PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => ASUS => Wątek zaczęty przez: Benobis w Czerwiec 30, 2008, 19:23:23
-
Witam,
Wlasnie zainstalowalem SKYPE prosto ze strony producenta.
Wybralem wersje pocketpc ...
Zainstalowalo sie ladnie ..ale nie chce sie odpalic.
Pokazuje sie na chwilke i zaraz znika :(
Moze mi ktos pomoc ?
Wiecie co moze byc tego przyczyna ?
Pozdrawiam i czekam na Wasze posty,
Benobis
Napisane: Czerwiec 30, 2008, 19:06:08
ok...problem sie sam rozwiazal...
trzeba bylo odpalic skype z miejsca, w ktorym jest zainstalowane ...
Przepraszam za zamieszanie...
Benobis
-
wejdz do katalogu gdzie go zaisntalowales i odpal z tego EXE nie odpalaj go z programy
jak to nie pomoze to odinstaluj i wywal wszytkie pliki skypowskie z katalogu windows i zainstaluj jeszcze raz
pamietam ze tez mialem takie problemy teraz uzywam jakiegos jednego skype i dziala ale musze go odpalac bezposrednio z katalogu w ktorym jest zaisntalowany:>
-
Miałem ten sam problem. Najnowsza wersja Skype 2.2 nie działa dobrze na tym palmtopie. Odinstaluj ją i zainstaluj wersję wcześniejszą 2.1, prawdopodobnie masz ją na płycie. Wszystko będzie wtedy OK.
-
Problem jest z plikiem SkypeLauncher.exe, ktory o ile pamietam jest w kat. \Windows i do niego jest robiony skrot, wystarczy zrobic sobie nowy skrot do skype.exe z katalogu \Program Files\Skype i wszystko chodzi ok. To jest stary bug (chyba jeszcze z 2004) - nie chcialo im sie tego usunac (albo nie potrafia)
-
Dzieki, juz wszystko smiga :)
Czy na skype dla windows mobile jest tez mozliwe video ?
A696 nie ma wbudowanej kamery....ale moze bede mogl ogladac czyjas udostepniona kamerke ??
Da sie tak ?
Pozdrawiam,
Benobis
-
nie da :wink: