[Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?

  • 235 Odpowiedzi
  • 109781 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 25, 2011, 15:40:43 »
Brakuje mi jeszcze możliwości cofania się z ekranu bo naciskanie przycisków sprzętowych w uchwycie samochodowym powoduje wyrywanie Leona.
Może jest jakaś sztuczka.
Program zMooth https://market.android.com/details?id=com.chukkapalli.zMooth.free&feature=search_result
Imituje klawisze sprzętowe za pomocą gestów

*

Offline qqubass

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • www.BalticIT.pl
    • Baltic IT
  • Sprzęt: HTC HD2 @ WP7
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 25, 2011, 19:02:20 »
Witajcie,

Przeszukałem już chyba wszystkie wątki ale nigdzie się nie dokopałem do konkretów. Chodzi mi o dualboot'a Androida i WP7 i o plik rootfs.img. Rom o którym wspominacie w tym wątku czyli NexusHD2-Gingerbread v2.8 posiada ten plik i odpala się bez problemu ale inne jak np. ten http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1038694 już nie posiadają tego pliku. Zapoznałem się też z wątkiem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913964 który opisuje jak samemu zrobić ten plik ale nie jestem pewny czy wtedy wszystko będzie działać poprawnie - jako że z tematu ANDROIDA jestem bardziej niż zielony to czy jest mi ktoś w stanie udzielić odpowiedzi czy jeżeli przygotuję sobie ten plik to ROM będzie działał ok?

Ponawiam pytanie...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 19:53:35 wysłana przez qqubass »
Prawdomówność to brak umiejętności szybkiego wymyślenia innego wariantu!

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 28, 2011, 20:38:06 »
Chyba szybciej będzie jak sam sprawdzisz, telefonu przez to nie uszkodzisz, jedyne zagrożenie to takie że Android się nie uruchomi.

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 29, 2011, 08:10:57 »
Zawiesza się komuś proces "telefon"? u mnie na NexusHD2-Gingerbread V2.8 zdarza się to coraz częściej - gdy np. przychodzi połączenie w trakcie uruchomionej nawigacji, lub w trakcie słuchania muzyki. Na innych ROM'ach mi się to nie zdarzało. Wstępnie obarczam winą program CallRecorder - który doskonale nagrywa wszystkie rozmowy prowadzone przez telefon i jest to mocny argument, który przyciągnął mnie to tego ROM'u... Ma ktoś podobne obserwacje? a może podrzuci ktoś inny stabilniejszy ROM z działającym nagrywaniem rozmów ?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 29, 2011, 08:34:01 »
Nexus jest jednym ze stabilniejszych romów, sprawdź czy po wyłączeniu tego programu problem ustąpi.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:17:31 »
sprawdźcie czy w aplikacji superuser procesy mają zezwolenie root
w NAND jeśli dialer nie ma roota, to było to rozwiązanie

podobnie było z call recorder, i choć uprawnienie było złe, to dodanie zezwolenia nie pomogło

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 29, 2011, 13:40:24 »
sprawdźcie czy w aplikacji superuser procesy mają zezwolenie root
w NAND jeśli dialer nie ma roota, to było to rozwiązanie

podobnie było z call recorder, i choć uprawnienie było złe, to dodanie zezwolenia nie pomogło

Odinstalowałem Call Recordera - na razie proces telefon się nie zawiesił.
Teraz zainstalowałem ponownie - i gdy wejdę w superuser to w zakładce "Aplikacje" mam "Zezwól" CallRecorder" i obok zielone kółeczko. Z zakładce log natomiast mam bardzo dużo wpisów (co kilka minut) "CallRecorder" - Zezwolono...
Więc chyba ustawienia są ok - chyba że czegoś tu nie rozumiem...

Drugi problem - nawigacja od Google - czy Wam też po kilku - kilkunastu minutach zawiesza telefon? u mnie po pewnym czasie nawigacja nagle staje w miejscu, a gdy spróbuje coś nacisnąć Android się restartuje... Nie używałem nawigacji od Google na innych ROM'ach SD - więc nie mam porównania... ale coś tu jest nie tak...

