PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Różne => Giełda => Archiwum Giełdy => Wątek zaczęty przez: vonski w Sierpień 25, 2011, 13:33:23
-
Witam.
No to drugie podejście:
Do sprzedania mam pierwszego iPada, wersja WiFi (bez modułu GSM), pojemność 16GB. iPada kupiłem na allegro jeszcze przed polską premierą, dołączam kopię FV zakupu z dnia 31.08.2010r. Nie wiem, czy sprzęt ma jeszcze gwarancję, jeśli nawet to raczej zostało kilka dni. Mogę podać SN jak ktoś chce sprawdzić.
(https://lh5.googleusercontent.com/-who1Ry7iqSk/Th3yM53sh0I/AAAAAAAAAng/WompF6lAnbQ/s640/DSC01629.JPG)
Stan:
iPad jest w stanie bardzo dobrym lub wręcz idealnym. Od nowości noszony w etui, nie porysowany, nie poobijany, bez odprysków, rys itd. Na jednym rogu ślad minimalnego wgniecenia- pamiątka po jedynym upadku (wpadłem na genialny pomysł i dałem córce zanieść pada do domu... :-?). Na przednim panelu znalazłem ryskę, 3-4mm, nie głęboką i nie na ekranie. Jest na ramce okalającej ekran. Ciężko ją wypatrzyć i nie udało mi się jej sfotografować, ale piszę o tym, żeby nie było niedomówień. Poza tym praktycznie brak śladów użytkowania.
Technicznie wszystko działa idealnie, nigdy nie sprawiał żadnych problemów. Obecnie wgrany OS 4.3.5.
Zestaw:
- iPad ;)
- ładowarka z amerykańską końcówką + przejściówka,
- kabel USB,
- pudełko z papierami, kopia FV zakupu,
- skórzane etui "książkowe",
- plastikowe, przeźroczyste "plecki",
- gumowo- silikonowy pokrowiec,
- uchwyt samochodowy, bez ramienia, pasuje do wszystkich ramion z głowicami w standardzie HR.
Cena:
Wywoławcza 939PLN, aukcja ALLEGRO (http://allegro.pl/ipad-wifi-16gb-swietny-stan-akcesoria-polecam-i1797491882.html)
Można odebrać osobiście (Gliwice), mogę wystawić FV (cena netto), nie wysyłam za pobraniem. Nie zamieniam się, tylko sprzedaż.
Pytania, propozycje- poniżej lub na PW.
EDIT:
ZDJĘCIA (https://picasaweb.google.com/wizualizator/IPad).
-
GPSu to nie posiada ?
-
Nie, tylko iPady z modemem 3G posiadają odbiornik GPS.
EDIT:
Nikt nie kupuje, więc wylądował na ALLEGRO (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1789310941) ;)
-
aukcja została usunięta.
-
Wiem, wieczorem wystawię nową.
EDIT:
Link poprawiony.
-
"strona przedmiotu usunięta przez pracownika allegro"
przyznaj się jak narozrabiałeś w opisie sprzętu, że podpadłeś? :E
-
Już jest nowy link :P
Normalnie, pisałem że mogę wystawić FV, ale cena jest netto. A to jest niezgodne z regulaminem, czego nie wiedziałem zresztą.
-
vonski napisał "...iPad jest w stanie bardzo dobrym lub wręcz idealnym. Od nowości noszony w etui, nie porysowany, nie poobijany, bez odprysków, rys itd. Na jednym rogu ślad minimalnego wgniecenia- pamiątka po jedynym upadku (wpadłem na genialny pomysł i dałem córce zanieść pada do domu... :-?). "
Ręce opadają... nie porysowany, nie poobijany oraz brak odprysków. Na zdjęciach widać rysy, obicia i odpryski!!!
Do tego stan bd lub idealny (lol).
Proponuję się zastanowić i napisać rzeczowo jaki jest stan przedmiotu.
Clubowicz... też coś... zweryfikuj co napisałeś...
-
Masz jakieś problemy z wzrokiem? Czy z czytaniem? Gdzie są rysy i odpryski?
Poza jedną rysą na obudowie stan jest idealny,
A poza tym jak nie chcesz kupić, to milcz, chyba, że Ci się te forum nie podoba.
-
Nieaktualne.