PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => ASUS => Wątek zaczęty przez: armen10 w Styczeń 14, 2011, 13:06:50
-
Witam
Czy ktoś mógłby przedstawić szczegółową instrukcje instalacyjną, jak wgrać system z tematu (windows mobile 6.1 pl) na "XDA ZEST" (fotki mile widziane). Obecnie mam ver.ang i chciałbym mieć w końcu polską.
I jeszcze jedno pytanie, czy po zmianie języka z ENG na PL wszystko będzie działało jak przed wgraniem ?
Z góry bardzo dziękuje
-
XDA Zest to ASUS P565 dla operatora O2, więc przenoszę bo ASUSy mają swój dział.
-
wszystko jest w http://pdaclub.pl/forum/asus-z-modulem-gsm/asus-p565/ (http://pdaclub.pl/forum/asus-z-modulem-gsm/asus-p565/)
-
Aby wgrać wrzuć na kartę SD (nie HC) i uruchom pda z wciśniętym dolnym klawiszem dpad (jeśli bootloader powie, że macie podłączyć się pod ładowarkę to to zróbcie).
Ja wrzucałem i z SDHC i też poszło.