Zastanawiam się nad kupnem Compaqa (chyba 2010c czy 2930a)

  • 0 Odpowiedzi
  • 1673 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Slavo_S2k

  • **
  • 134
    • www.slawex.net.pl
  • Sprzęt: HTC One X
Zastanawiam się nad kupnem Compaqa (chyba 2010c czy 2930a)
« dnia: Wrzesień 17, 2004, 10:31:34 »
Jestem kompletnie zielony w tych sprawach, dotychczas uzywalem leciwego notebooka z p2 300, ale komputerek przenosny potrzebny jest mi praktycznie tylko do excela i worda , ewentualnie odbierania poczty (chodź to już też nie jest priorytet). Notebook był za duży , więc myśle o czymś takim, jest tani i ma klawiaturę  bo jakoś do tych nowszych, bezklawiaturowych sprzętów nie mam przekonania, zwłaszcze jeśli chodzi o korzystanie z worda (nigdy takiego nie miałem, jestem zielony w temacie, ale może ktoś mnie uświadomi - który będzie wygodniejszy do pisania w wordzie i korzystania z excela, taki z klawiaturką czy coś nowego bez??). Jeszcze jedno pytanko, czy idzie na takim "czymś" uruchomić neta przez lan (zakładając sieciówke na PCMCIA)?? Czy idze jeszcze w necie znaleźć jaki starszy soft do tego (bo wiem , że nowy odpada - ale nie zależy..) I jeszcze jedno , gość twierdzi że mam w nim system Windows CE Profesional w wersji 3.0, a z tego co przeglądałem podobne oferty to z reguły miały wersje 2.0. Mówi prawdę , czy raczej ma 2.0, co lepszego jest w wersji 3.0?? Przepraszam, że tak się rozpisałem i że pytam o takie pierdoły, ale jest to dla mnie o tyle istotne, że nie mam skąd zaczerpnąć informaji na ten temat. Z góry wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź.