Sklepy internetowe

  • 164 Odpowiedzi
  • 126615 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 13, 2009, 17:08:40 »

*

Offline qmichalq

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
    • Michał Tuszyński
  • Sprzęt: Omnia HD
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 16, 2009, 00:06:19 »
przy obecnych kursach walut ceny w przeliczeniu na euro i funciaka nie zachwycają :(

*

Offline piotr19772

  • **
  • 132
  • Sprzęt: Tomtom GO 740 Live
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:10:06 »
Duzy sklep w UK z nawigacja i PDA

http://www.totalpda.co.uk/

Pozdrawiam wszystkich po długiej nie obecności ;)
TT GO 740 Live ;)
Od dnia (05/03/2012) Navcore 9.401.862279.1 mapa (22/05/2011) v870.3406
Od dnia 26/07/2012 HTC Desire C

*

Offline Morfeusz

  • ***
  • 265
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dużo różnych i będzie jeszcze więcej...
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 20, 2009, 12:45:32 »
Przyznam szczerze że zaciekawiłem się HKC Prado który dostępny jest w poniższym sklepie:
http://www.mp4cell.net/

Ktoś ma jakieś doświadczenie z w/w sklepem? Jak wygląda sprawa cła? Zawsze naliczają?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie info
iPhone 3GS (16GB) + Blackberry 8900 + Nokia N900 + Motorola Milestone + Kilkanaście innych leżących na biurku...

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 20, 2009, 19:50:49 »
e tam Prado, to jest dopiero coś:
http://www.mp4cell.net/Hello-kitty-TV318-Dual-sim-card-dual-standby-FM-radio-m-Support-TF-card-extend-to-8GB-Max-Magic-voice-mobileph_P199944/EUR

to chyba dla Beju69 by było idealne :P

nie no, te "chińskie" podróbki mają świetne nazwy :) szkoda, że u nas takich nie robią :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2009, 20:18:26 wysłana przez marsozerca »
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline Xaburoo

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;p
  • Sprzęt: Samsung Galaxy i5700
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 09, 2009, 16:05:41 »
Ten sklepik expansys UK jest jakiś zaufany?

Bo z tego co widzę touch hd dosyć tani jest..

http://www.expansys.com/d.aspx?i=175204
Toshiba G900 >> HTC Diamond >> > iPhone 3G >> Samsung GALAXY i5700 (Spica)

Poczytaj Regulamin odnośnie avatara - jeszcze raz będzie tam reklama dostaniesz bana.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 09, 2009, 16:37:49 »
bo z abonamentem w T-Mobile na 18 miesięcy :P

*

Offline ahk

  • 3
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 12, 2009, 15:11:24 »
Kupowal ktos w www.clove.co.uk ? Wysyłają do Polski,jeśli tak to ile przesyłka kosztuje?

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 13, 2009, 12:18:54 »
ktoś się wypowiadał na forum, że kupił Acera s200 na clove i bez kłopotu mu wysłali do Polski za 10 funtów (albo euro)
end of fear
yo is here

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 13, 2009, 13:00:46 »
Kupowal ktos w www.clove.co.uk ? Wysyłają do Polski,jeśli tak to ile przesyłka kosztuje?
Koszty przesyłki możesz sprawdzić nawet bez rejestrowania. Wystarczy dorzucić interesujący Cię towar do koszyka, zrobić checkout i wybrać Polskę jako kraj docelowy, będziesz miał najczęściej dwie opcje do wyboru (zwykła przesyłka lotnicza lub kurier).

*

Offline Ponior

  • 26
  • Sprzęt: Omnia pro B7610
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 17, 2009, 10:48:19 »
Miał ktoś stycznośc z tym sklepem:
http://www.mariotelcom-myphone.otwarte24.pl/TELEFONY-KOMORKOWE-SAMSUNG-14/9

odpisali mi, że omnia pro jest z polskim menu, klawiatura qwerty, bez simlocka.
Niestety nie wysyłają za pobraniem :S

nie wiem czy wpłacic im tyle kasy za b7610 czy nie???

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 18, 2009, 15:02:56 »
Ja bym nie kupił w tym sklepie płacąc z góry...

Dziwaczny regulamin, z błędami stylistycznymi, ortograficznymi, nieakceptowalne (moim zdaniem) warunki płatności, 7-dniowy czas dostawy...

A jak przeczytałem cały ten durnowaty regulamin, to aż się przewróciłem z wrażenia...  :O  :O  :O Oni chyba mają ludzi za idiotów, albo używają słów i zwrotów, których sami nie rozumieją  :shock:  

Na przykład:

NASZ SKLEP FUNKCJONUJE NA ZASADZIE SKLEPU INTERNETOWEGO
JEST SPÓŁKĄ W ROZUMIENIU PRAWA HANDLOWEGO I TAKIMI TEŻ ZASADAMI SIE KIERUJEMY.


A wcześniej stoi jak byk, że są spółką cywilną...

