Sklepy internetowe

  • 164 Odpowiedzi
  • 126540 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 12, 2007, 22:29:05 »
Przeczytaj pierwszy post raz jeszcze,  to bedziesz wiedzial dokladnie czego dotyczy ten watek,

Przeczytałem i doskonale rozumiem czego dotyczy (choć dalej twierdzę, że podawanie linków do sklepów, w których kupuje się czesto o 50% drożej niż w sklepie "tuż za rogiem" jest nonsensem) Miał to być ranking, gdzie warto byłoby coś kupić i co najważniejsze byłoby to opłacalne

Kolego wyluzuj, ten topic powstał 4 lata temu, kiedy e-handel w Polsce był w powijakach... a o niektórych technologiach i urządzeniach opisywanych na niniejszym wortalu słyszała niewielka grupa ludzi...

Dzisiaj kupowanie wyszukiwanie towarów i kupowanie w sieci to betka - szczególnie z Europie, po wejściu Polski do EU - ale i tak jest mnóstwo ludzi dla których takie Allegro to siedlisko szatana, a płacenie za pomocą kart lub innych "wirtualnych" pieniędzy jest czymś niebezpiecznym i niepojętym... Wystarczy poczytać archiwalne wątki...

A tak na marginesie, to nie miał być ranking "gdzie warto byłoby coś kupić i co najważniejsze byłoby to opłacalne". Czasem ważniejsza od ceny jest dostępność np. jakiegoś nietypowego lub unikalnego produktu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2007, 22:31:03 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline Yacck

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS-N560 ; HTC HD2
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 12, 2007, 22:46:44 »
to co napisałeś jest oczywiste, (zwykle patrzę na daty wątków na forach, jednak zuważ również, że ten topic jest przypiety, więc warto byłoby coś zrobić - bo idea jest dobra, lub po prostu odczepić i puścić w zapomnienie.
Cytat: biblo
Czasem ważniejsza od ceny jest dostępność np. jakiegoś nietypowego lub unikalnego produktu.
Tak jak wspomniałeś w zdaniu powyżej na dzień dzisiejszy guugle to również betka, a kto nie wie jak tym się posługiwac, to nie wierzę, że poradzi sobie z karta kredytową, czy inna forma zapłaty :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 07, 2007, 13:42:47 »
Witam ja polecam http://speedlinerc.pl/

Właśnie tam zakupiłem PDA Asus A696, szybko, sprawnie i tanio (najtaniej na ceneo.pl)

Asortyment: laptopy, palmtopy i akcesoria, monitory, drukrki, pamięci, projektory itp.

Zapłata: raty, przelew  Minus to brak zapłaty kartą.

Dostawa: 20 zł.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2007, 13:45:53 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 10, 2007, 18:44:50 »
Nie wiem czy tego sklepu juz ktos nie podawal, ale...
Polecic moge eMobilne.pl :
- szybka dostawa
- kompetentna obsluga (pomylili uchwyty, ale dostarczyc maja nowy, zanim odesle im stary - jak dla mnie bomba)
- tania wysylka kurierem - 10zl
- nizsze ceny niz na alledrogo :ok: (w szoku bylem normalnie, N560 kupilem za 1595zl, dorzucili do tego ladowarke samochodowa i uchwyt)

PS. Firma nalezy do PEKAES S.A, Amplico AIG Life i CEMET S.A., to gwarantuje ze sie nie zmyja z wasza kasa :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2007, 18:46:47 wysłana przez Torwald »

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 28, 2007, 00:26:56 »
Nie wiem czy tego sklepu juz ktos nie podawal, ale...
Polecic moge eMobilne.pl :
- szybka dostawa
- kompetentna obsluga (pomylili uchwyty, ale dostarczyc maja nowy, zanim odesle im stary - jak dla mnie bomba)
- tania wysylka kurierem - 10zl
- nizsze ceny niz na alledrogo :ok: (w szoku bylem normalnie, N560 kupilem za 1595zl, dorzucili do tego ladowarke samochodowa i uchwyt)

PS. Firma nalezy do PEKAES S.A, Amplico AIG Life i CEMET S.A., to gwarantuje ze sie nie zmyja z wasza kasa :P

mala bzdura..sklep nie jest wlasnoscia w/w firm.. :) przeczytaj dokladnie na ich stronie

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 26, 2007, 10:08:40 »
A co sądzicie o Polskich sklepach internetowych, takich np. jak Komputrnik, czy Vobis, czy choćby Apollo?

