Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?

  • 37 Odpowiedzi
  • 7377 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« dnia: Styczeń 22, 2010, 10:13:26 »
Witam wszystkich,
Jestem na forum pierwszy raz. Kupiłem sam palmtop wyprodukowany przez firmę koreańską CYON jw. Wyprodukowano go w 2004 roku. System operacyjne Windows Mobile 2003 wersja koreańska. Z tego co wiem to ma takie dane :
 LG-LC8000 specifications & functions:
 Dimensions : 110X58X24.2mm.
 Weight : 192g.
 CDMA2000 1X.
 Support GPS function.
 VOD (Video On Demand) and MOD (Music On Demand).
 2.0 WAP browser.
 MMS (Multimedia Messaging Service).
 Intel PXA260 400MHz processor.
 Microsoft Pocket PC 2003 Phone Korean Edition Operating System.
 128MB SDRAM.
 64MB flash ROM.
 2.8” 240X320 pixels 262144 colours touch screen TFT LCD display screen.
 1.1M resolutions CCD VGA digital camera with video recorder/playback and 5X digital zoom function.
 5 way navigation key, power button, camera button and volume up/down button.
 Bulit-in microphone, speaker and earphone/microphone jack with stereo sound.
 Speakerphone.
 Call vibration.
 Voice recording function.
 64 bit polyphonic ring tone.
 SD/SDIO/MMC card expansion slot.
 Infrared and USB client.
 Downloadable pictures, animations and ring tones.
 Pocket PC 2003 Korean editon applications, Microsoft Pocket Outlook: Inbox, Contacts, Calendar, Tasks, Microsoft Windows Media Player 9, Microsoft MSN Messenger, Microsoft Pocket Internet Explorer, Pocket Word, Pocket Excel, Email, Microsoft ActiveSync, handwriting recognition software, Calculator, Currency convertor, Album, File Manager, Task Manager, Instant photo editor, photo caller ID and games.
 Up to 180 hours of standby time.
 Up to 3 ½ hours of talk time.

Niestety nie mam zasilacza  :( i nie wiem jakiego użyć ? W środku palmtopa jest bateria LG - LC/KC/LC8000 - Li-Polymer -, 3,7 Volt, 1400 mAh, -reszta to alfabet koreański którego nie znam.

Czy taki system operacyjny można zamienić edycją polską lub angielską ? i jak to zrobić ?

Wydaje mi się że jedynym wejściem zasilającym jest wąski otwór na dole palmtopa - może SDIO ?

Tak naprawdę to palmtop zasilany był od podstawki do której jest podłaczony zasilacz i USB. Niestety tego nie mam.

I jeszcze jedno z boku jest szpara na kartę SD 32 MB, jaki można maksymalną pojemność karty SD tam włożyć ?

Czy musi być włożona karta SD do slota, aby zasilać pamtopa ?

Może ktoś pomoże - dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 10:26:27 wysłana przez Wojtek48 »

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2010, 15:37:38 »
Witam! Chyba zly dzial ;) Najwyzej przeniosa ;)
Ekspertem nie jestem, ale postaram sie pomoc

1.Czy taki system operacyjny można zamienić edycją polską lub angielską ? i jak to zrobić ?
Pewnie albo mozna wgrac system od nowa, albo wgrac o ile mi sie dobrze wydaje program spolszczajacy "marchewka"

2.Wydaje mi się że jedynym wejściem zasilającym jest wąski otwór na dole palmtopa - może SDIO ?
przez sdio z 99% pewnoscia nie da sie ladowac ;)

3.Tak naprawdę to palmtop zasilany był od podstawki do której jest podłaczony zasilacz i USB. Niestety tego nie mam.
No to jestesmy w domu ;) na podstawce powinna byc podana specyfikacja zasilacza, pewnie wystarczy dopasowac odpowiednia koncowke, albo ladowac przez USB

4.I jeszcze jedno z boku jest szpara na kartę SD 32 MB, jaki można maksymalną pojemność karty SD tam włożyć ?
Nie wiem :] watpie, zeby obslugiwal SDHC wiec pewnie 2gb

