Martwy A636

  • 2 Odpowiedzi
  • 738 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Obecny

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Aktualnie Samsung I9000 Galaxy S
Martwy A636
« dnia: Listopad 14, 2006, 14:36:49 »
Moj maly przyjaciel wlasnie wyzional ducha
poprostu wyladowal sie do zera i juz nie chce wiecej slyszec o ladowarce czy komputerze, usb w ogole go nie widzi ladowarka rowniez, nawed diodkami juz nie mruga :) Nic nie wskazywalo na to ze byl chory, poprostu zmarl z dnia na dzien, mysle o jakiejs reanimacji? moze ktos mial podobny problem? Po podlaczeniu do ladowarki bateria strasznie sie nagrzewa ale tak jak pisalem wczesniej zero oznak ladowania :/ Sprzecik jest na gwarancji jeszcze rok tylko ze problem w tym iz kupilem go w Polsce natomiast aktualnie przebywam w Irlandii i mysle ze nie predko pojawie sie w kraju, do tego czasu wiec probuje jakos sam postawic go na "nogi" jakies pomysly, uwagi, sugestie ? wszystko mile widziane, dziekuje i pozdrawiam.

PS: Dawno mnie tu nie bylo :)

Martwy A636
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2006, 14:54:04 »
Najprawdopodobniej twoja bateria ma jakies wewnetrzne zwarcie, najprostrzym rozwiazaniem jest wymiana baterii ale najpierw chocby w sklepie albo u kolegi podpiac do twojego inna baterie aby potwierdzic smierc twojej. A moze przez przypadek zablokowales go "holdem" z tylu obudowy.

*

Offline Obecny

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Aktualnie Samsung I9000 Galaxy S
Martwy A636
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2006, 16:44:33 »
...niestety to nie wina zablokowania holdem chociza bardzo bym tego chcial , mozliwosci przetestowania baterii tez nistety nie widza bo jak napisalem wczesniej mieszkam w Irlandii a to kraj ktory z elektronika ma niewiele wspolnego :) na nic mi szukac uzytkownikow asusa czy innych pda, tutaj w modzie sa tylko laptopy , odtwarzacze ipod i ostatnio gps ale jak wyjde na ulice z pocketem to patrza na mnie jak na zamachowca z detonatorem w rece :)

Ostatnie obserwacje dowiodly ze po podlaczeniu do ladowania baterie juz sie nie nagrzewa czyli chyba padla na amen :/