Wzmacniacz audio do Ipaq ??

  • 0 Odpowiedzi
  • 1985 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kinek

  • **
  • 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Compaq Ipaq 3870, SPV E650, Asus P535
Wzmacniacz audio do Ipaq ??
« dnia: Czerwiec 17, 2007, 16:42:54 »
Witam

Tym razem z takim problemem się zgłoszę :)
Chcę zrobić  sobie "mobilny" zestaw audio przy współudziale mojego ipaq i ma to być również coś w stylu stacji dokującej.
I tak - port synchronizacyjny będzie podłączany by ładować ipaq (ewentualnie doprowadzę go też do kompa :) - w tym celu zakupiłem dodatkową stacje dokującą, bo sam wtyk dostać to masakra !! ) a z portu rozszerzającego o plecki chciałbym podciągnąć dodatkową pamięć (montowana karta CF w pleckach) oraz dorobić jakoś bateryjkę do tego (jeśli dorwę plecki CF z baterią, to wymienię ją na większą, jeśli nie, to albo będę kombinował, albo po prostu zrezygnuję z tej opcji)

Zastosować do tego wszystkiego chcę kasetę video, na której będą "zatopione" plecki z extra baterią i kartą CF
Wzmacniacz a w zasadzie 2 wzmacniacze - po jednym na kanał - chcę oprzeć na układzie TDA7056, więc spokojnie całość mogę zasilać z ładowarki od Ipaq, lub z bateryjek :)


No i przechodzę do mojego pytania - W rozszerzeniu do plecków piny 90 i 91 odpowiedzialne są za kanał prawy i lewy a 92 za uziemienie audio, więc czy możliwe jest podłączenie pod to wzmacniacza (i czy podłączenie spowoduje wyłączenie głośnika w Ipaq) czy raczej będę musiał kombinować poprzez małego Jacka ?? (wiem że mały Jack jest prostszy do zrobieni, i mógłbym zastosować tylko plecki ochronne, odpuszczając baterie i kartę, ale nie bardzo chce puszczać kable a zewnątrz, a skoro już zastosuje plecki, to bateria i karta byłyby miłym dodatkiem :D )

Z góry dziękuje za wszelkie rady i opinie (zwłaszcza krytyczne) co do tego rozwiązania :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2007, 18:56:01 wysłana przez kinek »
Boga do sprzedania mam