Telefon do 900 zł- Android z dobrym aparatem+internet

  • 2 Odpowiedzi
  • 3131 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ekterion

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III LTE, iPad Mini Retina
Telefon do 900 zł- Android z dobrym aparatem+internet
« dnia: Maj 01, 2014, 23:20:53 »
Niespełna miesiąc temu zakupiłem Nexusa 4, lecz po 2 tygodniach powędrował na allegro (już sprzedany), a powodem tego był aparat robiący zdjęcia o jakości poniżej krytyki. Wcześniej miałem SGS-a III, ale znudził mi się + jego prędkość działania i ciągłe przeładowywanie się zakładek w przeglądarce działała na nerwy+ gwarancja się kończy ^^. Poszukuję czegoś z aparatem wykonującym zdjęcia o jakości zbliżonej do S3 lub lepszej i płynności działania, szczegulnie zwracając uwagę na ilość pamięci ram.
Może być używka ale w stanie najlepiej idealnym, lub z delikatnymi śladami na obudowie+ gwarancja minimum 1 rok. Cena najlepiej jak najniższa, ale aparat przynajmniej zbliżony do togo z s3. Dotychczas rozważałem Xperie Z i SGS-a III LTE (2GB RAM)- jedynie słyszałem że s3 LTE ma słabszy aparat niż zwykły, czy jest to zauważalne?

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Telefon do 900 zł- Android z dobrym aparatem+internet
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2014, 09:53:41 »
Zobacz sobie mój wątek tel do 1.200zł.Koledzy z forum poradzili mi htc ONE, i z tego co się orientuje i bawiłem na długim weekendzie, to robi on świetne fotki. Co do ceny, też kupisz już w tej granicy cenowej używkę. Ja wymyśliłem jednak coś jeszcze innego, jako że nie spieszy mi się aż tak z kupnem (czytaj jestem cierpliwy) to pytam się znajomych czy im się umowa nie kończy i czy nie chcieliby sobie dorobić, wspólna korzyść. Wezmą mi ten tel w sieci za powiedzmy 200zł (liczba przypadkowa zależy od rachunku i jego typu, prywatny/firmowy) i dołożę im te 700zł (na wydatki własne). W ten sposób będę miał i ja nowy fon i oni będą mieć kasę. Polecam jeśli się nie spieszysz. Ja być może ogarnę właśnie ONE lub Z1 czy Z.
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

*

Offline Ekterion

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III LTE, iPad Mini Retina
Odp: Telefon do 900 zł- Android z dobrym aparatem+internet
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2014, 21:46:21 »
Kupiłem SGS-a 3 z LTE za 700 zł prawie nówkę. Długo rozglądałem się za Xperią Z, ale mimo wszystko nie znalazłem sztuki w idealnym stanie, a tu folie porysowane (ryzyko pęknięcia wyświetlacza podczas wymiany), a w kolejnej ramka poobdzierana, brak uszczelek, czujnik wilgotności czerwony, itp. itd. Za HTC One też się rozglądałem ale sztuki w stanie idealnym z gwarancją 1,5 roku+ za tą cenę nie da się znaleźć, aż tu okazja na ww. SGS-a to pod wpływem impulsu wziąłem.