I to najlepsze:

TOBIE PRZYSŁUGUJE OCZYWIŚCIE 24 MISIENCZNA GWARANCJA PRODUCENCKA REALIZOWANA METODĄ
"DORE-TU-DORE"
(OD DRZWI DO DRZWI)

ORAZ DODATKOWO 36 MIESIENCZNY BEZPŁATNY SERWIS POGWARANCYJNY REALIZOWANY TĄ SAMĄ METODĄ CZYLI ŁĄCZNIE 5 LAT EWENTUALNYCH NAPRAW ZA JEDYNE 12% CENY PRODUKTU
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline Ponior

  • 26
  • Sprzęt: Omnia pro B7610
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 18, 2009, 18:19:08 »
ok.
Dzieki podaruje sobie ten sklep. Telefony milczą w tym sklepie, to też podejrzane :S
Omnie pro, juz jest kupiona w Niemczech :O~ za 300 euro na abonamet, który był potrzebny siostrze, także telefonik bede miał za tydzień za jakieś 1300zł :grin:

*

Offline Yacck

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS-N560 ; HTC HD2
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 22, 2009, 14:00:21 »
ok.
Dzieki podaruje sobie ten sklep.

i bardzo dobrze,
bo pod tym linkiem tego sklepu juz nie ma :)
pewnie czesc jeleni znaleźli...

poszukaj      w GOOGLACH

.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 23, 2009, 20:30:33 »
To chyba jacyś oszuści byli...  :mysli:  :-?
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline tmarek

  • 27
  • Sprzęt: Ipaq 114
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 30, 2009, 00:25:14 »
Kupowal ktos w www.clove.co.uk ? Wysyłają do Polski,jeśli tak to ile przesyłka kosztuje?
Niezły asortyment mają. Nawet uchwyty Brodit :) Co do przesyłki to wrzuć coś do koszyka i wybierz kraj, wtedy zobaczysz koszty wysyłki.

*

Offline ironderek

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 07, 2009, 01:00:21 »
Szukam jakichs sprawdzonych sklepow w UK. Do tej pory kupowalem w Clove i wszystko bylo cacy. Czy ktos mi moze potwierdzic czy www.handtec.co.uk lub www.totalpda.co.uk sa ok. i mozna u nich kupowac bez obaw?

*

Offline teriero

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mega,LG GT540 Swift,HTC Wildfire,SGS+I9001
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 09, 2009, 03:56:44 »
Szukałem ostatnio jakiegoś taniego palmtopa.Porównywałem ceny w europejskich (angielskich,niemieckich i szwajcarskich sklepach).Uwzględniłem również branżowe wyszukiwarki dostawców sprzętu i co mi wyszło?
Najtaniej można kupić w Polsce! Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć.Kryzys daje znać o sobie i co niektóre małe firmy,dystrybutorzy wyprzedają towar.I myślę,ze mit taniego Expansys,czy też jemu podobnych już się skończył,bo niektóre z urządzeń,którymi handlują można kupić w Polsce o 2-3 stówki taniej.

Jako egzotyczna ciekawostkę dla szukających "łowców okazji" polecam sprawdzić sklepy z Honkongu ale na witrynach branżowych(konieczność rejestracji jako firma).
Sprzedaje się tam urządzenia(przeważnie chiński chłam z PhoneTV,podróbki urządzeń z Androidem,lub różne cuda ala Iphone z WM6.1 i antenką itp.)Ale są tam tzw.Gold Supplier-ci sprawdzeni.Oprócz skansenu i podróbek,którym handlują sa"normalne" HTC,Samsungi itp.Przeważnie z możliwościa zamówienia min 5-10 sztuk.
Ale można z nimi się dogadać na 1-2 sztuki.W okresie świątecznym wielu dystrybutorów wprowadza promocje free shipping. Odpada wtedy opłata ok 40-90$ na kuriera(ale trzeba się liczyć z ryzykiem +22%VAT).
Po mimo ryzyka takiego zakupu nie strzepił bym języka(raczej kursora),gdyby nie fakt,że znajomy handlarz telefonami GSM  zakupił u nich np HTC Touch 2 Mega HSPA WLAN GPS,które pod względem autentyczności(i Gwarancji na Euroland) sprawdził w polskim serwisie.Ten prywatny import ze wszystkimi opłatami(i dowózką kurierem DHL do sklepu) wyniósł go ok. 900zł za sztukę i jeszcze dostał po jednej baterii  dodatkowo za free!
W końcu tam się to produkuje! Chińczyki góra!
Pozdrawiam
Pozdrawiam! Teriero

