PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Artemis => Wątek zaczęty przez: busaba w Sierpień 31, 2009, 17:49:00

Tytuł: Problem z podswietleniem /wyswietlaczem
Wiadomość wysłana przez: busaba w Sierpień 31, 2009, 17:49:00
Witam
Mam problem z wyświetlaczem (podświetleniem)otóż mój znajomy kupił sobie SPV M650 i jego ppc świeci lepiej!!To znaczy wszystko jest wyraźniejsze, kolory żywsze, kontrast lepszy.Np. u mnie biały jest wpadający w żółty i mam ogólnie ciemniejszy,bardziej wyblakły ekran(w obu przypadkach w opcjach ustawienie podświetlenia jest na max).No i na słońcu praktycznie nic nie widać w moim orbicie :(.Folie zabezpieczająca która była naklejona ściągnąłem.W obydwu przypadkach soft od amiganTomek.Ktoś ma jakieś pomysły co jest tego przyczyna?
Tytuł: Odp: Problem z podswietleniem /wyswietlaczem
Wiadomość wysłana przez: busaba w Styczeń 05, 2010, 22:46:09
Wiem co było przyczyna gorszej jakości lcd.Miałem po prostu nieoryginalny wyświetlacz ... tylko jakaś badziewna podróbę.