Sklepy internetowe

  • 164 Odpowiedzi
  • 126579 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 24, 2008, 23:55:40 »
Polecam techplanet.pl specjalizują sie w komputerach lecz ceny na PDA maja bardzo niskie. Nabyłem tam wczoraj P535 za 1200 zł :)
Miła obsługa dobre ceny i bieżący kontakt z klientem czyli to co tygrysku lubią najbardziej.


no nie bardzo hp 614c za 1437 a na allegro za 1099

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 25, 2008, 00:32:03 »
W sumie troche irytuja mnie sklepy firmowe producentow majace ceny wyzsze niz inni. Biorac pod uwage ze nie ma lancuszka posrednikow to widac jaka wysoka marze narzucaja. Przyklad ? krusell.pl i etui na 560. u producenta 89 zl, na allegro taki sam nowy 58,90. (nie napisze u kogo zeby nie bylo ze reklame robie). Jak to wytlumaczyc ?
- albo na allegro podrobka (zakladam ze nie)
- albo na allegro kradziony (zakladam ze nie)
- albo producent wali taka marze na wlasne wyroby. 30 zl to prawie polowa ceny z allegro !

Rozumiem ze po takiej cenie sprzedaja sklepy w realu - wiadomo koszty stoiska etc etc, ewentualnie inne sklepy bo kazdy musi dorzucic marze, towar do siebie sprowadzic etc etc  ale producent przez neta ? Ech dla mnie taka wysoka cena kiedy mozna taniej to juz zwykle cwaniactwo.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 25, 2008, 07:06:04 »
To dziwne ale szukałem etui do Kaisera i na Allegro pewien sklep (celowo nie podaję nazwy) ma niższe ceny niż na swojej stronie sklepu internetowego  :shock:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 27, 2008, 00:30:30 »
W sumie troche irytuja mnie sklepy firmowe producentow majace ceny wyzsze niz inni. Biorac pod uwage ze nie ma lancuszka posrednikow to widac jaka wysoka marze narzucaja. Przyklad ? krusell.pl i etui na 560. u producenta 89 zl, na allegro taki sam nowy 58,90. (nie napisze u kogo zeby nie bylo ze reklame robie). Jak to wytlumaczyc ?
- albo na allegro podrobka (zakladam ze nie)
- albo na allegro kradziony (zakladam ze nie)
- albo producent wali taka marze na wlasne wyroby. 30 zl to prawie polowa ceny z allegro !

Rozumiem ze po takiej cenie sprzedaja sklepy w realu - wiadomo koszty stoiska etc etc, ewentualnie inne sklepy bo kazdy musi dorzucic marze, towar do siebie sprowadzic etc etc  ale producent przez neta ? Ech dla mnie taka wysoka cena kiedy mozna taniej to juz zwykle cwaniactwo.

W handlu i dystrybucji jest trochę inaczej... Producent swoim sumptem jest w stanie sprzedać tylko drobną część oferowanego towaru, czyli potrzebuje sieci sprzedawców (dystrybutorów, dilerów, reselerów, itp.). Ci sprzedawcy muszą zarobić na takich produktach - ich zarobek, to upust od tzw. SRP (zalecanej ceny detalicznej) określanej przez producenta (z reguły jest to zadanie ludzi od marketingu). W przypadku oprogramowania takie upusty sięgają nawet 50% ceny (netto). Sprzedawcy, którzy stosują SRP zarabiają cały upust, ale są też tacy którzy chcą mieć bardziej konkurencyjne ceny i poświęcają część marży - o ile oczywiście producent pozwala na takie praktyki. Natomiast sam producent MUSI przestrzegać określonych przez siebie zalecanych cen detalicznych. Są wprawdzie tacy, którzy tego nie przestrzegają, ale wywołuje to z reguły wewnętrzną konkurencję na skutek której cierpi sprzedaż określonego produktu i wizerunek samego producenta.
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 05, 2008, 14:21:45 »
Hej,

