Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > ASUS

Asus A696 i błąd przy flashowaniu - rozwiązanie

(1/4) > >>

Krystiannnn:
witam
wsadziłem karte 1gb sd do pda, sciagnalem update ze strony asusa FUU_PLK ( V03.0735.00 )
udpalilem update, pokazalo mi wszedzie 100% .... urzadzenie sie zrestartowalo, ale poza niebieskim ekranem Asus Rock Solid  Heart Touching nic sie nie dzieje !!!!!!!
bardzo prosze o pomoc, o jakiekolwiek wskazowki

ps. karta byla sformatowana, jako fat, i znajdowal sie na niej tylko update firmware.

Rozwiązanie w poście 7 (tomaszkap)

tomaszkap:
A hard reset możesz zrobić ?

Naciśnij reset+przycisk Uruchom (ten okrągły, wewnątrz przycisków kusorów), a następnie potwierdź (jesli jesteś na pewno, na pewno, na pewno zdecydowany  ) przyciskiem przełącznika trybu (ten z prawej, trzy goniącę sie w kółko strzalki).

Krystiannnn:
zrobiłem hard reset i mam

fat type: fat16
probing usb interface >>>
usb cable connected
waiting for download!

wyglada na to, ze pda czeka na wgranie nowego softu....

tomaszkap:
Nie wiem czy serwis cię nie czeka  :( Napisz do supportu Asusa.

stanley_p:

--- Cytat: Krystiannnn w Grudzień 23, 2008, 19:41:02 ---zrobiłem hard reset i mam

fat type: fat16
probing usb interface >>>
usb cable connected
waiting for download!

wyglada na to, ze pda czeka na wgranie nowego softu....

--- Koniec cytatu ---

A w jakim języku miałeś poprzedni ROM? Bo o ile mi wiadomo sciągniętym ze stron producenta można aktualizować tylko ten sam język, tzn. np. polski->polski. Aby zamienić np. angielski na polski trzeba uzyc pewnych sztuczek, była tu o tym mowa. Mnie się udało bezpropblemowo, dzieki ROM przygotowanym przez jednego z forumowiczów...  :ok:
Chciaż z jeszcze innej strony, tak jak sugeruje tomaszkap oraz sądząc po komunikatach nie wygląda to zbyt wesoło...  :(

Pozdrawiam i życzę udanej reanimacji sprzętu -

Stanley

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej