Witam! Jak w temacie. Karta sim jaką używam ma np nr +517112233 a wchodząc w ustawienia systemu informacje o telefonie wyświetla inny numer.
Stało się to od czasu gdy po instalacji jakiegoś kolejnego ROMu zauważyłem, że w miejscu gdzie wyświetla się numer można go zmienić, zmieniłem aby sprawdzić co wniosą te zmiany, ale nic nie wniosły no to zapomniałem poprawić na prawidłowy numer. Wróciłem do mojego ulubionego ROMu a tam widnieje ten fake numer, który wczesniej ustawiłem. Nie pamiętam w którym ROMie to zmieniłem a zmieniam co chwile

Może ktoś z kolegów wie jak to odkręcić ewentualnie jaki ROM zainstalować aby można było skorygować ten numer. Nadmieniam, że jak wsadzam inne karty sim to pokazuje mi właściwy numer.