5.Czy musi być włożona karta SD do slota, aby zasilać pamtopa ?
Nie ma to zadnego znaczenia

6.Może ktoś pomoże - dziękuję.
Proszę :)
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2010, 16:32:15 »
Witam! Chyba zly dzial ;) Najwyzej przeniosa ;)
Ekspertem nie jestem, ale postaram sie pomoc

1.Czy taki system operacyjny można zamienić edycją polską lub angielską ? i jak to zrobić ?
Pewnie albo mozna wgrac system od nowa, albo wgrac o ile mi sie dobrze wydaje program spolszczajacy "marchewka"

2.Wydaje mi się że jedynym wejściem zasilającym jest wąski otwór na dole palmtopa - może SDIO ?
przez sdio z 99% pewnoscia nie da sie ladowac ;)

3.Tak naprawdę to palmtop zasilany był od podstawki do której jest podłaczony zasilacz i USB. Niestety tego nie mam.
No to jestesmy w domu ;) na podstawce powinna byc podana specyfikacja zasilacza, pewnie wystarczy dopasowac odpowiednia koncowke, albo ladowac przez USB

4.I jeszcze jedno z boku jest szpara na kartę SD 32 MB, jaki można maksymalną pojemność karty SD tam włożyć ?
Nie wiem :] watpie, zeby obslugiwal SDHC wiec pewnie 2gb

5.Czy musi być włożona karta SD do slota, aby zasilać pamtopa ?
Nie ma to zadnego znaczenia

6.Może ktoś pomoże - dziękuję.
Proszę :)

1.spolszczenia są pisane pod konkretne urządzenia (w 2003) i konkretny jezyk więc sie nie nieda

2.Wydaje mi się że jedynym wejściem zasilającym jest wąski otwór na dole palmtopa - może SDIO ?

3 SDIO nie ładuje. może to jes port ładowarki (przyślij foto) wybierz się do komisu GSM może coś Ci podpasują

4, 5 i 6 jak napisał kolega :P
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2010, 03:08:17 »
Dzień dobry,
W Warszawie na Wolumenie palmtopa chcieli mi "zwinąć"   :terrified: , ale się nie dałem, umówiłem się za tydzień w sprawie zasilacza sieciowego u uczciwie wyglądającego sprzedawcy  :lol:, na Batorego nie mają, ponadto jest silny mróz  - 12 st. Celcjusza :banan: i dlatego sprzedawców było mało.
Złącze na dole palmtopa ma 24 piny.
Poniżej przedstawiam chyba standardowe sygnały na 24 pinowym złączu dokowania,  może komuś się to przyda :
Pin Signal Names Function patrz foto (zmieniłem bo poprzednie dot. innego palmtopa a to jest zgodne z normą amerykańską  ale dot. telefonów - niemniej zaznaczone piny na żółto zasilania pokrywają się z tymi na moim palmtopie)


Dalej, akumulatorek ma 3,7 Volt i 1400 mAh pojemności.
A propos tej podstawki z zasilaniem i USB - tę zdjęcie widziałem na koreańskiej reklamie dotyczącej tego modelu palmtopa. Na szczęście oprócz tej podstawki był zasilacz sieciowy ... Niestety, koreańskiego nie znam - do systemu operacyjnego Windows Xp wprowadziłem dodatkowo języki dalekowschodnie stąd ta informacja z internetu. Ponadto korzystam z tłumacza Googlowskiego - ale on tłumaczy tak sobie i nie tłumaczy tekstów w formacie obrazu.