mam pytanie. Czy ktos zna albo kupowal albo mial kontakt ze sklepem www.totalnawyprzedaz.com.pl ? Sklep wyglada okropnie, zrobiony w 5 min, ale pomyslalem sobie, moze sprobuje. Chcialem tam zamowic HTC Touch Pro. Ale z takich sklepow nie kupuje z przedplata, wiec zarejestrowalem sie i chcialem wyliczyc koszty wysylki. Wszystko fajnie, 40zł, ale... przy zamowieniu z pobraniem sklep liczy sobie... 499zł kosztow wysylki! :| Uznalem ze to musi byc jakis straszny przekret, bo przeciez pobranie w DHLu tyle nie kosztuje (zreszta nigdzie tyle nie kosztuje :| ). Wyslalem do nich maila, jak mi odpowiedza to dam znac co z ta wysylka. Bo ceny maja niezle :)
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD

*

Offline barpoz

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i9100
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 05, 2008, 19:55:00 »
Ceny może nie najgorsze, ale to "sugerowanie przedpłaty" jest lekko mówiąc podejrzane !!!

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 06, 2008, 22:14:05 »
Ceny może nie najgorsze, ale to "sugerowanie przedpłaty" jest lekko mówiąc podejrzane !!!

Na podstawie tego, ze na stronie glownej PDAClubu w newsach pojawily sie dwie wiadomosci odsylajace do tego sklepu (w wyszukiwarce wpisz "totalnawyprzedaz" - razem) i paru wiadomosci wymienionych miedzy mna a wlascicielem sklepu zaryzykowalem i zamowilem HTC Touch Pro (robiac przedplate calej kwoty). Jak na razie wszystko wyglada cacy, zobaczymy 14go ;)
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD

*

Offline sh97m97n

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Komputery UMPC, technologie mobilne, PDA, Smartfony
  • Sprzęt: HTC HD2, iPhone 3GS, iPad 64GB .... itd
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 08, 2008, 21:16:22 »
Ceny może nie najgorsze, ale to "sugerowanie przedpłaty" jest lekko mówiąc podejrzane !!!
Co jest według ciebie podejrzane ?
Sorry sprawdź ceny UMPC dla przykładu Wibraina i Everuna na zachodzie i w tym sklepie, i teraz odpowiedz sobie na pytanie, jak można je utrzymać jak ci 4 gów----arzy w tygodniu zamówi komputer za pobraniem z ubezpieczeniem i nie odbierze ? Fajny job i business ?
Masz regulamin sklepu gdzie wyjaśniono jak obliczana jest opłata pobraniowa. Fakt że przy naszych gadgetach 15% zwyżki robi niebagatelną różnicę w cenie sprzętu, ale nie sądzę aby dla świadomego kupującego problemem była weryfikacja sklepu.
Jest także PayPal uważany przez większość za bezpieczny, na forum też chyba znajdziemy kilku a może nastu zadowolonych klientów. Poszperajcie w wątkach o Wibrainie naprzykład.
Ze strony głównej sklepu masz link do feedbacku allegro.
Sklep oferuje transport do klienta przez pracownika sklepu lub odbiór osobisty. No i oczywiście przedpłatę.
Z transportu ludzie i owszem czasami korzystają, ale oczywistym jest że nie zawsze się to opłaca.
Sorry że zabrałem głos ale poczułem się trochę wywołany do tablicy przez Propheta i Barpoza, ponieważ kilka z tych produktów jest w kraju głównie dzięki nam, marże są znikome i niezwykle konkurencyjne, za chwilę kilka testów sprzętu wypożyczonego od nas nieodpłatnie, a grafika sklepu rzecz gustu, gdyby istore wdrożyło ja pół roku temu, funkcjonowała by i pewnie także nie wszystkim się podobała. Zmieni się niewątpliwie jak istore zakończy prace nad systemem, od czasu połączenia z QXL coś robią i z tego powodu mody sklepu nie są możliwe jak się dowiedzieliśmy. Niewątpliwie optymalizacja grafiki i filmów we Flashu przeprowadzona jest pod Operę lub Firefox, no ale cóż męczymy się wszyscy :)
Aha i do Propheta mała prośba, jak odbierzesz to podziel się opinią o sklepie w tym wątku jak go zacząłeś :)


