[12.12.2011] [BarrDroid 2.2.3][cLK][Incredible s,sense 2,app2ext,rafpigna 1.9 ]

  • 1506 Odpowiedzi
  • 236055 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [BarrDroid 1.0.4][HD2 ANDROID ROM][CWM&RAM][Desire HD][APP2EXT][Rafpigna 1.9 OC]
« Odpowiedź #450 dnia: Czerwiec 27, 2011, 23:48:01 »
można skasować :) to tylko instalka nic więcej.

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [BarrDroid 1.0.4][HD2 ANDROID ROM][CWM&RAM][Desire HD][APP2EXT][Rafpigna 1.9 OC]
« Odpowiedź #451 dnia: Czerwiec 28, 2011, 08:16:31 »
Siemano wszystkim!
Barry niezły jesteś najpierw romy WM teraz Andek ciekawe co jeszcze :)
Testowałem romy na omnie i900 ale dla siebie bo żaden ze mnie recenzent. Wgrywając twoje romy na HD2 czuję się jak bym spotkał starego znajomego po latach :P dziwne uczucie bo ty nie masz pojęcia kim jestem :)
Mam pytanko jak zaktualizować paczkę z pogodą od Pepe64. Kernel poszedł a pogody nie mogę ogarnąć. Wybaczcie ale jestem raczkujący w temacie Androida.
Kernel jest w postaci .zip jako update pod CWM. Instalacja jest prosta, przynajmniej dla czytających forum.
Pogoda jest w postaci plików .apk. Można je wrzucić do pliku instalacyjnego z romem w następujący sposób:
- otwieramy, np. Winrarem plik BarrDroid[coś tam][...][..].zip
- pliki wgrywamy do katalogu sd-ext/sys-parts/app (przenosimy pliki uprzednio zgrane na dysk do otwartego okna. Jak Winrar proponuje opcje - dawać ok)
- zamykamy Winrar
- mamy "poprawioną" (sorry barrfind2, taki joke;) ) instalkę. Wrzucamy ją na SD leona i instalujemy.

W zasadzie można spróbować na "żywym organiźmie", tzn. na już zainstalowanym romie - wtedy uzywamy np. rootexplorera, ale.....hmmm...nie zawsze kończy się to dobrze. Może nie dla leona;), ale dla zainstalowanego romu. Robiłem to ze 3 razy i raz...zaraz potem reinstalowałem;)

W podobny sposób można dodawać/usuwać programy, które mają być dodane/usunięte podczas instalacji. Ja np. usuwam część zbędnych dla mnie widgetów - jakieś radio, obracanie ekranu i inne tego typu.
-
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [BarrDroid 1.0.4][HD2 ANDROID ROM][CWM&RAM][Desire HD][APP2EXT][Rafpigna 1.9 OC]
« Odpowiedź #452 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:42:15 »
Można usunąć

*

Offline Landoag

  • 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [BarrDroid 1.0.4][HD2 ANDROID ROM][CWM&RAM][Desire HD][APP2EXT][Rafpigna 1.9 OC]
« Odpowiedź #453 dnia: Czerwiec 29, 2011, 13:23:05 »
Wywala mi co chwilę komunikat: "Przyłączono z trybem tylko do odczytu. Wystąpił nieoczekiwany problem z kartą SD." Na innym forum znalazłem, że w CMR trzeba dać repair ext partition i to może pomóc, ale wolę się upewnić czy to nie zaszkodzi ROMowi? Chyba, że jest inny sposób. Ktoś miał kiedyś coś takiego?

Dzięki!

EDIT: Może się komuś przytrafić więc:

ROZWIĄZANIE: Wyłączyć telefon. Kartę do czytnika i przeskanować ją na kompie w poszukiwaniu błędów. Vista je usunie i karta znowu działa.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 16:15:04 wysłana przez Landoag »
Radio: 2.15.50.14
[NAND] BOYPPC-SHIFTPDA GINGER 2.3.4 CM7 HoneyComB V36

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #454 dnia: Lipiec 06, 2011, 00:03:00 »
nowy rom w wersji 1.0.5 Final dostępny pozdrawiam ;)

*

Offline czarek1212

  • *
  • 77
  • Sprzęt: sgsIII
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #455 dnia: Lipiec 06, 2011, 15:56:56 »
czy w finalnej wersji mmsy w orange działaja??/

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #456 dnia: Lipiec 06, 2011, 16:28:18 »
jeżeli ustawisz sobie APNy to pewnie tak, ja nie mam orange ani play.Mam plusa ale nie korzystam z mms więc nie zmieniałem APN.Ważne że działa w pełni internet oraz pogoda po 3g

*

Offline durexik

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #457 dnia: Lipiec 06, 2011, 23:39:11 »
Ja mam natomiast problem z wifi, otóż na andku nie widzi mi sieci w pracy. Wcześniej na WM widział normalnie, IPhone również bez żadnych problemów. Jakieś pomysły?
Na początku była cisza...od czasu kiedy powstał dźwięk nic nie brzmi tak samo!

