spotkanie co dwa tygodnie - jak dodać w telefonie

  • 4 Odpowiedzi
  • 2886 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
spotkanie co dwa tygodnie - jak dodać w telefonie
« dnia: Luty 03, 2013, 20:41:27 »
Witajcie,
Czy w telefonie (Android 4.0.4) można dodać spotkanie powtarzające się co dwa tygodnie? W Kalendarzu mam opcje codziennie, pn-pt, co tydzień, co miesiąc, co rok. Czytałem, że można dodać z Google Calendar i zsynchronizować, ale chciałbym dodać bezpośrednio w telefonie. Da radę to zrobić?


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: spotkanie co dwa tygodnie - jak dodać w telefonie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2013, 21:46:34 »
Zależy od aplikacji kalendarza, którego używasz. Jeśli Twój standardowy nie umożliwia tej opcji, to zainstaluj inny. Ja długo używałem Business Calendar Free, bo pozwalał na ustawienie statusu spotkania na "Zajęty" (przydatne dla Lamy ;) ).
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: spotkanie co dwa tygodnie - jak dodać w telefonie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2013, 22:55:47 »
Zależy od aplikacji kalendarza, którego używasz. Jeśli Twój standardowy nie umożliwia tej opcji, to zainstaluj inny. Ja długo używałem Business Calendar Free, bo pozwalał na ustawienie statusu spotkania na "Zajęty" (przydatne dla Lamy ;) ).
Rzeczywiście, w Business Calendar jest taka możliwość - dzięki.
Swoją drogą, to druga w ostatnim czasie rzecz (i to wcale nie wyszukana), z którą się spotykam, która była możliwa w WinMo, a nie jest możliwa w aplikacjach od Google'a i wymaga sięgania po zewnętrzne narzędzia. Konwersja wymaga wyrzeczeń ;).


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: spotkanie co dwa tygodnie - jak dodać w telefonie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2013, 15:38:33 »
W aplikacjach Google dla Andka się nie da, ale jeśli synchronizujesz z usługą Google'a, to w jej przeglądarkowym interfejsie już się da coś takiego zrobić (i wtedy zsynchronizuje się z telefonem).
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: spotkanie co dwa tygodnie - jak dodać w telefonie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2013, 18:43:59 »
W aplikacjach Google dla Andka się nie da, ale jeśli synchronizujesz z usługą Google'a, to w jej przeglądarkowym interfejsie już się da coś takiego zrobić (i wtedy zsynchronizuje się z telefonem).
No tak, to już wiedziałem pisząc pierwszy post :), ale nie używam przeglądarkowego interfejsu do aplikacji Google'a.
Na telefonie udało się to zrobić przez Business Calendar, a teraz używam Jorte, który bardziej mi odpowiada.


Pozdrawiam,
Ł.O.