holder samochodowy i a636n

  • 36 Odpowiedzi
  • 7466 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline seba672

  • 7
  • Sprzęt: Asus 636n
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 07, 2007, 11:18:18 »
witam ponownie

po wielu probach i kombinowaniu nie polecam rozkrecac sprzetu zeby wyciagnac ta gumke po pierwsze to po gwarancji ( bo nie ma takiej opcji ze wyciagnie się plombę bez jakichkolwiek sladow ) po drugie to naraza sie sprzet na pekniecie obudowy ja podnosilem i tuz przy antenie GPS puscilo ale ladnie zrobilem i nie widac (obudowa poszla kolo anteny GPS) wszystko dziala ok ale dla chcacych dokonac takiej zmiany sprzetu polecam po prostu jej wyciecieczyli lekkie wyciagniecie gumki i obciecie nozyczkami tak zeby nie porysowac sprzetu i mysle ze w serwisie nie powinni sie czepiac bo brakuje czegos co moze sie po prostu oderwac w trakcie uzytkowania, ja spalilem swoja gwaracje ale sprzet dziala wiec ok

a co do montazu gniazda to bede cos dzialal niedlugo - pozdrawiam

*

Offline seba672

  • 7
  • Sprzęt: Asus 636n
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 07, 2007, 19:22:40 »
zrobilem ale jest pewien problem jak podlacze radio i ladowarke na raz to buczy w radiu ( w ramach obrotow silnika slychac alternator ) gdzie jest wina prosze o pomoc ( radio za slabe??)
pomozcie

z gory dzieki

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 07, 2007, 20:14:58 »
Sprecyzuj o jakie radio chodzi... Jeśli CB-radio to wystarczy jego zasilanie podłączyć bezpośrednio do akumulatora.

*

Offline seba672

  • 7
  • Sprzęt: Asus 636n
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 07, 2007, 23:06:11 »
mam zwykle radio zadne firmowe ( Medion - samochodowe radio na mp3 ze slotem na karte SD i wejsciem aux) podlaczam Asusa 636n do tegoto radyjka - zrobionym wejsciem jack i dziala ladnie i czysto ale jak tylko podlacze ladowanie ( ladowarka do asusa 636) zaczyna gwizdac w miare chodzenia alternatora czyli im wyzsze obroty tym wyzej gwizda

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 08, 2007, 08:14:31 »
To wina radia... Skoro to medion to na 99% nie posiada filtrów przeciwzakłóceniowych. Spróbuj może kupić taki filtr do radia CB (na allegro kosztuje kilka złotych).

*

Offline seba672

  • 7
  • Sprzęt: Asus 636n
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 08, 2007, 11:37:36 »
własnie tak myslalem ale to radio ma taki filtr wiec mysle ze musialbym sfitrowac gniazdo zapalniczki bo to przeciez ono daje ten "gwizdajacy" prad ????

*

Offline Zhan

  • *
  • 85
Odp: holder samochodowy i a636n
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 17, 2007, 20:40:20 »
witam ponownie

po wielu probach i kombinowaniu nie polecam rozkrecac sprzetu zeby wyciagnac ta gumke po pierwsze to po gwarancji ( bo nie ma takiej opcji ze wyciagnie się plombę bez jakichkolwiek sladow ) po drugie to naraza sie sprzet na pekniecie obudowy ja podnosilem i tuz przy antenie GPS puscilo ale ladnie zrobilem i nie widac (obudowa poszla kolo anteny GPS) wszystko dziala ok ale dla chcacych dokonac takiej zmiany sprzetu polecam po prostu jej wyciecieczyli lekkie wyciagniecie gumki i obciecie nozyczkami tak zeby nie porysowac sprzetu i mysle ze w serwisie nie powinni sie czepiac bo brakuje czegos co moze sie po prostu oderwac w trakcie uzytkowania, ja spalilem swoja gwaracje ale sprzet dziala wiec ok


to dziwne co piszesz bo wyjmowalem te gumke i wkladalem na miejsce bez rozkrecania i nic sie nie stalo... owszem trzeba bylo troche rozgiac plastiki ale sa one dosc elastyczne wiec nie sadze zeby cos peklo... moim zdaniem jedyne na co trzeba uwazac to zeby nie wyszczerbic plastikow przy rozwieraniu bo sa miekkie na tyle, ze mozna je wyszczerbic paznokciem... a metalowym narzedziem mozna niezle pocharatac krawedz