wreszcie ktoś kto robi dobre baterie

  • 3 Odpowiedzi
  • 2742 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
wreszcie ktoś kto robi dobre baterie
« dnia: Czerwiec 09, 2013, 10:27:12 »
      Witam , chciałem się podzielić moimi doświadczeniami dot baterii. Nie wiedziałem jaki dział wybrać , a że mam evo 3D , pomyślałem że android. Każdy z nas nie jest w pełni zadowolony z czasu działania na baterii naszych telefonów, i u mnie tak było, 1730 mah w moim HTC evo3D starczało nawet nie na jeden dzięń ! przy intensywnym użytwkowaniu. Przeżyłem "niby dobre zamienniki" - andida 2000 mah . Żadna inna bateria  nie dostawała do oryginalnej.

Ostatnio szukałem dobrego baterypack'a , znalazłem kilka od firmy Anker , poczytałem . Zwróciłem tez uwagę że mają także baterie. Zamówiłem jedną przed paroma dniami. Jestem naprawdę pod wrażeniem , po 30 godzinach intensywnego użytytkowania bateria padła, i to przy pierwszym naładowaniu (mam nadzieję że po kilku bateria uzyska ciut wieksza wydajność) .
Jeśli moja oryginalna 1760 działa tak krótko , to śmiem powiedzieć że 1900 od Ankera trzyma nieproporcjonalnie więcej w porównaniu do amperów.
Wiem że moja jest także dydykowana dla sensation, ale jeśli ktś z Was poszukuje innej, myslę że znajdzie odpowiednik dla swojego telefonu, Z przesyłką zapłaciłem 70 zł , uważam że to nie dużo, a firma daje aż 18 miesięcy na sowje produkty.
Polecam, i podkreślam że nie mam nigdzie zadnej aukcji, jestem po prostu cholernie zadowolonym użytkownikiem :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 17:03:43 wysłana przez dav000 »

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: wreszcie ktoś kto robi dobre baterie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2013, 12:13:38 »
mhm... nie moge znalezc dla s3 :(
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

Odp: wreszcie ktoś kto robi dobre baterie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2013, 13:07:06 »
bo dla s3 chyba nie ma

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
Odp: wreszcie ktoś kto robi dobre baterie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2013, 21:53:18 »
trzeba moze zadac pytanie do firmy