*

Offline kalvin

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS A696,WM6PL,       GOODRAM 4GB SDHC
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2008, 08:33:51 »
Witam,
polecam sklep: http://speedlinerc.pl/

Kupiłem u nich Asusa A696 + folia ochronna na ekran. Żadnych problemów, wszystko doszło w ciągu 3 dni.
Sprzęt idealny zapakowany nie ruszony. Przesyłka tylko 20 zł.
Polecam gorąco WARTO  !!


Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 25, 2008, 20:35:06 »
Kochani koledzy! 10 dni temu zamówiłem ASUSA P535 w www.techlogic.pl ..Cenę mieli dobrą więc się skusiłem; wtedy sprzedawcy przypomnieli mi jak się traktuje klienta w naszym kraju.Po trzech dniach okazało się, że panowie sprzedają coś czego nie posiadają.Jakoś przecierpiałem to że stwierdzili iż może będą mieli ten towar za dwa lub za trzy dni.Jak już mieli towar to był piątek wieczór (wtedy dobiła mnie wizja braku zabaweczki na weekend) w sobotę rano zmieniłem adres na który ma przyjśc przesyłka i czekam.. Dziś jest poniedziałkowy wieczór i nic.Czekam do środy i zadzwonię do nich żeby sobie wsadzili w dupę ten towar. BARDZO NIE POLECAM TEGO SKLEPU - szkoda czasu i nerwów. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum :ok:

*

Offline gothiclee

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • http//www.wp.pl
  • Sprzęt: Tymczasowo brak :(
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 01, 2008, 20:52:19 »
Jeśli zamierzacie kupić kartę pamięci to polecam wam ulubiony.pl
Niskie ceny i fachowa obsługa.
POLECAM!

*

Offline nowyTreo

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 04, 2008, 22:26:46 »
http://fondo.pl  :ok:

kupiłem u nich ładowarkę,
dwa dni czekania, płaciłem przelewem na ich konto Przesyłka 0 zł
polecam

*

Offline profbolek

  • *
  • 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ipaq214 drzewiej krótko Loox720
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 23, 2008, 18:21:24 »
Jeśli zamierzacie kupić kartę pamięci to polecam wam ulubiony.pl
Niskie ceny i fachowa obsługa.
POLECAM!
Żarty sobie robisz? Miesiąc temu zapłaciłem za towar i do tej pory nie mogą dostarczyć. Zgłosiłem sprawę na Policję, obiecali dostawę za trzy dni i znowu nic. Spróbujcie się dodzwonić na ten ich numer do kontaktu z klientami. O odpowiedzi na maile też zapomnicie po paru pytaniach. A te niskie ceny po 4 tygodniach już są najwyższe. Ulubiony.pl to jest kpina i oszustwo a nie sklep. Żałuję że nie skorzystałem jak zwykle z Agito. Paweł
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 18:24:49 wysłana przez profbolek »

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 23, 2008, 19:11:33 »
Ja polecam sklep noteo.pl
Kupilem u nich Etena m800, ktory wysiadl po kilku dniach. Bez problemu wymienili od reki na nowy :)

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 25, 2008, 00:54:36 »
Ja zamowiłem dzis rano Polarisa w PC-Media.pl (na dzien dzisiejszy najtaniej na cene)...jak narazie kontakt ze sklepem b.dobry, paczka ma przyjsc jutro...wiec jutro napisze jak i co z tym sklepem no i z towarem...dzis wstrzymam sie jeszcze z ocena sklepu...

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 03, 2008, 00:32:47 »
Ja zamowiłem dzis rano Polarisa w PC-Media.pl (na dzien dzisiejszy najtaniej na cene)...jak narazie kontakt ze sklepem b.dobry, paczka ma przyjsc jutro...wiec jutro napisze jak i co z tym sklepem no i z towarem...dzis wstrzymam sie jeszcze z ocena sklepu...
Nie napisałeś... :]

*

Offline Kilg

  • ***
  • 292
  • Sprzęt: Galaxy SIII
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 09, 2008, 17:56:03 »
kupilem w zeszlym roku Tungsten TX na www.pixmania.pl - firma ma centrale we Francji. Akurat TX'y maja najtaniej wg ceneo (chyba) i dlatego sie skusilem. Obsluga mila, przesylka dosc szybka (trzeciego dnia od zamowienia kurier przyszedl).
Problem pojawil sie ostatnio, kiedy zaczal szwankowac digitizer i trzeba bylo oddac sprzet do serwisu.
Obsluga ponownie byla bardzo mila (dzwonilem na infolinie) przyslali kuriera (po 4-5 dniach od zgloszenia), sprzet wyslany z Polski 16 kwietnia, 5 maja dostalem info, ze przekazuja do serwisu producenta, ktory, wg francuskiego prawa, ma 40 dni roboczych (!) na naprawe i odeslanie do mnie. Zatem, jesli po 26 czerwca nie bede mial sprzetu z powrotem, to uprasza sie mnie o kontakt z infolinia i oni mi wysla nowy...
Fajnie, nie?
Zaoszczedzilem na zakupie jakies 200zl. I dwa miesiace czekania gratisssss (szlag mnie trafia).
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 18:09:44 wysłana przez Kilg »
WYGIWYGAINGW
What You Get Is What You're Given and It's No Good Whining
(The Science of Discworld by Terry Pratchett)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 09, 2008, 18:34:59 »
Ja polecam sklep noteo.pl
Kupilem u nich Etena m800, ktory wysiadl po kilku dniach. Bez problemu wymienili od reki na nowy :)