---
Homo sum et nihil lupus ex ovo esse puto :)

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 09, 2008, 03:37:07 »
Aha i do Propheta mała prośba, jak odbierzesz to podziel się opinią o sklepie w tym wątku jak go zacząłeś :)

Wlasnie wszedlem do tego tematu, sprawdzic czy ktos nie napisal i jak czytalem Twoja wypowiedz to przez caly czas myslalem, zeby napisac ze "podziele sie opinia o sklepie jak dostane paczke" ;) Nikogo nie chce obrazac i nie pozostawie tematu niezakonczonego, wiec oczywiscie ze napisze, zeby nie robic jakiej antyreklamy ;)

Jak na razie sklep spisuje sie dobrze (potwierdzenie odebranej wplaty, mail ze zmiana statusu mojego zamowienia, teraz tylko czekanie pozostalo ;) juz tylko 5 dni :) ).

Pozdrawiam
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD

*

Offline barpoz

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i9100
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 09, 2008, 12:27:48 »
Jeżeli uraziłem swoją wypowiedzią właścicieli sklepu to przepraszam, nie taki był cel, jednak opłaty za wysyłkę pobraniową są takie że można się zastanawiać, a na zabezpieczenie przed idiotami robiącymi sobie żarty jest bardzo prosty sposób stosowany przez wielu użytkowników np allegro czyli zaliczka np 50zł na konto.
Myślę że przy zakupie za ok 2000, to nie jest jakaś astronomiczna kwota, ale wybór należy do Was

Pozdrawiam i życzę powodzenia i mniej problemów z żartownisiami których niestety jest wielu

Barpoz

*

Offline sh97m97n

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Komputery UMPC, technologie mobilne, PDA, Smartfony
  • Sprzęt: HTC HD2, iPhone 3GS, iPad 64GB .... itd
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 09, 2008, 20:30:12 »
Jeżeli uraziłem swoją wypowiedzią ...
Barpoz

Nie obraziłem się - fajnie że jest ten wątek bo to pomaga a nie przeszkadza. Niech się boją olewatorzy.
Dla nas to raczej pasja więc wielu negatywów się nie spodziewamy, jasne że nie wierzymy, że zadowolimy 100%, zawsze znajdzie się ktoś postrzegający pewne rzeczy inaczej niż my, ale fakt robienia co się lubi pomaga w pracy a posiadanie większości "zabawek" ze sklepu w życiu prywatnym pomaga - pomagać (że zrobię z końcówki masło maślane) jak na razie udaje nam się udzielić 99.9 %  odpowiedzi na pytania i rozterki techniczne, to jest najważniejsze. Schematu płatności na razie nie zmienimy bo wiązałoby się to z wystawianiem PF na każdą zaliczkę, i dodatkowej papierologii. Allegro rządzi się innymi prawami niestety.
Ale niewątpliwie w momencie umożliwienia sprzedaży ratalnej, za jakiś czas, znowu zatrzymamy się nad opcją opłat za pobraniem. Nie ma tutaj jednak złotego środka jak wszyscy wiemy. Dlatego sklep umożliwia transport do klienta przez pracownika sklepu, zdarza się "przy tak zwanej okazji", że nawet i 200-300km.
Pozdrawiam
---
Homo sum et nihil lupus ex ovo esse puto :)

*

Offline Glaniu

  • **
  • 235
    • www.pagla.pl
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 18, 2008, 00:31:42 »
dlaczego jest taka różnica w cenie HTC TP pomiedzy http://www.expansys.com/p.aspx?i=169424 a http://www.expansys.pl/p.aspx?i=169420 przeciez to ta sama firma?