Sander van Doorn <3!

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #458 dnia: Lipiec 07, 2011, 00:25:30 »
być może ta sieć ma słaby zasięg i jej ci na liście nie pokazuje, jeżeli nie to pobierz z marketu jaką aplikację zewnętrzną do wifi jest tego masa i sprawdź czy znajdzie na nich.

*

Offline durexik

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #459 dnia: Lipiec 07, 2011, 00:30:45 »
Stojąc przy modemie raczej ciężko o słaby zasięg, jest to restauracja. IPhone łapie dobry sygnał nawet pod ziemią w piwnicy :) , inni pracownicy również. Ściągnę coś, jutro po testuje i napiszę czy pomogło :) . Dzięki i dobrej nocy :)
Na początku była cisza...od czasu kiedy powstał dźwięk nic nie brzmi tak samo!

Sander van Doorn <3!

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:27:40 »
Router może mieć za wysoki kanał ustawiony i wtedy Andek go nie wykryje.

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:22:54 »
Wersja Final z dogranymi do instalki serwisami Friend Stream,dziesiątki programów przywrócone TB i efekt taki,że znowu trza chwalić,ale jak dobry to trzeba :ok: Aparat robi zdjęcia ładniutkie,pamiętacie fotki pod WM z różowa plamą na środku a tu nic piękne zdjęcia,zastanawiam się dlaczego,przecież to jest ten sam sprzęt.
Co do systemu miałbym tylko jedną uwagę, 2 razy jak do tej pory trafiło mu się nie wybudzić po otrzymaniu mms-a.Dioda pulsuje ,ekran czarny ale nie da się przejść dalej, klawiszologia nie pomaga.Wielokrotne próby późniejsze po wyjęciu baterii oczywiście  i wszystko OK.Widocznie coś robi w tle (domyślam się że to wszechobecna synchronizacja Andka z serwisami,permanentna lokalizacja nawet przeglądarki w tle ) trafia się mms i kaput.Mam tylko nadzieję że to był jednorazowy (podwójny) wybryk bo już  od parudziesięciu  godzin bez problemu.

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 07, 2011, 13:24:00 »
(...)
Co do systemu miałbym tylko jedną uwagę, 2 razy jak do tej pory trafiło mu się nie wybudzić po otrzymaniu mms-a.Dioda pulsuje ,ekran czarny ale nie da się przejść dalej, klawiszologia nie pomaga.Wielokrotne próby późniejsze po wyjęciu baterii oczywiście  i wszystko OK.Widocznie coś robi w tle (domyślam się że to wszechobecna synchronizacja Andka z serwisami,permanentna lokalizacja nawet przeglądarki w tle ) trafia się mms i kaput.Mam tylko nadzieję że to był jednorazowy (podwójny) wybryk bo już  od parudziesięciu  godzin bez problemu.
Coś jest na rzeczy.. W poprzedniej wersji miałem dwa razy (2 razy) podobną sytuację - już zresztą opisywaną. Tylko nie w przypadku mms ale przy pozostawieniu Leona w spokoju, np. na noc. Dzisiaj rano miałem to samo. Telefon czarny, klawisze podświetlają się, dzwoni ale to wszystko z aktywności. Nie zmieniałem ani nie modyfikowałem (tym razem) rosi.apk, frameworka etc. Jedynie, to zmieniłem HTCDialer, podmieniłem tapetę lockscreen_topedge.png i dograłem Locations. To wszystko.
Sprawa jest o tyle zastanawiająca, że objaw nie pojawia się od razu, a w obu przypadkach po 2-3, czasami dłużej, dniach użytkowania.
Jakieś pomysły?

Aha, mam wrażenie, że nie zależy to od kernela. Ja jadę na raf2.0_test, a jak widzę (chyba?) kol. rajmek na 1.9OC.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 13:25:39 wysłana przez pepe64 »
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:42:21 »
telefon mój działa już 137 godzin bez przerwy i 23 w stanie wybudzenia.Nadal żadnej zwiechy nie mam.Dialer zmieniałeś i wiesza się przy dzwonieniu hmmm

