OTG - zewnetrzna klawiatura/mysz + transfer danych do PC

  • 0 Odpowiedzi
  • 14456 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline $ROGAL$

  • **
  • 117
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nexus 6p, Xiaomi RN4x
OTG - zewnetrzna klawiatura/mysz + transfer danych do PC
« dnia: Czerwiec 02, 2017, 20:34:27 »
Będzie ktoś tak miły i sprawdzi, czy da rade jednocześnie podłączyć sprzęt z Androidem do PC + podpiąć zewnętrzną klawiaturę/mysz? Chodzi mi o podłączenie HUB'a USB do sprzętu z Androidem a następnie wpięcie w HUB'a klawiatury USB i/lub myszy a dodatkowo połączenie portu USB w HUB'ie z portem USB w PC (potrzebny kabel USB obustronnie zakończony męską wtyczką USB-A). Wiem, wiem - straszna "ekwilibrystyka" ale takiego połączenia potrzebuję. Będę dozgonnie wdzięczny. Proszę też wspomnieć jakie urządzenie testowaliście i jaka wersja Androida.

W kwesti wyjaśnienia, aby uciąć pytania typu "po **** Ci to" itd.: rozwaliłem wyświetlacz w moim Nexus'ie 6p i muszę zgrać z niego dane, a bez sprawnego wyświetlacza nie jestem w stanie zmienić trybu USB między ładowaniem, a transferem plików. Opcja ta pojawia się przy podłączeniu kabla USB i znika gdy go odłączę, więc chcę mieć jednoczesne połączenie Androin <-> PC  przez USB, jak również podpiętą zewnętrzną klawiaturę USB, aby ową opcję zmienić (będę musiał to zrobić "na czuja").

Pomożecie?