Ja u nich dzisiaj zamówiłem laptopa i mam nadzieję, że się nie zawiodę w końcu jak TY polecasz to mogę być spokojny  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline studzin

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: było 3310 7110 7650 a925 compact EF81 jest k800i+Universal
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 24, 2008, 17:05:08 »
Agito(razem z UPS'em) ostatnio pobiło rekord w czasie realizacji zamówienia. Przez pół Polski dostawa w 16 godzin

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 24, 2008, 18:42:38 »
Ja tak miałem z noteo.pl Pełen profesjonalizm i niesamowity kontakt a przesyłka z Poznania ekspresowa  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 26, 2008, 13:05:19 »
Ja tak miałem z noteo.pl Pełen profesjonalizm i niesamowity kontakt a przesyłka z Poznania ekspresowa  :ok:
Potwierdzam :) Kupilem u nich kolejna rzecz i podesjcie rownie profesjonalne jak przy pierwszej mojej transakcji.

*

Offline sekib

  • 22
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 02, 2008, 10:37:19 »
Ja również polecam gorąco noteo.pl. Zawsze perfekcyjni

*

Offline andrzej455

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A696 4GB SDHC, AM 5.3.0
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 05, 2008, 22:13:15 »
http://www.actiwa.pl/  kupiłem u nich za 815 zł Asusa a696 . Szybka dostawa,miła i kompetentna obsługa .
Polecam

*

Offline loyer1

  • 19
  • Sprzęt: iPAQ 114
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 16, 2008, 10:11:39 »
a co mozecie powiedziec o sklepie www.notebooki.pl ??

*

Offline cormac

  • *
  • 69
  • Sprzęt: ASUS A696
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 16, 2008, 10:46:14 »
A ja muszę powiedzieć, że zawiodłem się na Speedline R/C. :( Skusiła mnie niska cena i dobre opinie. Nie dość, że czekałem prawie dwa tygodnie (a miało być "max 3 dni"), to jeszcze nie dostałem faktury na adres o który prosiłem (dwukrotnie!), a gwarancja nie była podbita. Nie jest to profesjonalne podejście. Aha i jeszcze nie można się nijak z nimi skontaktować. Telefon milczy, a maile można sobie wysyłać i wysyłać i wysyłać....  :mad:

Niby wszystko z towarem w porządku i w ogóle cieszę się że Asusa dostałem :) ale jednak jakiś taki delikatny niesmak pozostał.

Nie mam bladego pojęcia, czy tylko mnie tak potraktowali czy to u nich nagminne, ale w ostatecznym rozrachunku nie poleciłbym tego sklepu.

*

Offline p77

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS+
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:33:39 »
a co mozecie powiedziec o sklepie www.notebooki.pl ??

zamawiałem tam swojego ipaqa 214. Telefonicznie potwierdziłem dostępność towaru i wysłałem zamówienie. Gość od razu uprzedził mnie, że paczka będzie u mnie w ciągu 2-3 dni, była po 2 dniach. Wszystkie dokumenty w porządku, palmtop również. Ja jestem zadowolony z obsługi w tym sklepie.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:47:20 »
a ja niezbyt, mimo że do zakupów nie doszło bo akurat 214 nie mieli a i tak przyjęli zamówienie, po czym nie umieli powiedzieć kiedy będzie, a po tygodniu ktoś mi przez tel powiedział że już nie będą mieli (było to w lutym więc się raczej nie sprawdziło)  :grin:
tyle dobrego że nie było problemu z anulowaniem zamówienia i kupieniem gdzie indziej