Pozdrawiam

*

Offline Renexius

  • **
  • 152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Desire, Galaxy S
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 18, 2008, 16:37:54 »
nie jakaś znowu straszna bym powiedział bo 60zł, ale faktem jest ze taniej kosztował na pl jak zamawiałem, chyba 659 wiec może na pl podnieśli a com nie

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 18, 2008, 19:56:35 »
Nie 60zl a 115 funtow! czyli ok 650zl..

*

Offline Yacck

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS-N560 ; HTC HD2
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 18, 2008, 21:09:17 »
Nie 60zl a 115 funtow! czyli ok 650zl..

w pierwszym linku jest 514.99  FUNTÓW  czyli po dzisiejszym kursie NBP  ~2175 zł

w drugim linku  jest   €669,99  czyli 2230 zł

to kurs NBP, nie kantorów, jednak jest róznica tylko 55 zł

do tego dochodzą przesyłki
---
Na alledroho gość sprzedaje po 2350 od reki z faktura VAT bez płacenia
cła i innych niespodzianek z US :), jednak myślę, że warto poczekać z
każdym dniem będą tanieć
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2008, 21:21:40 wysłana przez Yacck »

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 18, 2008, 22:43:06 »
Ok, rzeczywiscie, zwracam honor. Ja zamiast € widzialem tam funty :)

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 28, 2008, 15:40:14 »
ja poczekam az wejdzie do sprzedarzu u operatorów i wtedy dopeiro ceny zaczna spadac!!

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 28, 2008, 16:17:39 »
Polecam sklep www.totalnawyprzedaz.com.pl :) Wszystko pieknie ladnie, zapakowane, przyszedl telefon caly i zdrowy. W dodatku bardzo dobry kontakt z wlascicielem sklepu.
POLECAM :)
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD

*

Offline sh97m97n

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Komputery UMPC, technologie mobilne, PDA, Smartfony
  • Sprzęt: HTC HD2, iPhone 3GS, iPad 64GB .... itd
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 28, 2008, 16:51:03 »
ja poczekam az wejdzie do sprzedarzu u operatorów i wtedy dopeiro ceny zaczna spadac!!
No ale będziesz się męczył z CID i SIM lockiem, wiem ze to nie problem ale mój Kaiser z Orange jest dużo mniej stabilny od takiego samego od HTC bez blokad.
No i kupując od opa nie zarejestrujesz się w HTC.
To jest trochę tak jak z Żywcem, "prawie robi wielka różnicę ... " ja już nie kupię PDA od Opa, po Kaiserze na pewno, i nie chodzi tutaj o zachwalanie sprzętu, dlatego że mam smartfony HTC w ofercie, takie mam po prostu uwagi wynikające z doświadczeń po rozblokowanym Kaiserze i Hermesie.
Te same romy działają zupełnie inaczej na telefonie od OPA (niestabilnie) i na oryginalnym niegrzebanym HTC (przewidywalnie i raczej bezproblemowo).
---
Homo sum et nihil lupus ex ovo esse puto :)

*

Offline frigo69

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: P 750
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 21, 2008, 16:12:13 »
http://www.overstock.com/

Internetowy Outlet.
Asortyment bardzo różnorodny.
Wysyłka do Polski: TAK, tylko trzeba doliczyc solidą opłatę, ale przy droższych sprzetach i tak się opłaci.
Sprzedają nowy sprzęt, ale i tak zwany "refurbished" czyli nieuszkodzony sprzętu zwrócony do sklepu z różnych powodów.
Wygląda ciekawie:)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 22, 2008, 20:57:56 »
Miał ktoś może jakieś nieprzyjemności z polską odsłoną expansys?

*

Dżeju

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 22, 2008, 21:04:27 »
Kupowałem u nich ze dwa razy i żadnych problemów - po prostu normalnie.