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:58:11 »
telefon mój działa już 137 godzin bez przerwy i 23 w stanie wybudzenia.Nadal żadnej zwiechy nie mam.Dialer zmieniałeś i wiesza się przy dzwonieniu hmmm
Właśnie gdyby przy dzwonieniu, miałbym paskudę... Ale to potrafi uśpić leona np. w nocy. Nie używam - zasypia i już się nie budzi...
Ale rzeczywiście - może to dialer...?
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #465 dnia: Lipiec 07, 2011, 15:51:37 »
Kernel faktycznie u mnie nie zmieniany 1.9_OC,normalne wybudzanie klawiszem zasilania (czerwonej słuchawki) bez problemów,kiedyś pisałem o zwieszce przy nadchodzącym telefonie ,chyba to była beta "6".Teraz przy przychodzącym mms-ie.Wszystko wyczyszcone,"Final" wgrywany na sformatowaną kartę,ext3 z poziomu Recovery.Od wczoraj tj od ok 1:00 (czyli dzisiaj) żadnych niespodzianek.Obecnie czekam tylko na jakieś nieprzewidziane zachowania,trochę go morduję,zobaczymy dalej.

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #466 dnia: Lipiec 07, 2011, 21:59:29 »
gdyby ten rom chociaż raz mnie zawiódł np przy przychodzącym połączeniu lub jako budzik, czy też by mi się zawiesił.Nie używał bym go wcale już, tel muszę mieć cały czas sprawny.Dzwonią do mnie w sprawie pracy, sms też dostaję często dosyć ważne.
Panowie telefon mam z tym romem od 5 dni.Przywróciłem 106 aplikacji wgrałem filmy mp3 itp kontakty rom się w pełni zsynchronizował ze wszystkim facebook allegro htc hub market kontakty pogoda itp dzwonię z niego kilka razy dziennie.przed wczoraj u lekarza grałem sobie w dodle jump z 2 godziny na poczekalni, wifi włączone z 10 godzin na dobę BT gps testowane w trasie, katuje ten telefon oglądam filmy słucham muzyki, często używam teraz neta po 3g jak jestem po za domem sprawdzam pocztę itp.

Ani razu mi się nie zawiesił ten tel na tym romie mimo że go katowałem jak się dało z każdej str.Nie wiem od czego to zależy że wam coś działa inaczej czy to wina samego leona ? czy to wina mojego romu ale jak i od czego to by zależało ? Nie mam też możliwości naprawienia tego czego sam nie mam na swoim telefonie.

tak samo jest z baterią mi na jednym romie trzyma super to wam źle, mi trzyma słabo to  wam dobrze itp itd

nic już chyba na to nie poradzę i nie wiem czy uda mi się wyłapać te przypadłości kiedyś czy też dowiedzieć się od czego one zależą.

to jak ja mam wgranego roma każdy z was wie, moje recovery partycja 1gb ext3 zrobiona w tym recovery.I tyle, więcej pomysłów nie mam co z tym zrobić.


*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #467 dnia: Lipiec 07, 2011, 22:56:22 »
Pocieszę Cię tylko,że po podobnym "katowaniu" nic złego się nie dzieje od praktycznie  wczoraj.Może musiał się jakoś ułożyć.Poza tym jest naprawdę the best !

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #468 dnia: Lipiec 07, 2011, 23:26:46 »
Mnie nie zawiódł ani razu, zwykle po 1-2 wpadkach rom ląduje w koszu, z Sense jedynie twój przetrwał próbę czasu, i kwalifikuje się teraz do romu "powrotnego" podczas testowania innych wynalazków i na okresy gdzie muszę mieć pewność że telefon mnie nie zawiedzie :ok:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 23:28:54 wysłana przez xspojlerx »

Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #469 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:41:18 »
Wykupiłem VIP na forum, żeby ściągnąć dziś barrdroida, ale dalej nie mogę tego zrobić. Ciągle mam "Rom dostępny w strefie VIP tu będzie dostępny o godzinie 23:59 w nocy dnia 9.07.2011.", wyczyściłem ciastka i dalej nic. Czy muszę zrobić coś jeszcze, o czym zapomniałem?

*

Offline grzegorz-ch

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona domowa
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #470 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:46:39 »
Wykupiłem VIP na forum, żeby ściągnąć dziś barrdroida, ale dalej nie mogę tego zrobić. Ciągle mam "Rom dostępny w strefie VIP tu będzie dostępny o godzinie 23:59 w nocy dnia 9.07.2011.", wyczyściłem ciastka i dalej nic. Czy muszę zrobić coś jeszcze, o czym zapomniałem?
wejdź do wątku http://pdaclub.pl/forum/romy-vip/%28nand-barrdroid-1-0-5%29%28f%29-finalny-cwm-ram/ w dziele VIP i stamtąd ściągnij :)
oczywiście na ten wątek można tylko wejść mając aktywną usługę VIP.
Pozdrawiam Grzegorz Ch.
HTC HD2
ROM: Android BarrDroid 2.2.3 CLK stock Kernel: Rafpigna 2.0 testrelease
RADIO: 2.15.50.14

