dobre wzmocnienie antyny gsm??

  • 4 Odpowiedzi
  • 3734 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dobre wzmocnienie antyny gsm??
« dnia: Listopad 22, 2009, 23:46:34 »
witam
chce kupic nokie n800 i np. se k550 poniewaz ma bt, edge i aparat dosyc
chcialbym wlozyc karte do se i uzywac go jako modemu do nokii
mam teraz telefon (toshiba g900 wlasnie z niej pisze ten watek;D wiec sory za brak polskich liter) w plusie, jednak teraz mi nie starcza pakiet 100mb za 10zla co dopiero przy nokii
idelanym rozwiazaniem byl by play gdyby nie to ze mieszkam na wsi i w pomieszczeniach sygnalu mi nie lapie, wiem ze sa jakies wzmocnienia anteny gsm, ale interesuje mnie czy sa takie co na prawde dzialaja a nie jakies tandety.
wiec prosil bym pomoc albo w tym albo mozeznacie jakies sieci gdzie jest w miare tani internet?
ale znowu z 2 strony duzo na yt siedze wiec plus bylby idealny tez;) bo w plusie puki co youtube za free
tak wiec co myslicie drodzy forumowicze??

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: dobre wzmocnienie antyny gsm??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2009, 07:25:22 »
Jesli chcesz korzystac z play online nie bierz pod uwage k550 - nie ma 3G.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: dobre wzmocnienie antyny gsm??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2009, 08:10:24 »
a co?? play nie ma edge czy co??
w takim razie dalej sie pyz da sie jakos wzmonnic antene a nie czy k 550 ma 3g bo to wiedzialem
pozdro

*

Offline Ahmed

  • **
  • 241
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje małe FortPolio
  • Sprzęt: Smart devices: Casio Cassiopeia A11 > NEC Mobile Pro 780 > Nokia 9110i > Handspring + modół GPS Samsung Omnia, HTC Universal, Samsung i780 (żony)
Odp: dobre wzmocnienie antyny gsm??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2009, 12:07:20 »
do korzystania z zewnętrznej anteny potrzebujesz mieć po pierwsze telefon/modem z wyjściem na antenę po drugie należy kupić antenę kierunkową i znaleźć miejsce do instalacji, w którym będzie miała bezpośredni widok na antenę stacji bazowej. I dopiero w takiej konfiguracji jest szansa na poprawę sygnału (wzmocnienie). Co do Play jeżeli masz abonament Play Online to możesz korzystać tylko z ich sieci 3G inaczej po prostu nie zalogujesz sie do sieci. W przypadku Play i karty telefonicznej (fresh bądź abonament)tylko korzystając z zasięgu sieci 3G (nadajników Play) możesz wykorzystać przydzielone w abonamencie megabajty, w innym wypadku będziesz płacił dodatkowo. Istnieje możliwość zablokowania transmisji danych poza własną siecią Play

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: dobre wzmocnienie antyny gsm??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2009, 16:42:31 »
http://mapa.btsearch.pl/ <- sprawdź jak daleko od siebie masz najbliższy playowy 3g...