Kamera cofania + PDA

  • 12 Odpowiedzi
  • 21565 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kakaroto666

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV c550 -> XDA IIs -> XDA Exec -> HTC Diamond
Kamera cofania + PDA
« dnia: Październik 17, 2010, 17:19:50 »
Zastanawiam się czy można by podłączyć kamerkę cofania (z wyjściem na AV) do jakiegoś PDA... Kupiłem okazjonalnie takową kamerkę i zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś monitorka, ale wpadłem na pomysł, że może można by podłączyć to do PDA... jakieś pomysły?

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2010, 17:52:07 »
Do PDA nie, a przynajmniej nie bezpośrednio. Być może wyszła jakaś karta AV na SDIO lub CF. Lepiej się rozglądnij za PNA z wejściem AV albo po prostu samym monitorem z takim wejściem bo będzie najtańszy.
Are you shpongled?

*

Offline kakaroto666

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV c550 -> XDA IIs -> XDA Exec -> HTC Diamond
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2010, 15:59:09 »
tak, właśnie planuje sobie kupić taki monitor, tyle że pomyślałem sobie, ze najpierw zapytam tu, czy da rade wykorzystać mojego Diamonda :)

Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2010, 20:33:37 »
Co do minitora na ebayu 3.5" lcd z wejsciem do kamery ksztuje 70zł z wysyłką ;) z chin

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2010, 14:32:11 »
Co do minitora na ebayu 3.5" lcd z wejsciem do kamery ksztuje 70zł z wysyłką ;) z chin

daj link bo szukalem niejednokrotnie takich i pusto albo 70 za sama wysyłke
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2010, 00:34:27 »
masz PM :)

Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2011, 17:59:56 »
witam OT

mam pytanie dla madrzejszych ode mnie osob...
mam HTC HD na windowsie mobilnym i potrzebuje do tego kamere cofania (z tego co czytalem tu i owdzie to konieczny jest ten host usb tak?-duzo z tym roboty?-taki laik jak ja sobie z tym poradzi?) bo myslalem nad ta kamerka internetowa z tego wzgledu ze jest tania... kolejny problem jest taki ze to tak naprawde bedzie zainstalowane na kombajnie zbozowym przez co odleglosc kamerki od telefonu bedzie to jakies 10m.. czy przy takiej dl kabla sygnal od kamerki nie zaniknie czy cos?? i czy ta kamerka internetowa (5mpx) sie nada? musi miec dosc duza czestotliwosc odswierzania czy jak to sie tam nazywa? -musze miec obraz bez opoznien i w miare wyrazny... czy w 100zl da rade sie zmiescic??  jesli na htc nie da rady czegos takiego zmajstrowac to czy widzial ktos na allegro (bo ja szukalem i na marne) jakis zestaw najlepiej albo sa wyswietlacz/ monitorek/telewizorek jakis zeby mozna taka kamerke pod to podlaczyc.... z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam!!

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2011, 22:09:11 »
Który htc? Hd2 czy touch hd? Hd2 ma hosta ale koleś, który rozgryzał go w końcu nie opublikował sterowników umożliwiających włączenie go. A nawet jeśli to brakowało by Ci sterowników dla kamerki dla windows mobile. Jednym słowem... zapomnij. Kup normalną kamerkę z wyjściem kompozytowym i do tego monitorek z takim wejściem.
Are you shpongled?

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2011, 10:36:50 »
Teraz życie stało się prostrze - wystarczy urządzenie na androidzie 2.1 w górę i SE liveview...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2011, 17:20:02 »
dzieki koledzy za zainteresowanie.. mam htc touch hd! tzn sprzedalem ale kupie drugiego, ewentualnie wildfire czy g1 ktore sa na androidzie (nie wiem jakim) jesli nie bylo by podlaczyc kamerke pod ktoregos z nich.... tak wiec kamerke + htc hd sobie musze odposcic..szkoda.  no to @beju przybliz mi tak w skrocie na czym to polega (z tym androidem) w jaki sposob sie podlacza-bez zadnych sterownikow?...itd  a najchetniej to bym chcial uslyszec jakies propozycje co do zestawow monitorek+kamerka -najtanszym kosztem! cos bezposrednio z allegro bo szukalem i tylko jedna oferta byla, moze jakies konkretne modele czy cos, pozdrawiam

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2011, 09:11:57 »
kupujesz sprzęt na 2.1.
kupujesz LiveView od SE

Na obu urządzeniach instalujesz specjalną wtyczkę
Stawiasz np. G1 przy tylnej szybie a na liveview masz podgląd co się tam dzieje :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 11, 2011, 17:57:56 »
looo troche cena niezbyt..
ale dziex

mine widziane jakies konkretne nazwy (popularne) jakis monitorkow itp zeby mogl jakos to odnalesc na allegro... do 100 zl najlepiej max 150, wiecej to mi sie nie bardzo oplaca inwestowac w to... jak ktos zna jakies firmy takich uzadzen to niech smialo wali! pzdr

*

Offline joker77

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung I600, Toshiba G910, htc magic
Odp: Kamera cofania + PDA
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2011, 10:06:05 »
To co na allegro sprzedają jako 5Mpx to jest interpolacja, tak naprawdę zamontowana jest tam kamerka 0,3Mpx.

W 100 zł jedynie sprzęt analogowy.
Zwiększ budżet do 300 zł, wtedy sprzęt cyfrowy da się sklecić i podglądem przez komórkę.