[Jan 22][DL DesireZ v3.1 Beta][DL Data2SD/Ext4 v2.0][Nand/SD/MAGLAR]

  • 183 Odpowiedzi
  • 43181 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Jan 22][DL DesireZ v3.1 Beta][DL Data2SD/Ext4 v2.0][Nand/SD/MAGLAR]
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 01, 2011, 10:35:10 »
No tak, ale wiadomo że telefon nie jest po to żeby cały czas leżał i nic na nim nie robić, i się cieszyć że zjada 3% na 4 godziny, zwłaszcza jak się ma takie urządzenie jak Leo, według mnie ważniejsze jest to jak się spisuje bateria podczas używania, np. przeglądania internetu, dzwonienia itp... Ja włożyłem teraz do HD2 drugą kartę, z numerem bardziej używanym i bateria starcza mi na średnio 1/2 - 3/4 dnia...
Ale tak jak pisałem już nie raz, nie żyjemy w jaskiniach, żeby nie móc sobie podładować telefonu co jakiś czas.

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [Jan 22][DL DesireZ v3.1 Beta][DL Data2SD/Ext4 v2.0][Nand/SD/MAGLAR]
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 01, 2011, 11:42:50 »
:)
Toteż nie napisałem, ze jest to zły wypiek, tylko że bywały już lepsze:)
To prawda, można zawsze doładować, całe szczęście że i tu i w moim BB9700 ładowarka jest identyczna i jedną mam w pracy, drugą w domu a trzecią w samochodzie:)
Tu chodzi raczej o subiektywne odczucie że, cholera, cieszyłem się bo znalazłem wypiek prawie zbliżony do ideału...;)
Wiesz, to tak jakby szukać wymarzonej dziewczyny i po fakcie dowiedzieć się, że "chodziła" z Twoim kumplem...Wada? W zasadzie nie, ale haha, dlaczego:)?
No dobra, w ramach przerwy na kawę na Leonie zagościl amerykaniec, będę go obserwował...
pzdr
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [Jan 22][DL DesireZ v3.1 Beta][DL Data2SD/Ext4 v2.0][Nand/SD/MAGLAR]
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 01, 2011, 12:01:16 »
Wiesz, to tak jakby szukać wymarzonej dziewczyny i po fakcie dowiedzieć się, że "chodziła" z Twoim kumplem...Wada? W zasadzie nie, ale haha, dlaczego:)?
Hehe, niby nic takiego, ale niesmak pozostaje, zarówno do dziewczyny, jak i kumpla do Ciebie, lubie takie porównania ;)

No niestety, Leo, jest Leonem i tutaj żadne czary mary nie pomogą, cudów nie ma co oczekiwać, i nikt tego nie przeskoczy, HD2 będzie jadło ile je bez względu czy pod WM, czy Antonim ;)

Tu chodzi raczej o subiektywne odczucie że, cholera, cieszyłem się bo znalazłem wypiek prawie zbliżony do ideału...;)
I już myślisz że masz ideał, a tutaj taka niespodzianka, i musisz szukać dalej... :(

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: [Jan 22][DL DesireZ v3.1 Beta][DL Data2SD/Ext4 v2.0][Nand/SD/MAGLAR]
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 01, 2011, 13:35:10 »
Nie używam tego romu od dłuższego czasu ale czasem nachodzi mnie i czytam sobie to forum gdzie dandiest i freak wystawiają codziennie betki.

Co zrozumiałem z opisu to fakt, że większość wydajności zrobiona jest pod bardzo specyficzne sformatowanie karty. Co z tego wynika?
Ano wynika, że żadnego gparta! Trzeba dać mu ładną czysta kartę po sd formatterze i ustawić tak config (za pierwszym razem!) aby sam popartycjonował i sformatował kartę.  Wtedy podobno tak nie muli - opisuję teorię, nie praktykę ;-)



Połączone: Kwiecień 01, 2011, 13:47:36
rezygnowali najwyraźniej z podkręcania procesora do 1,5 jednak przy osiągach tego romu jest to raczej zbędne


Powody sa bardzo konkretne. Kernel ustawiony jest pod undervolting. W tej sytuacji 1.5 nie pociągnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2011, 13:47:36 wysłana przez lulek »
sgs III