HTC HD2 jak uruchomić AS w telefonie ze stłuczonym/niedziałającym ekranem?!?

  • 6 Odpowiedzi
  • 16250 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy ktoś może wie jak rozwiązać ten problem? Jak w większości takich przypadków potrzebuję "dobrać" się do kontaktów  :/
Przeczytałam wątki na forum mam mymobiler i centrum obsługi urządzeń z systemem windows mobile na komputerze, problem polega
na tym że przed wypadkiem telefon miał ustawiony tryb pracy jako dysk zewnętrzny :( Teraz nie jestem tego w stanie zmienić z poziomu telefonu,
ponieważ ekran nie reaguje, czy można włączyć AS zdalnie przez PC, albo przy wykorzystaniu klawiszy telefonu (tak jak robi się twardy reset) ?!?!
Bardzo proszę o pomoc!
Jeśli nie udało mi się znaleźć odpowiedniego wątku na forum i powtarzam zapytanie to najmocniej przepraszam!

Pozdrawiam
Monika

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Jak masz podłączony jako dysk zewnętrzny to może być problem. Szukaj w katalogu Windows pliku pim.vol
Nie pomyslałbym, że jest jeszcze ktoś kto nie robi backupu PIM (kontakty, smsy,e-maile etc.)  :mysli:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
raczej nie da sie, brak sprzetowego d-pad wiec nie mozna strzalkami wejsc na opcje AS.

w AutoMapie jest wtyczka odbudowy instalacji, instaluje sie automatycznie z karty pamieci, moze na jej bazie ktos zbuduje plik z komenda zmiany trybu AS.

Dziękuję za odpowiedzi :) No tak brak backupu = PROBLEMY! :/
Wydzwoniłam serwis w którym zrobią to rzekomo przez jakiegoś box'a czymkolwiek by był...
Myślicie, że jest szansa żeby to zadziałało czy to brzmi podejrzanie ? :|

POZDR

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Jeśli to tylko kontakty to tomaszkap podał najsensowniejsze rozwiązanie, kopia pim.vol, próba przywrócenia go w innym HD2  (nie wiem czy inne PDA z inną wersją WM poprawnie odczyta pim.vol) albo w tym obecnym po HR.
Z doświadczenia jednak wiem że po HR w sprzętach z wyborem AS/dysk i bez d-pad, nie można i tak wybrać opcji AS czyli  drugie rozwiązanie na 90% nie sprawdzi się.

Ten czarodziejski BOX to raczej ściema, prędzej zrobią to tak jak podałem.
Wiem że u mnie  w mieście, w salonie T-Mobile (salon nie sklep) mają na zapleczu serwis, potrafili odzyskiwać dane z telefonów, warto zrobić mały wywiad czy jest to możliwe w HD2, zamiast kombinować z serwisem.

BTW temat bardziej nadaje się do działu Serwisowanie.

*

Offline kubusik

  • *****
  • 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan inż. EiT ;)
  • Sprzęt: Leo, Kaiser, 2xNiki, Hermes, Magician
Spróbuj wyjąć kartę pamięci, może wtedy przełączy się tryb na AS

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
poprzez 2577/autorun.exe mortscriptem wyedytować rejestr - i pójdzie