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #471 dnia: Lipiec 08, 2011, 13:55:26 »
Nie będę ciągle chwalił, ale bez wątpienia jest to jeden z najlepszych  buildów android-nand. Jak to było;)? "I polskich i zagranicznych!":)
Chyba znalazłem powód: SpareParts + SetCPU. Tak z objawów wynika. Bo z oględzin to podmieniony dialer różnił się skórką - podobny był do tych "płaskich", czarnych dialerów z cyanogena.
W każdym razie usunąłem potencjalnych wrogów i obserwuję..Inne rzeczy bez zmian, czyli bardzo dobrze :ok:
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #472 dnia: Lipiec 08, 2011, 14:03:05 »
Moim zdaniem też jest tak, że czasami SetCPU potrafi namieszać, dlatego go w ogóle nie używam i też jest dobrze :cool:

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #473 dnia: Lipiec 08, 2011, 14:08:46 »
i ja też nie używam set cpu i może temu nie mam problemów o których wcześniej pisaliście, a jak go miałem to ustawiałem na progresive czy jakoś tak i 1380Mhz max dawałem zawsze.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #474 dnia: Lipiec 08, 2011, 14:35:33 »
też od miesięcy nie używam setcpu :-)
autor setcpu właśnie podkręcił HTC Sensation do 1.7GHZ

*

Offline barrfind2

  • *****
  • 380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #475 dnia: Lipiec 08, 2011, 14:41:45 »
no ładny wynik ale po co to :P bateria ci na 2 H starczy i tyle, nam ma starczyć te 998Mhz oczywiście rom jest owervolted i można mocno go kręcić ale czy to nam do czegoś potrzebne ? wiadomo że jest kilka gierek np emu psx i teken 3 jak odpalasz to przy podkręconym procu masz kilka klatek więcej i lepiej się gra, ale przy innych grach różnicy już nie odczujemy, może jakieś aplikacje na podkręconym procu szybciej działają ale czy warte jest to właśnie nie stabilności urządzenia krótszego życia na baterii i możliwości stałego uwalenia proca czy też uszkodzenia go ? potem będzie ci działał ale będzie tak jak u mnie że musiałem hd2 do serwisu dać i wymienili mi pł gł bo tel się sam już zawiesza co chwilę.Miałem szczęście że miałem go na gwarancji i od razy dostałem drugi nowy od serwisu :P

Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #476 dnia: Lipiec 09, 2011, 00:01:46 »
Zassałem rom wgrałem go tak jak pisze w opisie na cwr i mam na czarnym tle zielone logo HTC i nic się nie dzieje próbowałem robić to kilka razy i cały czas to samo, nie wiem co robię nie tak, bardzo proszę o pomoc.

*

Offline Landoag

  • 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #477 dnia: Lipiec 09, 2011, 02:16:33 »
Zmieniłem rozdzielczość tego ROMu przez edycje pliku build.prop i teraz wisi mi na logo barrdroida. Jak mogę przywrócić poprzednią wersję?
Radio: 2.15.50.14
[NAND] BOYPPC-SHIFTPDA GINGER 2.3.4 CM7 HoneyComB V36

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #478 dnia: Lipiec 09, 2011, 10:18:57 »
no ładny wynik ale po co to :P bateria ci na 2 H starczy i tyle ...
po nic, nie ma sensu - podałem to jako ciekawostkę :-)
setcpu na dziś może być jako zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zassałem rom wgrałem go tak jak pisze w opisie na cwr i mam na czarnym tle zielone logo HTC i nic się nie dzieje próbowałem robić to kilka razy i cały czas to samo, nie wiem co robię nie tak, bardzo proszę o pomoc.
a partycję ext założyłeś ?

Zmieniłem rozdzielczość tego ROMu przez edycje pliku build.prop i teraz wisi mi na logo barrdroida. Jak mogę przywrócić poprzednią wersję?
jak nie startuje, to chyba nic
musiałbyś jakimś sposobem uzyskać dostęp do plików systemowych androida w nand bez uruchamiania telefonu
najprościej wipe i setup na nowo

Odp: [NAND BarrDroid 1.0.5][F] Final CWM & RAM (Desire HD, APP2EXT, Rafpigna 1.9 OC)
« Odpowiedź #479 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:35:53 »
Troszeczkę się gubię w tych rodzajach instalacji, Przedtem instalowałem przec CWR teraz zainstalowałem CLK i dalej nic, nie mam pojęcia jak to zainstalować. Najgorsze że zassałem jakiś rom miui zainstalowałem przez CLK i jest po chińsku :) i nie wiem co mam teraz zrobić