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 29, 2011, 21:59:25 »
Mówisz że działa Ci nagrywanie... program nagrywa z API czy z mikrofonu? Bo jak z mikrofonu to np z sinozębnego nie nagra :(  Używałem jakiś czas eksperymentalnie MyCallRecorder na androidzie mccm 4,0 oraz 4,5 także na darkstone SuperRam 1,5 i podobnie jak u Ciebie po jakims czasie blokował się sam program, czyli nie nagrywał a potem zwieszał całego androida.

W sumie funkcja nagrywania i  program do nawigacji -przeglądania map mnie wstrzymują od pełnego przejścia na andka. Póki co internet i rozrywka w androidzie a praca codzienna i od czasu do czasu turystyka z windą.


*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 30, 2011, 08:51:15 »
Nagrywał bardzo dobrze przez API... Nawet gdy rozmawiałem w samochodzie przez słuchawkę bluetooth, głos mojego rozmówcy na nagraniu był czysty i wyraźny... Nagrywanie w tym ROM'ie po prostu działało tak, jak działać powinno....

Obecnie wróciłem do Evo Carbon Remix 0.6 (Zawsze do niego jakoś wracam) - odpuszczając sobie nagrywanie rozmów... Wróciłbym do MCCM 4.5, ale tam z kolei nie działa licznik przesłanych danych przez sieć komórkową, który jest mi niezbędny - gdy chce przetestować darmową nawigację od Google... Wymieniłem w MCCM 4.5. kernel na Hastarin 8.6 - jest takie zalecenie w drugim poście tematu MCCM 4.5. na XDA - który podobno rozwiązuje problem z licznikiem danych.... Tego jako tako nie sprawdziłem, bo po wymianie kernel'a przestało mi działać Wifi, co kompletnie dyskwalifikuje takie rozwiązanie

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 10, 2011, 08:33:21 »
No dobra Panowie, powróciłem po dłuższych testach tego romu jak i kilku innych ostatnimi czasy ;)
Akurat ten rom miałem okazję trochę dłużej potestować bo byłem na urlopie i na jego czas właśnie siedział on w moim HD2. Muszę przyznać po tych wszystkich innych testach że zdecydowanie NexusHD jest najlepszym romem według mnie oczywiście jeśli chodzi o build z SD.
Mam natomiast kilka wątpliwości i niedociągnięć które chciałbym zlikwidować i może ktoś będzie mi w stanie pomóc z tym.

1. Pierwsza to aplikacja telefonu i kontaktów. Czy można zastąpić jakoś systemowy telefon całkowicie innym dogranym? Znalazłem w markecie całkiem fajny dialer który się nazywa Go Contacts EX i rzeczywiście bardzo mi przypasował natomiast zauważyłem pewien mankament który mnie irytuje i to bardzo. W momencie gdy ktoś dzwonił i nie odebraliśmy połączenia wyskakuje powiadomienie na górnej belce w postaci czerwonej słuchaweczki. Gdy się nią kliknie to przeniesie mnie do nowych kontaktów natomiast to powiadomienie nie zniknie i dalej będzie się świecić do póki nie kliknie się w nie ponownie i nie wybierze systemowego telefonu.

2. Drugim problemem jest wspomniana już wcześniej głośność telefonu ale na to akurat wpływu za bardzo nie mamy rozumiem?

Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś poradził odnośnie pierwszego problemu.
dzięki wszystkim za pomoc.

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 10, 2011, 09:15:25 »
Pojawił się następca MCCM HD 4.5 - czyli MCCM HD 5
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=954030
Używam drugi dzień

+ 3gWatchdog działa bez zarzutu (to był główny problem wersji 4.5)
+ bardzo niskie zużycie baterii - najniższe z wszystkich ROM'ów jakie miałem okazje testować.

