Ankieta

Czy Android będzie systemem w moim HD2 ?

Zdecydowanie TAK - tylko i wyłącznie Android (bez WM)
25 (15.8%)
Tak - jako główny OS - ale WinMo musi pozostać jako alternatywa
48 (30.4%)
Nie - WinMo głównym OS, Android odpalany z karty
40 (25.3%)
Absolutnie NIE - HD2 to sprzęt tylko i wyłącznie pod WinMo
14 (8.9%)
Jeszcze nie wiem / Nie mam zdania
23 (14.6%)
Już używam Androida
8 (5.1%)

Głosów w sumie: 158

[Q] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)

  • 36 Odpowiedzi
  • 13254 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Patrol0019

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nexus 4, Motorola Atrix 4G
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:17:45 »
wziąłem mattc 1.5b
 wady - Czasami dotyk nie działa
- zamraża sie
- w funkcji wifi router sie restartuje
- jak sie go wyłączy to trzeba od nowa bootowac i troche to zajmuje
- internet jest wolny trochę muli
+Bateria trzyma dluzej
+jest szybszy
+mało zżera ramu
Nigdy nie mow nigdy...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:31:19 »
wziąłem mattc 1.5b
 wady - Czasami dotyk nie działa
- zamraża sie
- w funkcji wifi router sie restartuje
- jak sie go wyłączy to trzeba od nowa bootowac i troche to zajmuje
- internet jest wolny trochę muli
+Bateria trzyma dluzej
+jest szybszy
+mało zżera ramu
Tak jak pisałem czasem mrozi. Xcelsior's v1.00a jest stabilna i nic nie mrozi. WiFi Router na dziś tak ma. Z wyłączeniem tak to bywa, że start trwa - niewiele dłużej niż wWM, chyba, że ktoś ma kadłubek WM, tylko pod Android'a - jak ChukyDroidROM (opisałem krótko w Guide).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 21:39:37 wysłana przez lemar123 »

*

Offline JaroKolo

  • **
  • 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 => Eten X500 => Raphael => HD2 ;-)
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 26, 2010, 21:27:22 »
cześć, Zmieniłem Touch Pro na HD2. Na TP nawet nie próbowałem Androida - bo za słaby sprzęt. Na HD najpierw wgrałem HSPL potem oblukałem romy pozostając ostatecznie przy sprawdzonym kucharzu Energy a następnie zapodałem Androida na kartę. Używam mattcleofroyo1.8. jedyne co mi wadzi to aparat 3Mpx a nie 5. reszta śmiga jak diabli. Chętnie używałbym Androida na stałe ale jak zauważa prawie każdy, zawsze coś jest niedorobione  :( no i brak kilku programów. Podstawa to dobra nawigacja. od lat uzywam TOMTOM i ... Swoją drogą może przydałby się jeszcze strikte post z wyliczonymi aktualnie wersjami androida na nasze HD2 i przy każdej pozycji krótkie info co jeszcze nie działa - bo tego jest już coraz mniej. W ten sposób każdy miałby w jednym miejscu zsyntetyzowane info z setek innych postów na PDA i XDA pomocne przy podjęciu decyzji, którą odmianę zainstalować.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2010, 22:51:26 »
Swoją drogą może przydałby się jeszcze strikte post z wyliczonymi aktualnie wersjami androida na nasze HD2 i przy każdej pozycji krótkie info co jeszcze nie działa - bo tego jest już coraz mniej. W ten sposób każdy miałby w jednym miejscu zsyntetyzowane info z setek innych postów na PDA i XDA pomocne przy podjęciu decyzji, którą odmianę zainstalować.
Jak były 4 dystrybucje 2 m-ce temu to dawałem radę ...
Dziś jest ponad 10, ale jak pomożesz to damy ;-)

