Sposób na używanie krusella do Htc hd2

  • 1 Odpowiedzi
  • 3420 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bossdoe

  • 44
  • Sprzęt: n8, Galaxy SII
Sposób na używanie krusella do Htc hd2
« dnia: Wrzesień 04, 2010, 13:41:06 »
Jak wiadomo przed zakupem troszkę poczytałem po forach i okazało się że pokrowiec krusell do hd2 jest dopasowany dobrze ale ma dwa mankamenty tzn :
Pękający suwak plastikowy oraz górny pasek zasłania czujnik zbliżeniowy dlatego podczas rozmowy wyłańcza się ekran i nie można wybierać tonowo ;) osoby odcinały górny pas pokrowca  :-|
oto dwie rady  :O~
wystarczy nalepić na foli przeżroczystej klejącej dwustronnej mały kwadracik foli aluminiowej na czujnik zbliżeniowy tak aby zakryło dwa oczka i podświetlenie już nie gaśnie w pokrowcu  :grin:  Najlepiej wybrać z jakiegoś batona żeby z drugiej strony było czarne i komponowało się z ekranem
co do pękającego suwaka plastikowego to są dwie rady albo dożywotnia gwarancja na pokrowiec krusell albo wystarczy jak pęknie odciąć te szyny plastikowe i naszyć czarny rzep moim zdaniem dużo lepsze rozwiązanie niż te szyny    B)
A wiadomo krusell to krusell  :proud:

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Sposób na używanie krusella do Htc hd2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2010, 23:29:54 »
Ja krusselowi dziękuję bardzo, kiedyś złamał się ten plastikowy zatrzask i zgubiłem telefon. Wolę zwykłą kaburę na pasek z zapięciem, żeby się nie wysunęła
Kobieta + 50ml = CHMOD 777