PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Android OS => Android - Ogólnie => Wątek zaczęty przez: MATriX335 w Marzec 12, 2011, 18:23:44
-
Witam,
mam problem z instalacja programów z Android Market przez stronę WWW. AM działa poprawnie gdy używam go na telefonie ale gdy chcę zainstalować coś za pomocą strony internetowej wyskakuje mi błąd "Brak telefonów z systemem Android powiązanych z tym kontem. ". Na moim koncie w Android Market w zakładce zamówienia mam wszystkie aplikacje które zainstalowałem na telefonie, ale w zakładce ustawienia nie mam mojego telefonu. Co jest nie tak i jak to naprawić?
Pozdrawiam.
-
W Android Market (via www) w zakladce "Moje konto Android MArket" jest podzakladka "Ustawienia" i tam powinien byc pokazany Twoj telefon. Jesli nie to popatrz co radzi pomoc: http://market.android.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=1141080 (http://market.android.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=1141080)
-
Telefon nie był tam pokazany, a żadne z porad nie miały u mnie zastosowania. Problem jednak rozwiązał się sam chyba razem z aktualizacją Android Marketu na telefonie który zaczął wyglądać inaczej dzisiaj rano, a telefon stał się widoczny w AM na stronie www.