Załączam zdjęcia i przepraszam za ostrość, robione są komórką Nokia 6020, innego aparatu nie mam.
Dziękuję za zainteresowanie sprawą, elektronikiem nie jestem ale może uda się to jakoś uruchomić.
O wszystkim mam zamiar napisać, a przy okazji może ktoś coś znajdzie dla siebie coś ciekawego  :ok:[img]
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 07:05:14 wysłana przez Wojtek48 »

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2010, 02:57:38 »
Witam,
Kupiłem zasilacz sieciowy - pasuje. W palmtopie jest Windows Mobile 2003 L2 1.00.156 KOR. Urządzenie kupiłem na Allegro i nie byłem pewny czy tam cokolwiek jest. Sprzedawca reklamował palmtopa jako "japoński" :. ;D
Co ja dalej mogę robić ?
Kupić kartę SD - pojemność ? Szukać łącznika USB - złącze 24 pinowe ? Ściągnąć Windows Mobile ? i wgrać do palmtopa . Tylko skąd sterowniki ? A co z CID ? - przecież te urządzenie może obsługiwać GPS ....
Dobrze myślę ?
 :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 03:12:06 wysłana przez Wojtek48 »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:24:42 »
Haha.....

sorry ale myślałeś że będzie łatwo?

1. Stoi teraz na kalibracji ekranu, przegoń krzyżyk celując rysikiem(wykałaczką idelanie w jego środek), potem jeszcze kilka konfiguracji jak w stnadardowym Windows Mobile i stystem załaduje się. Jak nigdy tego nie robiłeś to raczej nie przejdziesz bez pomocy.

2. Żeby wymienić WM a tym samym chociażby język musisz znaleźć forum na którym ktoś napisał  wersję dokładnie pod ten model (lub jego klon) żadna inna nie zadziała
O spolszczeniu też zapomnij nie zadziała na tym.

3. Nawigacji od obecną wersję systemu prawie nie ma, jeśli są to stare.

3. WG mnie masz fajny gadget na półkę o średniej funkcjonalności, właściwe to żadnej wart jak dla mnie max 50zł.

Tutaj specyfikacja dla ciekawych, jest pewnoe podobieństwo do sławnych Samsungów z allegro.
http://www.handphone.com/dsub_pda.htm?name=LG-LC8000
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 08:29:44 wysłana przez Antej »

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:04:37 »
Witam,
Dziękuję za zainteresowanie. Podany link znam i korzysłałem z niego. Można go trochę przetłumaczyć automatycznie na polski Google, tłumaczenie nie jest najgorsze, niestety wyszukiwarka Google nie tłumaczy tekstu w formacie graficznym, a tego pełno na stronie internetowej jw. oraz producenta CYON.
Najwięcej informacji dała mi instrukcja LG LC8000 w pdf po koreańsku tłumaczona Google na polski. Po rozpoczęciu kalibrowania (gonienia krzyżyka po ekranie) - pokazuje się tekst i obrazek nawiązujący do ustawienia daty - dalej nie ruszyłem bo bariera językowa.
Z angielskim dałbym chyba radę ale krzaczki :P...  Ponieważ jestem noga w sprawach palmtopów i tych różnych pamięci chyba trzeba zmienić BIOS w pamięci RAM a może w ROM ? :O. Tak naprawdę to nie wiem nawet jaką funkcję w palmtopie pełni pamięć na karcie SD ? W zwykłym komputerze to wiem przynajmniej że aby wprowadzić nowy system operacyjny to wiem jakie trzeba warunki sprzętowe, formatuję dysk twardy i instaluję system.   Tu wprowadzenie nowego sytemu limituje chyba rozdzielczość ekranu ?
 (Zdjęcia robię telefonem kom. Nokia 6020 i umieszczam przez podczerwień, może LG LC8000 będzie lepszy ?)
  
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 10:45:58 wysłana przez Wojtek48 »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2010, 10:43:58 »
Nie tłumacz nigdy na PL tylko na ENG google translator o wiele lepiej sobie radzi.
Link był dla tych chcą znac parametry tego ustrojstwa.


Z Twoją wiedzą daj sobie spokój ze zmianą ROM, ja tu nic nie wymyślę poza tym co napisałem wcześniej a jednak coś tam wiem.