*

Offline dawpuc

  • **
  • 153
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 28, 2008, 12:47:11 »
http://www.mobilefun.co.uk/

Telefony,PDA, karty pamięci, etui, cześci naprawcze i wiele więcej

Zakupiłem tam do mojego Kaisera Replacement Housing (teraz czekam na przesyłke) za £45.85 z przesyłką tj 193PLN - na allegro koleś sprzedaje za 259PLN + 30 kurier :)

PS. Paczkę otrzymałem i mały zonk - klawiatura jest od AT&T, oprócz tego wszystko ok
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 17:01:55 wysłana przez dawpuc »

*

Offline pawliszak

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Tosia G900 || PSP || Siemens ME75
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 03, 2008, 17:49:08 »
Nie polecam sklepu zadowolenie.pl
Jak w nagłówku, odradzam zakupy w tym sklepie. Czemu? No to jedziemy...
23 września późnym wieczorem ogromnie szczęśliwy zamówiłem swojego pierwszego PDA - Toshibe G900 w sklepie zadowolenie.pl. Następnego dnia (tj. 24 września - środa) rano przyszło potwierdzenie i prośba o wpłatę (wybrałem płatność przelewem). Godzinę później poszła kasa. Wpłatę potwierdzono na stronie dopiero w czwartek, ale tam. Banan na twarzy i myślę sobię - rano potwierdzili kase, zapakuja, wysla i w piatek bedzie! Następnego dnia niemiłe zaskoczenie - na stronie status - "Zapłacone". No dobra pomyślałem, weekend te sprawy, może jakieś urlopy - trudno wysla w poniedzialek we wtorek bedzie. W poniedzialek zadnych zmian. Dopiero we wtorek (na 4 dzien po wplacie) dostaje info - paczka wyslana z podanym numerem przewozowym (podali zly adres internetowy kuriera - ups.pl  :-|). Niestety paczki nie wykrylo w trackingu, ale mysle sobie co tam - pewnie zawodne to to i czekam. W środę nie przyszło, myślę sobie - bywa. No dobra czwartek, jestem prawie  pewien ze przyjdzie paczka. Kurier w ogóle nie dzwoni. Idzie telefon do UPSa. Odpowiedź - paczka o tym numerze zostala dostarczona 13 sierpnia w Chicago  :mad:. Następny telefon do zadowolenie.pl. Na infolinii, podczas dzwonienia z telefonu podanego przy rejestracji nikt nie podnosi słuchawki. Dopiero po zadzwonieniu ze stacjonarnego i paru słowach prawdy jakas babka podnosi sluchawke i mowi, że sprawdzą to i oddzwonią ( minęło z 30 h od tego telefonu i zadnej odpowiedzi telefonicznej nie bylo). Na stronie zmiana statusu z "zrezalizowane" na "zapłacone". Dziś żadnych zmian w zamówieniu. Pewnie powiecie - dzwon zeby forse oddali. ALE! Nawet jesli to zrobie to nim oni sie wyguzdraja to minie ruski miesiac i do gwiazdki pewnie pda nie bede mial. Także stwierdzilem, że lepiej czekac na rozwoj wydarzen. Jak do konca przyszlego tygodnia nie wysla paczki, ktorej numer tracking odczyta bede dzwonil. Pozdrawiam z radą unikania tego sklepu. pawliszak

PS. Dnia 9 wrzesnia dotarla do mnie moja Tosia. No coz ponad 2 tygodnie czekania to dosyc sporo.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 21:18:53 wysłana przez pawliszak »

*

Offline pawlo2000

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 07, 2008, 13:26:25 »
Polecam polski sklep z foliami ochronnymi na ekrany dotykowe.
Sprzedają bardzo dobrą folię 3M.

