tytung r16 i nagrywanie rozmów w innych niż tytung'a ROM'ach

  • 2 Odpowiedzi
  • 2230 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
tytung r16 i nagrywanie rozmów w innych niż tytung'a ROM'ach
« dnia: Styczeń 10, 2013, 10:09:07 »
Od dłuższego czasu używam ROM tytunga Gingerbread 3.3a - w którym nagrywanie rozmów za pomocą zalecanego przez tytunga programu działa prawie idealnie. Zauważyłem w nim tylko następujące błędy:
- czasami pliki zapisuje z błędami - ale można je odczytać na PC np. darmowym programem Audacity importując jako nieobrobione dane
- czasami w trakcie rozmowy - gdy ktoś próbuje się dodzwonić przerywa nagrywanie
- gdy wykonuje się połączenie jedno po drugim trzeba poczekać, aż Callrecorder zgłosi, że uzyskał uprawnienia.

Tak więc - nie jest źle.

Jedyny problem to fakt, że mam mało pamięci na partycji systemowej - gdyż ROM wrzuciłem do NAND (wersja NativeSD i dane na EXT powoduje u mnie błąd w tym ROMie polegający na trudności z przełączeniem między wifi a danymi mobilnymi - o którym kiedyś tam pisałem w odpowiednich wątkach).. Wszystko co możliwe przerzuciłem już za pomocą TitaniumBackup na kartę SD - ale i tak zostało mi tylko około 20MB .

Ale do rzeczy:
- Czy na każdym ROM'ie z tytung r16 będzie działać nagrywanie rozmów?
- Czy może mi polecić ktoś jakiś stabilny w pełni działający ROM (SD, NativeSD, NAND+EXT) w którym działa też nagrywanie rozmów przynajmniej tak dobrze jak na Nexus 3.3a?

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: tytung r16 i nagrywanie rozmów w innych niż tytung'a ROM'ach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2013, 11:33:39 »
Ja używalem tego
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1166948&highlight=dorimanx-rom-3+1+9
Nagrywanie działało idealnie, kolejne połączenie nie blokowało nagrywania.
Nie miałem żadnych problemów przy DataToEXT.

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: tytung r16 i nagrywanie rozmów w innych niż tytung'a ROM'ach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2013, 11:55:03 »
Jaki program używałeś do nagrywania?
Jakieś błędy tego ROM'u zauważyłeś? (Aparat, Kamera, MMS, Zawieszanie połączeń)
Jakie parametry instalacji przyjąłeś podczas instalacji? (z tego co pamiętam, to w tym ROM'ie jest trochę opcji w Aroma)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 12:21:38 wysłana przez Pawel83 »