zamykanie procesów w tle

  • 5 Odpowiedzi
  • 3507 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
zamykanie procesów w tle
« dnia: Czerwiec 23, 2013, 20:41:25 »
Witam, mam taką przypadłość, potrzebuje by obok nawigacji - Automapa , działały 2 przegladarki  w tle. Jednak gdy odpalam trzecią z owych aplikacji, po jakimś czasie stwierdzam, powiedzmy nawigując , że po otwarciu przegladarki startuje ona na nowo. Tak samo siedząc w operze z dwie minuty, i po powrocie do automapy , startuje ona na nowo.
Mam evo 3d, pamieci wolnej jest okolo 280 MB, każda z aplikacji zajmuje góra 50 MB, wiec nie rozumiem dlaczego obok siebie nie moga działać w tle

Próbowałem w ustawieniach systemowych zmienić procesy w tle, z domyslnych na 4-ry. Ale po jakimś czasie ustawienia domyślne same wracają

Prosze o sugestie, dziękuje

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: zamykanie procesów w tle
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2013, 21:16:19 »
Po prostu android jest tępy i lepiej wie co trzeba zamknąć. W niektórych ROMach są dostępne opcje służące do tolerancji ilośći procesów i dodawanie wyjątków od zamknięcia. Czasami aplikacja z Play Store też wystarczy.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
Odp: zamykanie procesów w tle
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2013, 21:55:59 »
No to zes mnie zmartwil, nie mam rota

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
Odp: zamykanie procesów w tle
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2013, 19:39:33 »
programy moze i sa dobre, ale nie dla mnie, roota nie mam
Dziekuje za sugestie

Połączone: [time]Czerwiec 25, 2013, 05:41:48[/time]
Mam w związku z tym jeszcze jedno pytanie, czy coś się zmieniło z rootowaniem evo 3d? Kiedys nazmieniałem sie rom"ów w WM. Na dzisiaj nie rootowałem jeszcze nic, wiem tylko że jak kupiłem evo był gingerbread, zmieniełem go na ICS i tym samym zmienił się S-OFF na 1.53 , Czy  na dzis jest juz jakas bezpieczna metoda ściągnięcai blokady i ewentualnego powrotu do stanu z przed zmianami?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2013, 07:31:07 wysłana przez dav000 »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: zamykanie procesów w tle
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2013, 10:21:19 »
Jeśli nie zależy Ci na zmienianiu radia, a jedynie ROMu, i recovery, to odblokować bootloader możesz metodą udostępnioną przez HTC. Nie daje ona S-OFF, ale ROMy i recovery zmieniać można (tyle, że trzeba pamiętać o dogrywaniu pliku boot.img przez kompa za każdym razem).

 Problem jest tylko taki, że nawet jak cofniesz odblokowanie, to HTC i tak już wie o tym, więc w kwestii gwarancji nic to nie da.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+