PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Artemis => Wątek zaczęty przez: VanHelsing w Sierpień 19, 2010, 10:10:35

Tytuł: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: VanHelsing w Sierpień 19, 2010, 10:10:35
Witam, mam nietypowy problem, artek podczs ładowania i położenia go np. na biurku wyświetlaczem do góry, zamiera (nie łączy połączeń, nie reaguje ekran) ale wystarczy go podnieść żeby kamerka złapała światło (np z okna) -ożywa. Mam ROM amigatomka superlight, ale na ROMie Ery to samo było. Odinstalowywałem g-alarm- bo tam jest czujnik światła (też nic nie dało). Może ktoś wie gdzie tkwi bug? Pozdro.
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: Ktoś w Sierpień 19, 2010, 10:21:02
co? lol
Może masz usb uszkodzone i w tym konkretnym położeniu łapie. Jeszcze w życiu nie słyszałem o PDA na światło :)
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: VanHelsing w Sierpień 19, 2010, 10:57:19
Cwancyk w tym, że USB dobrze działa (czerwona dioda, a nawet się naładuje bateria) Dosłownie wygląda to jakby kamerka obowiązkowo musiała "widzieć" podzczas ładowania światło inaczej D...a.
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: Ktoś w Sierpień 19, 2010, 11:10:48
 :D
masz opętanego artka  :E

PS: Tylko światło słoneczne,  czy na latarkę też działa? :)
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: VanHelsing w Sierpień 19, 2010, 11:50:18
Kołek osinowy szykuję by wbić mu w procek, kiedy będzie odpoczywał w futerale  :D 

P.S. jakakolwiek zmiana światła. Testowałem też różne położenia USB - po zasłonięciu obiektywu po chwili zamiera. Może to jakiś bug kamerki/aparatu... łapie obraz i zaczyna działać.
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: Ktoś w Sierpień 19, 2010, 13:08:55
"Może to jakiś bug kamerki/aparatu... łapie obraz i zaczyna działać."
Być może. Testowałeś HR inne ROMy(nie doczytałem) ? Bo jeśli po hard resecie dalej się to dzieje, to raczej coś ze sprzętem.

Albo ochlap go wodą święconą :E
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: VanHelsing w Sierpień 19, 2010, 13:24:46
Tetowałem różne ROMy i ciagle to samo, chyba coś w płycie głównej walnęło...  :(  albo... 

P.S. W którym autoryzowanym serwisie dostanę wodę święconą konkretnie pod mój model PDA?  :evil:
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: malylysy w Sierpień 19, 2010, 14:20:39
Zanieś go do egzorcysty  :grin: :grin: :grin:
Tytuł: Odp: Artek podczas ładowania wymaga światła!? POMOCY
Wiadomość wysłana przez: VanHelsing w Marzec 24, 2011, 13:54:47
 :proud: Udało się rozwikłać zagadkę, powodem była nieoryginalna ładowarka - o mocy mniejszej niż 1A - odkryłem to przypadkiem bo wieszało mi MIO w identyczny sposób. Użyłem ładowarki 1A i DZIAŁA JAK TA LALA!!!  - lepiej późno niż wcale  -może komuś się ta wiedza przyda.