złośliwe, ANI nieprzyjemne, z mojej strony.

Cytat: "drogi"

Na koniec powiem że nie jest to miejsce na sprzeczki więc proponuje to zakończyć w formie obustronnego uśmiechu na twarzy - pomagajmy sobie wzajemnie, a forum będzie idealne.

całkowita zgoda. a więc:  :))

Cytat: "Soovek"
Cytat: "ST6"
1. Admin ma zawsze rację.
2. Jeśli admin nie ma racji patrz pkt 1.


I na takiej zasadzie administratorzy działają :) :D


Ta... to rozwiązuje problem bezdyskusyjnie. I na poziomie.

*

Soovek

Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 28, 2006, 15:35:25 »
Cytat: "4ever"

Cytat: "Soovek"
Cytat: "ST6"
1. Admin ma zawsze rację.
2. Jeśli admin nie ma racji patrz pkt 1.


I na takiej zasadzie administratorzy działają :) :D


Ta... to rozwiązuje problem bezdyskusyjnie. I na poziomie.


Chyba nie załapałeś żartu :D :P Ponurak :P

*

Offline 4ever

  • ***
  • 378
    • http://dione.cc/~forever
  • Sprzęt: SF N560
Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 28, 2006, 17:17:32 »
Cytat: "Soovek"
Chyba nie załapałeś żartu :D :P Ponurak :P


A jeśli żart to sorrka. Jestem po całodniowym poszukiwaniu pieca gazowego grzewczego, i jeżdzeniu w tej mgle co teraz rządzi... Nie załapałem...

A więc:  :D  :D  :))  :))

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 28, 2006, 18:37:45 »
Cytat: "4ever"
Cytat: "Soovek"
Chyba nie załapałeś żartu :D :P Ponurak :P


A jeśli żart to sorrka. Jestem po całodniowym poszukiwaniu pieca gazowego grzewczego, i jeżdzeniu w tej mgle co teraz rządzi... Nie załapałem...

A więc:  :D  :D  :))  :))



Oki doki, przecież nie będziemy się droczyć o takie sprawy ;) Ważne jest tylko jedno jaki mamy ROM ;)

Odnośnie jeszcze tego:

Cytat: "4ever"
Nie nie odpowiedziałeś - (nic nie szkodzi - skoro nikt tego do tej pory nie próbował oprócz mnie nie ma sprawy). Updatu się nie da zrobić ze względu na jakiś dziwny błąd "Unable to open update file". Trzeba będzie poczekać na oficjalny nowy ROM (choć nie widzę powodu - bo wszystko działa)...


Spróbuj znaleźć innego Uprade_Toola, miałem tak samo przy updatowaniu choć ROM pasował na 100% gdyż był to A636, ten co mi zadziałał znalazłem na google - ten z forum wyświetlał podobny błąd do Twojego (dokładnej jego treści nie pamiętam). I jeszcze jedno widziałem Twoją wypowiedź że wszystko działa więc nie widzisz potrzeby zmiany romu, myślałem że problem z tym językiem rosyjskim jest i chcesz PL, więc jak jest do końca?

*

Offline 4ever

  • ***
  • 378
    • http://dione.cc/~forever
  • Sprzęt: SF N560
Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 28, 2006, 19:11:04 »
To jest tak:

Koleżanka w rosji kupiła A636N po rusku. Ja i kolega z pracy mamy to samo tylko po polsku. Jeśli chodzi o techniczną stronę - wszystko działa, i chodziło mi o to że ASUS nie prędko wypuści ROM dla A636N, skoro poza sprzętowymi problemami - nie słyszałem aby ktoś miał z nim problem (typu  BUG WM5.0). A skoro jakichś poważniejszych błędów brak - to i updatu do ROM nie będzie. Czyli problem koleżanki nie zostanie prędko rozwiązany.

A ponieważ w rosji powiedzieli jej (wprowadzając ją w błąd) że można bez problemu zmienić język. To podjęła decyzję że zwróci na tej podstawie tego ASUS'a a kupi sobie w polsce przy następnej wizycie.

P.S. dla tych co myślą że pomoże im ORIKA. Otóż koleżanka ta dzwoniła do ORIKI i tam dowiedziała się że ORIKA nie oferuje takich usług (dla modelu A636N). i kropka.

Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 14, 2007, 12:07:16 »
Witam serdecznie wszystkich

Mam pytanko, jestem tu nowy i chciałbym wiedzieć gdzie można ściągnąć te romy. Szukałem na stronie asusa i nic, szukałem w postach ale wszystkie linki są nie aktywne. I jaka jest najnowsza wersja ?
Użytkuję 636N od pół roku i ostatnio czasami wyłącza się sam w trakcie pracy - gaśnie na ciemno i dopiero po paru naciśnięciach przycisku start włącz się na ostatnio otwrtym programie. Proszę o wyrozumiałość jeżeli było to gdzieś wcześniej opisane, ale nie znalazłem tego.
Proszę o pomoc.

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 14, 2007, 13:31:59 »
Cytat: "byczek13"
Użytkuję 636N od pół roku i ostatnio czasami wyłącza się sam w trakcie pracy - gaśnie na ciemno i dopiero po paru naciśnięciach przycisku start włącz się na ostatnio otwrtym programie.


Miałem tak samo, oddałem do serwisu - wymiana płyty głównej

Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 14, 2007, 21:03:49 »
Miałem tak samo, oddałem do serwisu - wymiana płyty głównej[/quote]

Dzieki za podpowiedz. troche postukalem w obudowe i narazie ustalo.
I jeszcze odnosnie mojego pierwszego pytania - skad wziasc ROMY

*

Offline smutny

  • **
  • 113
Odp: Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 01, 2007, 13:34:15 »
Ja mam bardzo ważne pytanie: mam zainstalowany najnowszy polski rom. jednak chcialbym go "przeinstalowac", co jest niemozliwe, poniewaz przy probie wyskakuje mi komunikat, ze mam juz te wersje romu i proces sie przerywa. czy jest jakas mozliwosc, abym mogl ponownie zainstalowac ten sam rom?
Polecam regulamin odnośnie avatarów, reklamy i stron www.

*

Soovek

Odp: Nowy ROM dla A636
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 02, 2007, 21:23:43 »
Ja mam bardzo ważne pytanie: mam zainstalowany najnowszy polski rom. jednak chcialbym go "przeinstalowac", co jest niemozliwe, poniewaz przy probie wyskakuje mi komunikat, ze mam juz te wersje romu i proces sie przerywa. czy jest jakas mozliwosc, abym mogl ponownie zainstalowac ten sam rom?
A nie lepiej poprostu zrobić HR ???
Jak dalej bedziesz się upierać przy przeinstalowaniu napisz mi na PW swojego maila podeślę update rom crack.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2007, 21:25:21 wysłana przez Soovek »