[Sprzedam] BlackBerry 9700 - nie działa aparat i czerwona słuchawka

  • 0 Odpowiedzi
  • 1651 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam.

Mam do sprzedania Blackberry 9700. Komplet obejmuje oryginalne pudełko, nieoryginalną ładowarkę, a także telefon BlackBerry 9700 wraz z baterią. Stan wizualny urządzenia to 4 - obudowa trochę obita, metalowe elementy miejscami pościerane do koloru czarnego, wyświetlacz pełny drobnych rysek, ale żadna nie przeszkadza przy używaniu nawet po samą żarówką.

Telefon ma niestety dwie wady - pierwsza to niedziałający aparat. Zdjęcia na wyświetlaczu są mocno zaróżowione, a po pstryknięciu w ogóle nic nie widać. Drugim problemem jest czerwona słuchawka, która nie zawsze działa (długi czas nie działała w ogóle, ostatnio było trochę lepiej, ale ciągle ma bardzo niską skuteczność). Na szczęście istnieją dwie metody rozłączenia połączeń - pierwsza to przez wyłączenie zasięgu (operacja trwa dosłownie sekundę), druga przez aktywny pokrowiec BlackBerry, który kosztuje 10 - 20zł. Naprawa usterek została wyceniona przez serwis na 120zł każda.

Cena jaka mnie interesuje to 200zł, możliwy odbiór urządzenia na terenie Warszawy. Zainteresowanych proszę o PM - dam zdjęcia.