PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Acer => Wątek zaczęty przez: srazak w Sierpień 14, 2006, 16:10:31
-
skad mozna pobrac jave do acera n35
-
sprobuj na java.sun.org
tam powinny byc pakiety na Mobile Devices czy cos takiego... chyba cos takiego widzialem jak ostatnio sciagalem najnowsza wersje JDK
-
Czy komukolwiek udalo się odpalić czaty np: na wp.pl. Do tego jawa jest potrzebna. Czy wogóle jest to możliwe. To chyba jedne z nielicznych niedogodności netu na PDA.
-
Spróbuj odpalić stronę poprzez przeglądarkę Netfront, ale nie ma pewności co do tego czy się uruchomi.
-
Niestety netfront v3.3 nie wnosi nic nowego. Strony oczywiscie wyglądają dobrze, ale nie o to mi chodziło. Czli z tego wynika, że palmtopy mają jednak poważne ograniczenia, pewnie w kurniku także nie ma szans. Miło by było, gdyby wypowiedział się któryś ze specjalistów tego forum. Serdeczne pozdrawiam.
-
sprobuj na java.sun.org
tam powinny byc pakiety na Mobile Devices czy cos takiego... chyba cos takiego widzialem jak ostatnio sciagalem najnowsza wersje JDK
Pakiety może i są ale niestety programistyczne dla J2ME, natomiast po dzień dzisiejszy nie doczekaliśmy się oficjalnej SUN-owskiej implementacji maszyny wirtualnej javy dla Pocket Pc. Na całe szcęście istnieją maszyny innych firm. Z tego co wiem to maszyna IBM'u jest całkiem przyzwoita, ostatnio trafiłem nawet na jakiś artykuł opisujący implementację GUI z wykorzystaniem SWT dla Pocket PC.
-
Przyznam się szczerze, że boli mnie ten stan rzeczy. Myślałem, kiedy decydowałem się na zakup palmtopa, że jeżeli chodzi o neta to nie ma w tym temacie bolączek- a jednak. Z drugiej strony nie przyjmuję do wiadomości aby problemu nie dało się rozwiązać. Pożyjemy, zobaczymy...
-
Polecam lekturę Java on PocketPC (Unofficial FAQ) (http://blog.vikdavid.com/2004/12/java_on_pocketp.html)
-
Ale NetFront już od pierwszych wersji z javą pozwala na odpalenie części czatów, w tym z wp.pl :)
-
Netfront faktycznie obsługuje jave tzn. można wejść na czat na wp i do kurnika, lecz jest to niedopracowane. Nie mieści się np: cały ekran, jak gra się w kurniku i co chwila wyrzuca z planszy.