Wykorzystany jako kamera rowerowa...

  • 5 Odpowiedzi
  • 17232 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lovelasik

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
  • Sprzęt: Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
Wykorzystany jako kamera rowerowa...
« dnia: Kwiecień 15, 2012, 22:56:23 »
Ja zaimprowizowałem i przerobiłem pokrowiec od telefonu na uchwyt, wystarczyła opaska metalowa,2 śruby i odcięta jedna z części pokrowca:






No i mały test na szybko na korytarzu w bloku, na zewnątrz leje więc sobie jeszcze poczekam, wcześniej przymocowałem do kierownicy ale strasznie latał telefon - htc hd2.
Test HTC Hd2 pod ramą, rower Kross Level A2 2009

oraz z kierownicy, troszkę na koniec wpadłem w mały poślizg bo zieloną pleśnią w jednym miejscu porusł bulwar a jazda była porą deszczową:
Nagranie nad Wisłą przed Tamą we Włocławku - Rower to Kross LEVEL a2 rocznik 2009
Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2

*

Offline Myomi

  • ****
  • 526
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9505
Odp: Wykorzystany jako kamera rowerowa...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2012, 21:10:10 »
Fajnie, ale po co było niszczyć pokrowiec jak można tanio kupić uchwyt na kierownicę?
http://www.allegromat.pl/aukcja104154
+
http://www.allegromat.pl/aukcja104155
Ramię Ci zostaje, a głowice zmieniasz w zależności od posiadanego modelu telefonu. Ja na tym ramieniu już z trzecią głowicą (telefonem) jeżdżę.

*

Offline lovelasik

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
  • Sprzęt: Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
Odp: Wykorzystany jako kamera rowerowa...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2012, 19:20:47 »
Nie ma tanich uchwytów które mają  otwór na kamerę i się nie posypią, z resztą taki z tworzywa na kierownice przenosi za duże drgania i obraz jest nie wyraźny. Druga sprawa nie zamontuje takiego uchwytu pod ramą ponieważ jest umieszczona linka od przerzutki przedniej... Mam rację, Tak?
Miałem tą głowice, porażką jest że jest z badziewnego tworzywa, pękła w aucie i to dość szybko"podczas jazdy".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 19:26:16 wysłana przez lovelasik »
Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2

*

Offline Myomi

  • ****
  • 526
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9505
Odp: Wykorzystany jako kamera rowerowa...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2012, 20:48:28 »
Tworzywo fakt, wygląda jak z trzeciego przemiału :)
U mnie póki co jeden sezon już ten uchwyt wytrzymał, jeżdżę z nim zawsze, ale jako kamera to faktycznie, na nierównościach może drgać. U mnie głównie jest do endomondo wykorzystywany.

*

Offline lovelasik

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
  • Sprzęt: Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
Odp: Wykorzystany jako kamera rowerowa...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2012, 21:45:58 »
Tworzywo fakt, wygląda jak z trzeciego przemiału :)
U mnie póki co jeden sezon już ten uchwyt wytrzymał, jeżdżę z nim zawsze, ale jako kamera to faktycznie, na nierównościach może drgać. U mnie głównie jest do endomondo wykorzystywany.
Co do takich programów z prędkościomierzem, spalaniem kalorii itp. to fajna opcja. Kupił bym sobie taki uchwyt choćby dla endomondo bo sam posiadam tam konto.
Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2

Odp: Wykorzystany jako kamera rowerowa...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2012, 10:41:17 »
hehe ... dobre
Ban spamerze