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:48:09 »
a co mozecie powiedziec o sklepie www.notebooki.pl ??
A ja nie mam dobrych doświadczeń z tym sklepem. Jeśli wszystko idzie ok to są mili dla klienta i obskakują go z każdej strony, ale jak trzeba wymienić albo całkiem zwrócić sprzęt to co innego.
Zamówiłem laptopa HP w oddziale w Lublinie i czekałem na niego 2 dni dłużej niż było ustalone. Sprzęt odbierał mój ojciec i jak przywiózł go do domu to okazało się że żadne drivery nie są zainstalowane (w sklepie mieli zainstalować windowsa xp oraz office 2007 które były zakupione wraz z kompem i wszystkie sterowniki), a to dlatego że spece po prostu nie potrafili tego zrobić. Poza tym okazało się że nie działa wygaszanie matrycy po jej zamknięciu oraz sprzęt posiadał inną kartę wifi niż było to w specyfikacji (w danych była wpisana karta intel a/b/g, a w laptopie był broadcom tylko g).
Postanowiliśmy wymienić laptopa na taki, który zamawialiśmy, ale panowie w sklepie stwierdzili, że nie mają wpływu na konfigurację laptopa i nie dadzą innego, więc powiedzieliśmy że prosimy o zwrot kasy. Wtedy się zaczęło... powiedziano nam że pieniądze dostaniemy po napisaniu maila z reklamacją do centrali w Poznaniu, tam rozpatrzą reklamację po 2 tygodniach i zdecydują co dalej. Oczywiście znam prawo sprzedaży i poinformowałem pana za ladą, że mam kilka dni na zwrot towaru w takim samym stanie w jakim go dostałem. Powiedział że zadzwoni do centrali po czym pokazał że ma nas głęboko w poważaniu bo zaczął zajmować się następnym klientem.
W końcu sprzedawca przyznał nam rację że możemy zwrócić laptopa, ale stwierdził że MUSIMY kupić windowsa ponieważ został już rozpakowany.
Dopiero po kilku godzinach stresu i straszeniu UOKiK-iem pieniądze się znalazły, ale do samego końca sprzedawca odnosił się do nas z pogardą.

Jeśli ktoś ma zamiar tam kupować cokolwiek to stanowczo odradzam, bo jeśli będzie jakiś problem ze sprzętem to nie da się tam rozwiązać problemu bez zbędnego stresu i poniżania przez pracowników firmy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 11:50:54 wysłana przez narqotic »

*

Offline p77

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS+
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:54:12 »
dobrze wiedzieć na przyszłość.

*

Offline Greg_1

  • 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten glofiish X500+ WM6.1 :]
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 13, 2008, 12:55:40 »
polecam eMobilne.pl
kupiłem tam już chyba 5 floii, ze 4 karty SDHC i 4 palmtopy Mio P360 ;)
za każdym razem szybko miło i przyjemnie, tani kurier na terenie warszawy (5zł z tego co pamiętam) mają dobre ceny w szczególności jak na Warszawę
Polecam

*

Offline joker22

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: P535
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 16, 2008, 13:15:38 »
Polecam techplanet.pl specjalizują sie w komputerach lecz ceny na PDA maja bardzo niskie. Nabyłem tam wczoraj P535 za 1200 zł :)
Miła obsługa dobre ceny i bieżący kontakt z klientem czyli to co tygrysku lubią najbardziej.

*

Offline Illderan

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Advantage X7510
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 24, 2008, 10:29:23 »
NIE polecam brytyjskiego supergps

www.superetrader.co.uk
www.supergps.co.uk

asortyment: dość szeroki (przynajmniej w ofercie - w rzeczywistości nie bardzo)
przesyłka do Polski: Tak (ale bądź ostrożny)
płatność: karta kredytowa i inne (zastanów się czy chcesz)
obsługa w języku: angielski
Opinia: banda niekompetentnych guw%!*#!

Chciałem kupić u nich HTC x7510. Ponieważ towar "pojawił się: w sklepie w tygodniu w którym to wracałem autkiem z Irlandii do Polski poprosiłem o możliwość odebrania i zapłaty u nich na miejscu (zbaczałem z trasy jakieś 150km). Panowie się zgodzili, dostałem numer zamówienia, (potwierdziłem zamówienie trzykrotnie) i potwierdzenie że PDA czeka (ustaliliśmy także dokładną datę i godzinę mojego przyjazdu).

Na miejscu okazuje się że:
                                            -  faceta z którym się umawiałem nie ma (bo po co być słownym) - czekałem 1,5h
                                            -  zamówionego PDA nie ma (na stronie internetowej widnieje inf. o 10ciu sztukach na składzie)
                                            -  goście próbują mi wcisnąć inny towar lub też wziąć pieniądze i adres znajomego u którego się zatrzymam w UK
                                               a oni mi ten towar doślą następnego dnia czyli w sobotę (przy czym w sobotę to oni nie pracują) a opcja płatności
                                               przy odbiorze nie wchodzi dla nich w rachubę   
Efekt:
                                   - stracony czas, przejechane kilometry i zszarpane nerwy
                                   - informacja że to co podają na swojej stronie to fikcja

Pozdrawiam i ostrzegam