*

Offline zagoT

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2droid , ZT-180 android tablet 10''
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 27, 2010, 00:01:34 »
A napisze coś od siebie  raz na rok mogę, co mi tam  :mrgreen:  hyper droid 1.2 od początku miesiąca gdzieś tak (nie pamiętm dokładnie) ,non stop w użytku , tylko raz w tym czasie musiałem nacisnąć magiczny czerwony przycisk  :E  przed haretem oczywiscie. poza mrożeniem raz moze dwa razy dziennie żadnych problemów , kiedyś wyśmiałem szwagra jak chciał kupic smarta z androidem - mam nadzieje że nie przeczyta tego , jesli na lapku jest taka sama różnica to winde7 na ubuntu wymieniam  :ok:
bez bicia przyznaje sie w portfelu mam zawsze drugą baterię jak się bawisz wysysa miliamperki ładnie :evil: ( ale ładowarke do baterii na ebayu za grosze mozna kupic jakies 25 zyli ) .
@ lemar123
mierzy tętno i metal nawet wykrywa  :grin:
★HyperDroidGingerbreadV1.1★

*

Offline JaroKolo

  • **
  • 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 => Eten X500 => Raphael => HD2 ;-)
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 27, 2010, 09:00:09 »
Swoją drogą może przydałby się jeszcze strikte post z wyliczonymi aktualnie wersjami androida na nasze HD2 i przy każdej pozycji krótkie info co jeszcze nie działa - bo tego jest już coraz mniej. W ten sposób każdy miałby w jednym miejscu zsyntetyzowane info z setek innych postów na PDA i XDA pomocne przy podjęciu decyzji, którą odmianę zainstalować.
Jak były 4 dystrybucje 2 m-ce temu to dawałem radę ...
Dziś jest ponad 10, ale jak pomożesz to damy ;-)


nie ma problemu z ta pomocą. Najważniejsze jest nie by zrobić, ale jak zrobić  :mrgreen: Myślę, że nie chodzi o to byśmy we dwójkę obczajali wszystkie wersje, ale mądrze założyli wątek. W pierwszym wpisie będziemy modyfikowali dane zarówno z naszej autopsji jak i opini kolegów z forum dopisywanych poniżej. Wtedy wszystko będzie na wyciągnięcie ręki  :D Jak to widzisz?

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [Android] Czy będzie systemem w moim HD2 ? (ankieta)
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 27, 2010, 11:27:04 »
Swoją drogą może przydałby się jeszcze strikte post z wyliczonymi aktualnie wersjami androida na nasze HD2 i przy każdej pozycji krótkie info co jeszcze nie działa - bo tego jest już coraz mniej. W ten sposób każdy miałby w jednym miejscu zsyntetyzowane info z setek innych postów na PDA i XDA pomocne przy podjęciu decyzji, którą odmianę zainstalować.
Jak były 4 dystrybucje 2 m-ce temu to dawałem radę ...
Dziś jest ponad 10, ale jak pomożesz to damy ;-)


nie ma problemu z ta pomocą. Najważniejsze jest nie by zrobić, ale jak zrobić  :mrgreen: Myślę, że nie chodzi o to byśmy we dwójkę obczajali wszystkie wersje, ale mądrze założyli wątek. W pierwszym wpisie będziemy modyfikowali dane zarówno z naszej autopsji jak i opini kolegów z forum dopisywanych poniżej. Wtedy wszystko będzie na wyciągnięcie ręki  :D Jak to widzisz?
Moim zdaniem utrzymywanie jednego postu na forum (szczególnie, że chcesz na bieżąco aktualizować po każdej z 10 dystrybucji) zadziała przez 1-2 tygodnie a potem będzie powoli się to  dezaktualizowało. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie (a nawet jest wskazane) abyś się włączył do wątku Guide/FAQ. To praca zbiorowa.
Przejrzyj wątek Guide FAQ - każda nowa wersja i dystrybucja (szczególnie na początku) ma coś w rodzaju review. Albo ja albo ktoś inny opisuje swoje wrażenia z testowania/używania. Jeśli dystrybucja jest popularna to ma dedykowany wątek "supportowy" i tam moze być review. A ja, jak znajduję review (albo sam je robię) daję wpis na początku Guide/FAQ.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś założył wątek w takie formie jak opisałeś. To dobry pomysł szczególnie dla kogoś kto się zastanawia, którą dystrybucję wybrać. Pamiętaj jednak o tym, że nie da się odpowiedzieć na pytanie, który samochód jest najlepszy ... :-)

A w tym wątku wróćmy do tematu. :-)