PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Różne => Giełda => Archiwum Giełdy => Wątek zaczęty przez: Alexxxxx w Czerwiec 20, 2010, 12:43:12
-
Na sprzedaż mam PDA ASUS P535 wraz z wyposażeniem.
Sprzet uzywany jako telefon i nawigacja, w bdb stanie, nosi delikatne ślady użytkowania (wytarcia lakieru) z tyłu obudowy w miejscach, na których "leżał".Tzn. są to wytarcia na tzw. 'stopkach' na tyle obudowy.
Nie posiada już gwarancji. Sprawny w 100%, czasami nie reaguje jedynie klawisz "czerwona sluchawka", z tym, ze w niczym to nie przeszkadza bo wszystko mozna na ekranie zrobic.
W skład zestawu wchodzi to co było w komplecie, czyli:
urządzenie ASUS P535
kabura ASUSa oryginalna
ładowarka sieciowa
ładowarka samochodowa
oryginalny uchwyt samochodowy
płyty instalacyjne z oprogramowaniem jakie dostałem przy zakupie
instrukcje, pudełko itp.
dodatkowo dodaję:
skórzaną kaburę KRUSELL z klipsem (w bdb stanie, bardzo mało używana)
kartę pamięci miniSD Kingston 2GB
Urządzenie ma na ekranie nałożoną zaraz po zakupie folię Brando. Był upgrade do Windows Mobile 6.0 Prof.
Nie posiadam w zestawie jedynie zestawu słuchawkowego asusa, który mi sie gdzieś niestety zawieruszył.
Cena 520 + ewentualne koszty transportu.
Najlepiej odpowiadał by mi odbiór osobisty we Wrocławiu.
-
za tyle nie wzialbym nowego :-|
-
Cena 520 + ewentualne koszty transportu.
Wybacz, ze Ci sie wetne w ogloszenie, ale za tyle to go na pewo nie sprzedasz. Diablo drogo jak za tak stary sprzet z QVGA. Mysle, ze ciezko byloby Ci sprzedac nawet jakbys z 2 stowki z ceny zjechal.
-
Dokładnie, za 3 stowki można by brać, chociaż skoro jeden przycisk czasem nie działa to troche niżej....
-
do 450 moge zejsc. sam wyswietlacz 150 kosztuje. wiem ze sprzet nie jest juz nowy.
dziekuje za wszystkie opinie i sugestie.
-
bo te stare sprzęty lepiej sprzedać na części niż całość.
Tak czy inaczej powodzenia przy sprzedaży