Folia matowa , z powłoką antyrefleksyjną.
Super się sprawdza podczas pracy.

www.foliaochronna.com

*

Offline tmarek

  • 27
  • Sprzęt: Ipaq 114
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 07, 2008, 23:19:32 »
Ktoś miał jakieś doświadczenia z gps.bialystok.pl? Od początku zeszłego tygodnia wciąż ściemniają i nie realizują złożonych zamówień. Zaczynam się zastanawiać nad rezygnacją ze złożonego zamówienia :|

*

Offline roguckia

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc x7500
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 20, 2008, 10:26:08 »
witam,
polecam amazon.com, choc nie wysylaja do polski, latwa rejestracja, wymaga posiadania karty, ale zawsze mozna skorzystac z pomocy znajomych w usa i tu polecam 6-cio tygodniowa wysylka statkiem do Polski powszechnie znana Polonii lub bagaz podreczny przy okazji wizyty. W przypadku wysylki na teren UE mozna "wpasc" na celnika i wtedy zaleznie od miejsca odprawy nalicza clo - 10% oraz VAT w Niemczech 19 a w polsce 22%. Od ceny sklepowej europejskiej oczywiscie. U nas jak sie "dobrze" trafi mozna jeszcze zainwestowac w akcyze, ale to juz jest mocno naciagane - mnie chcieli zaakcyzowac za pukawke do paintballa, ale okazalo sie, ze do naliczenia akcyzy potrzeba pozwolenia na bron a nie plujki o mocy kilku jouli go nie daja. <tym sposobem tippman z 140 usd podrozal na 800pln = pol ceny w kraju> Jednak w amazonie jest rowniez haczyk- gwarancja = tylko amazon com, takze jakby co to kolejna wysylka...a poza tym dolar ostatnio ladnie skoczyl i roznice wyraznie sie zmniejszyly. A szkoda, bo zawsze cos fajnego dokladaja - czytnik kart, kilka gb na sd itp...
pozdrawiam, adam

*

Offline p77

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS+
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 22, 2008, 11:24:52 »
Ktoś miał jakieś doświadczenia z gps.bialystok.pl? Od początku zeszłego tygodnia wciąż ściemniają i nie realizują złożonych zamówień. Zaczynam się zastanawiać nad rezygnacją ze złożonego zamówienia :|

kupowałem u nich niedawno etui i ładowarkę do ipaqa. Nie było żadnych problemów. Przy ładowarce uprzedzili mnie, że okres oczekiwania to 5-7 dni i tyle faktycznie wyniósł.

*

Offline tmarek

  • 27
  • Sprzęt: Ipaq 114
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 25, 2008, 00:52:05 »
A ja radzę się wcześniej zastanowić potencjalnym klientom sklepu gps.bialystok.pl (znanego także jako odd-i.pl), że zamierzam zgłosić na policję oszustwo którego się dopuścili wobec mojej osoby. Wiem, że Pan Hryniewicz (a może i Pan Boruta) czytują to forum więc niech wiedzą, że odzyskam moje pieniądze które sobie przywłaszczyli i bynajmniej nie jest to pomówienie, mam na to dowody...

--edit--
Po miesiącu zwrócono mi kasę. Strona tymczasowa sklepu nadal wisi, wiem jedynie, że spółkę zlikwidowano, może pojawi się wkrótce pod inną nazwą, ja jednak skutecznie się z tego sklepu wyleczyłem...

--edit2--
Obecnie sklep zmienił nazwę na gpsx.pl (znany także jako globalsat.pl)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 22:18:30 wysłana przez tmarek »

*

Offline briens

  • *
  • 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 03, 2009, 22:15:40 »
sklep jest z Częstochowy, ale ma też swój oddział w Tarnowskich Górach. Ostatnio tam kupowałem laptopa i jestem zadowolony. Dołączyli stery do XPeka, chociaż sam laptop jest pod vistę. Ogólnie, jest to sklep komputerowy, ale na stronie mają też dużo PDA i wszelakiego sprzętu elektronicznego.
Bardzo przejrzysta i czytelna strona. Łatwo wszystko znaleźć. Polecam w stu procentach
www.x-kom.pl