Ankieta

ANKIETA  - Jaki dashboard preferujesz dla androida:

używam czystego androida - np. Nexus One
15 (10.3%)
mój wybór to CM7 (CyanogenMod 7 for LEO Edition) może być z modyfikacjami np. Sense.s
32 (22.1%)
jestem fanem HTC Sense 2.x
26 (17.9%)
dla mnie topowy jest HTC Sense 3.o wraz z hybrydami Sense 2.1+3.0
32 (22.1%)
kocham prostotę MiUi
18 (12.4%)
tradycyjnie wybieram Spb Mobile Shell
5 (3.4%)
używam innego interfejsu  (np.ADW Launcher, WP7 mod) napiszę jaki warto polecić
17 (11.7%)

Głosów w sumie: 127

ANKIETA - Dashboard dla droida - czyli co tygryski lubią najbardziej

  • 3 Odpowiedzi
  • 4068 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Każdy z nas lubi coś innego - zapraszam do udziału w ankiecie jaki interfejs graficzny preferujesz dla androida:

mile widziane są opinie dlaczego dokonałeś takiego wyboru - może jednak nie wybrałeś najlepiej...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2011, 13:31:20 wysłana przez robix1999 »
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline pablo15

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
    • MoDaCo.pl
  • Sprzęt: Samsung Galaxy SII
Odp: ANKIETA - Dashboard dla droida - czyli co tygryski lubią najbardziej
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2011, 13:32:56 »
Jak dla mnie tylko Sense :D Najlepiej jak najnowsze ale czasami nie działa najlepiej, tak czy siak sense musi u mnie być. Testowałem wszystkie opcje, które są w ankiecie po parę tygodni i zawsze powracałem do sense ;) Nie chodzi mi o sam wygląd sense ale także o programy i udogodnienia.
ROM: BarrDroid 1.0.4
Radio: 2.15.50.14
Kernel: RAFPIGNA 1.9OC
Recovery 3.2.0.0

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: ANKIETA - Dashboard dla droida - czyli co tygryski lubią najbardziej
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2011, 15:08:21 »
No i jak tu odpowiedzieć gdy są tylko ... 2 opcje do wyboru ... :-).

Historycznie wyglądało to tak:

Na początku było SENSE, tylko SENSE i nic poza tym. Dałem spokój, ponieważ stary Sense mnie po prostu znudził, niewiele się w nich zmieniało, a romy z Desire HD nie chodziły sprawnie na HD2. Szkoda, że sa tak niewielkie możliwości dostosowania w stosunku do konkurencji, np. tematów CM7 lub MIUI.

Potem oczarował mnie MIUI za całokształt romów, zintegrowanie Out Of The Box wielu narzędzi, których nie musiałem doinstalowywać, przemyślane menu i coś w rodzaju filozofii zapożyczonej m.in. z iOS. Do tego spore możliwości zmiany wyglądu za pomocą tematów.

I na dziś - jako rom UltimateDroid, czyli rodzina CM7 ale z paczką od GO Developers (ekipą, która maczała paluchy przy MIUI, a teraz dostarcza znacznie bardziej rozbudowane elementy a'la MIUI) - GO Launcher / GO Contacts (perfekcyjny dialer) i GO Weather (skin Sense :-) ).

W związku z tym, że lubię dłubać przy swoich zabawkach mniejsze znaczenie ma dla mnie to, co jest pod spodem - w zasadzie mógłby to być nawet goły GingerBread, CM7 czy MIUI, o ile na wierzchu jest paczka GO Developers.

Od wczoraj mam rom DHD od barrfind'a i on przywraca nadzieję na sensownie działające, stabilne i rozwijające się Sense z Desire HD, ale czy to pozostanie na dłużej zobaczymy - w odwodzie zawsze będzie czekał UltimateDroid + GO * :-).

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Odp: ANKIETA - Dashboard dla droida - czyli co tygryski lubią najbardziej
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2011, 09:25:46 »
no cóż ja preferuję Sense 2.1/2.2 ze względu na niesamowitą wygodę - gadżety HTC są dla mnie najwygodniejsze

potestowałem 3.o hybrydę - jest ładna i wygodna ale fakt że zostaje 60mb wolnego ramu jest nie do zaakceptowania - romy z Sense poniżej 100mb wolnej pamięci zaczynają ostro mulić - a taskkiller staje się podstawowym narzędziem

CM7 jest zbyt spartańskie dla mnie - a do tego wrzucają hires(wiem można zmienić) - co uniemożliwia mi korzystanie w samochodzie

MiUi mi nie leży

SpbShell - w sumie to zamiast CM7 i pewnie Sense używałbym z chęcią - ale znowu ta cena - czy oni muszą być aż tak pazerni???
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