Na szybko co jest po kalibrcaji:
-na dole next
-potem dluzej rysikiem na widocznej pozycji kalendarza, w  dymku, wybrac czerwony napis kopiuj
-dlużej rysikiem na pozycji w kalenardzu, i w dymku wybrac wklej
-next ustawic datę
-koniec

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:05:10 »
Chyba jestem online ?  :ok:
Dziękuję  :D Antej  jesteś supermen !! :banan: :banan:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 11:06:48 wysłana przez Wojtek48 »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:08:58 »
Tak system chodzi.
Teraz teścik, wyjmij na chwilę aku i potem zobacz czy znow bedzie kalibracja czy wstanie normalnie.

Jak pierwsze to backupbattery jest martwa i kazde wyjecie baterii czysci soft do zera, jak drugie to nie pozwol zeby PDA na dluzej rozładowąło sie do 0% bo wtedy: patrz pierwsze.

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2010, 11:51:22 »
Po wyjęciu akumulatorka, włożeniu go spowrotem -  system chodzi tj. nie potrzebuje kalibracji. Datę, godzinę itd. można potem ponownie ustalić, nawet włączyłem na chwilę kamerę - kryształowy obraz. Za PDA dałem 65 zł na Allegro z pocztą + 20 zł zasilacz. Myślę dalej włożyć w niego do 150 zł.a może więcej ? To jest cena nauki.  :O
Niestety nie będę się uczył koreańskiego. Jeszcze raz dziekuję za pomoc i życzę wszystkiego najlepszego :ok:.
Czym mogę się zrewanżować ? Internet mam do 12,00 więc kończę na razie.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:24:49 »
Your money, your choose.

Ja bym wolał coś innego, gdybym miał wydać na cos użytecznego.
 Himalaya jest idealnym sprzętem na początek poznawania PDA (potem się okazuje że wszystko jest niewiele lepsze, a w kilku miejscach za to gorsze)
Mam akurat o jedną za dużo.

Co do rewanżu to nie trzeba, wykazałeś się rzeczowym podejściem do tematu to i chciało mi się pomagać.

Możesz podać zawód i miejsce pobytu na PW to jak kiedyś będę miał problem to sie przypomnę  :ok:

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2010, 02:01:38 »
Witam,
 PW ? . . Teraz mam inny problem jak połączyć komputer z palmtopem ?
Ale to już chyba niemożna pisać na ten temat (Inny tytuł tematu)
Pozdrawiam i dziekuję
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 07:26:39 wysłana przez Wojtek48 »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2010, 09:13:40 »
PW-prywatna wiadomość

do połączeń ActiveSync.

Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 05, 2010, 13:06:21 »
Daj sobie spokój z tym koreańcem. Nie wiadomo czy gdziekolwiek znajdziesz do niego angielski rom.
Też mogę zaproponować ci  inny sprzęcik. Jak byś był zainteresowany pisz na p.w.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2010, 19:11:58 »
Kurczę szkoda że przegapiłem aukcję, byłby ładny sprzęt obok lenovo et560 :wink:

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2010, 11:21:15 »
wojtek, napisz do amerykanskiego oddzialu LG z pytaniem o to cos... a w ustawieniach regionalnych nie masz wyboru jezyka? po koreansku to moze byc trudne ale mozna poszukac
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2010, 11:30:41 wysłana przez navaros »

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2010, 12:13:42 »
od kiedy WM ma możliwość zmiany języka ?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2010, 12:26:00 »
MUI.

ET560 ma np rom domyślnie ruski, ale można włączyć angielski (ruski jest na MUI). Ale już chiński rom od niego jest po prostu chiński.

Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2010, 12:45:14 »
Tak jak Kajetan napisał. Są takie romy które maja wybór języka. Fotka poniżej.