- jakiś kłopot z dźwiękiem przychodzącego SMS'a - ale kiedyś już to miałem i wiem, że da się to rozwiązać

*

Offline Marcellus

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 10, 2011, 09:23:42 »
Pojawił się następca MCCM HD 4.5 - czyli MCCM HD 5
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=954030
Używam drugi dzień

+ 3gWatchdog działa bez zarzutu (to był główny problem wersji 4.5)
+ bardzo niskie zużycie baterii - najniższe z wszystkich ROM'ów jakie miałem okazje testować.

- jakiś kłopot z dźwiękiem przychodzącego SMS'a - ale kiedyś już to miałem i wiem, że da się to rozwiązać

a jak jest z płynnością działania ? czuć opóźnienia ? Opóźnienia w uruchamianiu prostych aplikacji typu kontakty, poczta, sms, menu itp. wg mnie dyskwalifikują daną wersję Androida na SD, chcę mieć telefon działający płynnie i szybko w każdym momencie. Widać niedoróbki graficzne ?
T10s->T65->V300->MDA Compact2->MDA Pro->HD2->Galaxy S3

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 10, 2011, 09:52:44 »
1. Pierwsza to aplikacja telefonu i kontaktów. Czy można zastąpić jakoś systemowy telefon całkowicie innym dogranym?
Niestety nie można jej zastąpić, oryginalna musi być, a z tym nieodebranym połączeniem to jest tak w każdym gingerbreadzie jeżeli używasz innego dialera, na froyo nie ma tego problemu.

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:51:10 »
a jak jest z płynnością działania ? czuć opóźnienia ? Opóźnienia w uruchamianiu prostych aplikacji typu kontakty, poczta, sms, menu itp. wg mnie dyskwalifikują daną wersję Androida na SD, chcę mieć telefon działający płynnie i szybko w każdym momencie. Widać niedoróbki graficzne ?

+ Płynność działania bardzo wysoka. Jedyny problem w tym zakresie występuje pod koniec instalacji programów z marketu (zresztą z karty też) - tzn, gdy s- ystem wyświetla komunikat o zakończeniu instalacji programu - występuje kilku sekundowe zawieszenie systemu. Potem wszystko wraca do normy i system dalej jest szybki i stabilny.

+ Nie ma żadnych niedoróbek graficznych.

*

Offline Marcellus

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 10, 2011, 12:33:35 »
+ Płynność działania bardzo wysoka. Jedyny problem w tym zakresie występuje pod koniec instalacji programów z marketu (zresztą z karty też) - tzn, gdy s- ystem wyświetla komunikat o zakończeniu instalacji programu - występuje kilku sekundowe zawieszenie systemu. Potem wszystko wraca do normy i system dalej jest szybki i stabilny.

+ Nie ma żadnych niedoróbek graficznych.

mocno się rozczarowałem, po pierwszym uruchomieniu dokończyłem konfigurację i zrobiłem restart przez power off i ponowne uruchomienie telefonu, niestety tel zawisł na logu HTC. Wracam do sprawdzonej wersji ...
T10s->T65->V300->MDA Compact2->MDA Pro->HD2->Galaxy S3

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:25:23 »
mocno się rozczarowałem, po pierwszym uruchomieniu dokończyłem konfigurację i zrobiłem restart przez power off i ponowne uruchomienie telefonu, niestety tel zawisł na logu HTC. Wracam do sprawdzonej wersji ...

