jak odinstalowac office mobile z romu ery

  • 2 Odpowiedzi
  • 752 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline damianssj661

  • *
  • 75
  • Sprzęt: SPV M650 & AMnTomek lite
jak odinstalowac office mobile z romu ery
« dnia: Listopad 23, 2008, 23:13:51 »
jak odinstalowac  orginalne office mobile z romu Era WM6 poniewaz zdobylem instalke office mobile 6.1 .exe oraz .cab ale w jednym pisze mi ze ten plik niema uprawnien do nadinstalowania aplikacjii a w drugim ze jest nowsza wersja zainstalowana.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2008, 23:19:02 wysłana przez damianssj661 »

*

Offline malylysy

  • *****
  • 3008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: jak odinstalowac office mobile z romu ery
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2008, 23:17:11 »
Chcesz w to miejsce wgrać Open Office'a?  :mrgreen:
Dlaczego chcesz pogonić pakiet biurowy?
Z tego, co wiem, to aplikacje zintegrowane z romem ( te których nie ma na liście do odinstalowania ) nie tak łatwo pogonić.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline damianssj661

  • *
  • 75
  • Sprzęt: SPV M650 & AMnTomek lite
Odp: jak odinstalowac office mobile z romu ery
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2008, 23:28:05 »
przegladajac inne fora podczas czekania na odpowiedz z waszej strony znalazlem link do tego co juz mialem ale... "wyekstraktowanego" .cab dla WM6 i WM5 dziala i to nawet szybko jesli ktos by potrzebowal to http://rs162tl2.rapidshare.com/files/58719813/MobileOffice_6_1_415.zip jest to legane poniewaz na 90% macie zainstalowany starszy pakiet office na PDA wiec jest to jedynie upgarde
p.s. jesli ktos wie jak odinstalowac stary office to prosze o napisanie bo mialbym z 5MB wiecej miejsca wolnego w pamieci telefonu | nowy na karcie.