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 06, 2010, 12:55:20 »
a to zwracam honor,
zmiana jezyka programowo zawsze mi się kojarzyła z zamulaniem.
i nakładkami pod konkretny model
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2010, 13:12:50 »
Powiem tak. Kiedyś rozbebeszyłem bodaj Language Extendera i co się okazało, jest to zwykłe MUI, podejdzie na każdy pda z danym buildem systemu. Exe służy tylko do włączania mui i sprawdzania czy za długo go nie używamy  :P

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2010, 06:02:43 »
Napisałem do LG Polska z zapytaniem czy znają adres e-maila do producenta LG CYON Korea - cisza. (Mam zamiar wysłać im maila (ang) i spytać się o możliwość zmiany Windows Mobile 2003 L2 1.00.156 KOR na wersję angielską). Na stronie producenta palmtopa nie umiem znaleźć adresu mailowego. :O  Ze strony producenta (LG CYON) ściągnąłem natomiast programy do tego palmtopa,
LGUSBModemDriver_WHQL_Kor_Ver_4.8.1_All
MSActiveSync371
LGT_RUU_LV2_KR156XU
KALV2_KR156XU.mp0
LG-LC8000_Phone_Manual_041012
Z tym LG amerykańskim to jest myśl spróbuję, dziękuję. Ten manual jest bardzo dokładny i zawiera dużo obrazków. Tłumaczę tego manaula na polski z koreańskiego posługując  się   googlem. Szukam analogicznego manuala w języku angielskim lub polskim z podobnymi obrazkami.
Identyfikuję ściągnięte programy. No taka partyzantka.. :mrgreen:
Np. MSActiveSync371 jest w palmtopie, mam na komputerze ActiveSync 4.5 - Polski czy one się zrozumieją ? Czy też ten ściągnięty wprowadzić do komputera ?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2010, 10:52:49 »
Sprawdź czy OS to nie 2k3SE, jak tak to spróbuję z językiem pomóc.

Z tego co pamiętam AS4.5 widzi WM2003 bez problemu.


LGT_RUU_LV2_KR156XU - RUU w nazwie wskazuje na ROM Update Utility. Może będzie i nowszy OS.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 10:55:16 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline Wojtek48

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG LC8000, Asus P750
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 07, 2010, 11:24:26 »
Przepraszam, gdzie i jak mam sprawdzić 2k3SE jak po resecie pokazuje się Windows Mobile 2003 L2 1.00.156 KOR ?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2010, 12:19:31 »
Settings, druga zakładka, opcja z ikonką wyglądającą jak palmtop i logiem win. Powinno pisać coś w styl "Windows Mobile (R) 2003 Second Edition". Zresztą patrząc na tapetę, masz raczej 2k3SE (w 2k3 jako tło było coś w stylu idylli z XP)

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 07, 2010, 17:51:22 »
po angielsku manuala raczej nie znajdziesz chyba ze do wentylatora  :O... Tak jak pisze Kajetan, masz 2003 SE. Walcz z tym jezykiem-na ekranie today kliknij na okienko, potem na ostatnia (najnizej umiejscowiona) pozycje, druga zakladka->dalej nie wiem, nia mam 2003, ale sprobuj dostac sie do language switchera (pokazal go Neo na screenie) sprobuj tez przez tego RUU, przy podlaczonym do kompa fonie (masz kabel?)

*

Offline WiLLove

  • **
  • 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Apple iPhone 3GS
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 25, 2010, 20:53:22 »
Ja kiedyś miałem problem z jezykiem w magicianie, bo był dojczowaty. Mam nawet na kompie link do niego, ale obawiam się że to chyba był by "warez", a więc jak chcesz to mogę ci dać na PW

Oczywiście chodzi o polską nakładkę na 2k3se

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 25, 2010, 20:58:50 »
eh.... Nie instalujemy nakladek na system!
To się zazwyczaj źle kończy dla sprzętu.

*

Offline WiLLove

  • **
  • 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Apple iPhone 3GS
Odp: Palmtop LG - LC8000 - jaki zasilacz ?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 25, 2010, 21:45:21 »
eh.... Nie instalujemy nakladek na system!
To się zazwyczaj źle kończy dla sprzętu.



No widzisz, ale jak się nie ma innych rozwiązań to trzeba. Bo na 96% nie ma rom'u WWE a co dopiero jakiś plk.

Lepiej posiadać lekko uwalony romik niż sie męczyć ze skośnookim na 1 pda w życiu