U siebie resetowałem kilka razy (gdyż tak zalecali) i nigdy nie miałem takiego zdarzenia...  W postach na XDA pisali, że wersje pobrane z niektórych serwerów (np. megaupload) się nie rozpakowują - jest błąd... może i jest jakich problem w plikach?

ja ściągałem z depositfiles

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:30:32 »
No dobra, Panowie mam takie jedno może i głupie pytanie jeszcze jeśli chodzi o rom HDNexus.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mam ustawić w telefonie abym mógł odbierać mmsy ale żeby mi internetu nie ciągnął telefon? Bo jak włączyłem przesył danych i telefon zobaczył że ma internet to zaraz mi zżarł całą kasę na koncie a mmsa na samym końcu dopiero odebrał. Czy da się to jakoś ustawić? byłbym bardzo dźwięczny za pomoc ;)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:30:56 »
mocno się rozczarowałem, po pierwszym uruchomieniu dokończyłem konfigurację i zrobiłem restart przez power off i ponowne uruchomienie telefonu, niestety tel zawisł na logu HTC. Wracam do sprawdzonej wersji ...

U siebie resetowałem kilka razy (gdyż tak zalecali) i nigdy nie miałem takiego zdarzenia...  W postach na XDA pisali, że wersje pobrane z niektórych serwerów (np. megaupload) się nie rozpakowują - jest błąd... może i jest jakich problem w plikach?

ja ściągałem z depositfiles

Jeżeli mu się rozpakowało to znaczy że pliki są ok, WinRAR i inne programy tego typu porównują sumy kontrolne i jak coś się nie zgadza to nie wypakują tego i wywalą błąd.

Istnieje możliwość że w config.txt wpisałeś złą ścieżkę do folderu z buildem, wtedy pierwsze uruchomienie przebiegnie normalnie, ale drugi raz już nie wstanie.

*

Offline Marcellus

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:09:20 »
też zassałem z depositfiles, 7-zip nie miał problemów z rozpakowaniem, przyzwyczaiłem się, że startup.txt ma już cmdline wypełniony, w tym archiwum był cmdline = "", a więc autor nie ustawił żadnej ścieżki i ja jej nie dodałem stąd pewnie zwis. No nic, dostanie drugą szansę :)
T10s->T65->V300->MDA Compact2->MDA Pro->HD2->Galaxy S3

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:18:30 »
dziwne, u mnie plik startup.txt
#welcome to MccM hd build
set mtype 2524
set ramaddr 0x11800000
set ramsize 0x1e400000
set KERNEL zImage
set initrd initrd.gz
set initrd_offset 0x00a00000
set cmdline ""
boot
i działa
ale ciekaw jestem czy u Ciebie pójdzie po zmianie...

*

Offline Marcellus

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:33:49 »
zmieniłem u siebie na:

#welcome to MccM hd build
set mtype 2524
set ramaddr 0x11800000
set ramsize 0x1e400000
set KERNEL zImage
set initrd initrd.gz
set initrd_offset 0x00a00000
set cmdline "rel_path=Android nand_boot=0"
boot

i "wstał" po restarcie. Potestuję go więc trochę.
T10s->T65->V300->MDA Compact2->MDA Pro->HD2->Galaxy S3

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 10, 2011, 16:06:09 »
wywalił mi się proces phone na tym ROM'ie - po restarcie Robo-Voice i znowu zamknięcie procesu phone. Po restarcie włączyłem na chwilę głośnomówiący i zakończyłem rozmowę - teraz jest ok... ale niestety dobrze zapowiadający się ROM ma u mnie pierwszą wpadkę... Ale jeszcze go nie skreśliłem...

*

Offline Marcellus

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 11, 2011, 11:22:55 »
 MCCM HD 5 faktycznie płynnie działa i nie drąży baterii, jednak to trochę krok wstecz, android 2.2.1, przyzwyczaiłem się już do nowych animacji i rozszerzonych informacji systemowych w nowszych androidach, HTC Sense też dla mnie nie jest koniecznością, wróciłem więc do HDNexus'a przy okazji robiąć aktualizację do 2.9. Było trochę problemów z uruchomieniem połączenia danych, ale po którymś tam razie włączenia trybu samolot i jego wyłączenia w końcu zadziałało, także teraz Android 2.3.5 na pokładzie i chyba już tak na razie zostanie :)
Aha, z tego co widzę szybkość taka sama jak w wersji 2.8, czy stabilność też to się okaże po paru dniach użytkowania.
T10s->T65->V300->MDA Compact2->MDA Pro->HD2->Galaxy S3

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 11, 2011, 14:49:51 »
niestety kolejny raz zawiesił i się telefon-  podczas odebrania rozmowy przychodzącej....
Znów wracam do Evo Carbon Remix 0.6 - jak tylko będę miał czas to zrobić...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:42:46 »
nie ma i pewnie nie będzie już nic lepszego od evo carbon  :ok:
szkoda, że kucharz wypuścił rom tylko dla tmous ...

