PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Artemis => Wątek zaczęty przez: polondi w Maj 23, 2008, 16:10:10
-
Witam,
Koledzy mam problem, mój SPV dzwoni sam na różne numery. Oddzwaniają do mnie czasem ludzie i pytają, czy do nich nie dzwoniłem. Dotyczy to zarówno obcych numerów, jak i zapisanych w książce.
Ostatnio złapałem go "na gorącym uczynku", jak dzwonił na moją drugą komórkę. W trakcie gdy dzwonił otworzyłem aplikację telefon - nie sygnalizowała że z kimkolwiek się łączy.
Pomóżcie, bo jak zadzwoni na 0-700 to będę musiał sprzedać SPV i również kompa. To mogą być moje ostatnie chwile na forum :D
Może jakiś antywirus?
-
Może po prostu zwykły reset albo hard reset pomoże.
-
Ja też zacząłbym od HR a jak nie pomoże to zmień Radio ROM i WM 5 zmień na WM 6.1 !!!
-
Zrobiłem soft reset jak na razie i zobaczymy, HR to ostateczność z uwagi na to że nie bardzo chce mi się instalować od nowa wszystkie programy.
A polecacie może jakiś program typu antywir lub spybot?
-
Jeśli znajdziesz u siebie jakiegoś wirusa to wrzuć na forum bo raczej żadko sie zdarza.Spybot Mobile http://www.safer-networking.org/en/download/index.html (http://www.safer-networking.org/en/download/index.html) F-Secure Antivirus Mobile http://mobile.f-secure.com/downloads/trial/index.html (http://mobile.f-secure.com/downloads/trial/index.html) Darmowy firewall Airscaner Mobile Firewall http://www.net-security.org/software.php?id=573 (http://www.net-security.org/software.php?id=573) :wink:
-
Wirus to się na forum jeszcze nikomu nie przydarzył. Z Polskich produkcji to ArcaVir Pocket:
http://www.arcabit.pl/products_arcavir_for_windows_ce.html
-
Dzięki, przelecę go jednym z tych programów i dam znać.