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:11:18 »
nie ma i pewnie nie będzie już nic lepszego od evo carbon  :ok:

To jest aż śmieszne... ten ROM ma przecież prawie rok!!!!! i nikt nie zrobił od tego czasu nic, do czego nie można by się przyczepić... (mówię o SD)
testowałem już sporo ROM'ów i evo ma najmniej błędów i jest najbardziej stabilny...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:18:23 »
7 m-cy, nie rok
skoro jest ok, to co w nim zmieniać ?

a po co zajmować się sd ? więcej chwały z nand
jak Ci pasuje android, to czas na nand

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:28:04 »
jak Ci pasuje android, to czas na nand

Powoli się do tego przymierzam...
W Androidzie się już na tyle rozgościłem - że bardzo nie chciałbym powrotu do WM.

Przy SD trzyma mnie jeszcze ważna gwarancja na telefon.. No i fakt, że jak AND się wysypie to zawsze awaryjnie mogę zadzwonić z WM....

Wiem, że to może nie miejsce na takie pytanie - bo to zupełnie nie ten dział - ale podrzuć proszę jakiś ROM w NAND - który jest tym dla NAND czym carbon na SD... Carbona wrzuciłem - bo gdzieś tam w jakimś poście dawno temu go polecałeś... dlatego zależy mi na Twojej opinii jako doświadczonego mieszacza w HD2...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 11, 2011, 21:40:45 »
weź rom z mojego podpisu najpierw bez partycji ext jeśli chcesz jakiś polecany przeze mnie
ultimate 3.3, typhoon albo miui

używam nand pol roku i ani razu mnie nie zawiódł
mając backup w cmr masz pełne bezpieczeństwo

Połączone: Sierpień 11, 2011, 21:40:56
weź rom z mojego podpisu najpierw bez partycji ext jeśli chcesz jakiś polecany przeze mnie
ultimate 3.3, typhoon albo miui

używam nand pol roku i ani razu mnie nie zawiódł
mając backup w cmr masz pełne bezpieczeństwo

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: [Q] SD - Która wersja najlepsza? Co wybrać?
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:56:35 »
jak Ci pasuje android, to czas na nand

Powoli się do tego przymierzam...
W Androidzie się już na tyle rozgościłem - że bardzo nie chciałbym powrotu do WM.

Przy SD trzyma mnie jeszcze ważna gwarancja na telefon.. No i fakt, że jak AND się wysypie to zawsze awaryjnie mogę zadzwonić z WM....

Wiem, że to może nie miejsce na takie pytanie - bo to zupełnie nie ten dział - ale podrzuć proszę jakiś ROM w NAND - który jest tym dla NAND czym carbon na SD... Carbona wrzuciłem - bo gdzieś tam w jakimś poście dawno temu go polecałeś... dlatego zależy mi na Twojej opinii jako doświadczonego mieszacza w HD2...

Weź jednak pod uwagę, że zarówno Lemar jak i większość "mieszaczy" przeszło pół roku temu przesiadła się na nand i nie jest obecnie na bieżąco z najnowszymi wypiekami SD. Carbon był najlepszy "w swoich czasach", ja trochę przypadkowo skorzystałem w czerwcu z wypieku z sense3 na SD i też byłem zadowolony. ale jak się ma aktualnie sytuacja to najlepiej pytaj tych co aktualnie wciąż używają andka z SD.

sgs III