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 09, 2009, 20:32:27 »
Jako egzotyczna ciekawostkę dla szukających "łowców okazji" polecam sprawdzić sklepy z Honkongu ale na witrynach branżowych(konieczność rejestracji jako firma).
Sprzedaje się tam urządzenia(przeważnie chiński chłam z PhoneTV,podróbki urządzeń z Androidem,lub różne cuda ala Iphone z WM6.1 i antenką itp.)Ale są tam tzw.Gold Supplier-ci sprawdzeni.Oprócz skansenu i podróbek,którym handlują sa"normalne" HTC,Samsungi itp.Przeważnie z możliwościa zamówienia min 5-10 sztuk.
Ale można z nimi się dogadać na 1-2 sztuki.W okresie świątecznym wielu dystrybutorów wprowadza promocje free shipping. Odpada wtedy opłata ok 40-90$ na kuriera(ale trzeba się liczyć z ryzykiem +22%VAT).
Po mimo ryzyka takiego zakupu nie strzepił bym języka(raczej kursora),gdyby nie fakt,że znajomy handlarz telefonami GSM  zakupił u nich np HTC Touch 2 Mega HSPA WLAN GPS,które pod względem autentyczności(i Gwarancji na Euroland) sprawdził w polskim serwisie.Ten prywatny import ze wszystkimi opłatami(i dowózką kurierem DHL do sklepu) wyniósł go ok. 900zł za sztukę i jeszcze dostał po jednej baterii  dodatkowo za free!
W końcu tam się to produkuje! Chińczyki góra!
Pozdrawiam

A ja niestety mam bardzo złe doświadczenia z importem telefonów z Chin...  :-|
Kumpel się napalił na HTC HD od sprzedawcy z HK, zamówiliśmy 10 szt. na próbę (bo miało być więcej), poszło ~1,8 kUSD - do tego czasu komunikacja była bezproblemowa, a po zapłacie cisza... W końcu ktoś się odezwał i okazało się, że HD akurat się skończyły i proponują jakieś inne modele, w większości dziadostwo. Przy takim obrocie sprawy poprosiliśmy o zwrot kasy, a sprzedawca odpisał że OK, ale potrąci sobie kilkadziesiąt dolców z tytułu kosztów bankowych - przystaliśmy na tę "propozycję nie do odrzucenia"... Niestety po paru dniach bez naszej zgody wysłali nam jakiś inny model HTC - sporo tańszy od HD, ale za to 11 sztuk. Stwierdziliśmy, że trudno, ale lepiej dostać cokolwiek niż zostać na lodzie...

A po paru dniach się zaczęło...  :O przesyłka dotarła frachtem lotniczym do W-wy, a tu na cargo na lotnisku tego typu produkty zawsze (lub prawie zawsze) trafiają do szczegółowej kontroli, aby wyłapać wszelkie podróbki. No i dostajemy telefon od agenta, że wg celników te telefony to podróby, no i że jak się po nie zgłosimy, to zostanie rozpoczęte postępowanie administracyjne, a telefony zostaną zabezpieczone na zlecenie prokuratury w magazynie celnym. Takie postępowanie może trwać np. rok, bo w jego trakcie należy uzyskać m.in. ekspertyzę producenta dot. oryginalności. Jeśli rezultat jest OK, to towar jest zwracany importerowi, tyle że kosztuje to kupę czasu, nerwów i trochę pieniędzy (różne opłaty, niektóre koszty składowania, bo większość płaci zleceniodawca, czyli prokuratura lub urząd celny), ale po dłuższym okresie "leżakowania" taki towar jest już mocno nieświeży...

Ale jeśli okaże się, że to jednak podróba, to wówczas zaczynają się schody i postępowanie bodajże karne... Nie wiem jak jest z produktami HTC, ale np. Nokia proponuje ugodę, w której żąda zniszczenia takich produktów, dodatkowo wpłaty jakiegoś odszkodowania (nawet niezbyt dużego) oraz zapłaty za usługi prawników, którzy ją reprezentują (a to kosztuje więcej od wspomnianego odszkodowania). Jak się przystanie na ugodę, to nie ma sprawy karnej, a jak się nie przystanie, to pewnie jest rozrywkowo...  :-?
No i trzeba też zapłacić wszystkie koszty składowania, a w takim wypadku może to być ogromna kwota.
Sporo informacji na ten temat, wraz z listami firm-oszustów z Chin i HK można znaleźć w internecie, szczególnie na forum importerów z tych państw. Wyczytałem tam, że Nokia pilnuje nawet ładowarek ze swoim logo!

Ja na szczęście nie dowiedziałem się jak to wygląda z telefonami HTC, bo się nie zgłosiliśmy po odbiór towaru i po dwóch tygodniach odleciał on z powrotem do nadawcy...  :S A prawie 2 koła USD poszło się kochać...  :S

Tak więc kolego teriero nie ma co się tak podniecać, bo stracić można dużo więcej niż zyskać... i nie za bardzo wierzę w tę oryginalność i gwarancję na EU...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2009, 20:35:49 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline teriero

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mega,LG GT540 Swift,HTC Wildfire,SGS+I9001
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 10, 2009, 09:14:24 »
Witam
Świetnie i rzeczowo opisałeś to kolego Biblo.
Zgadzam sie w 100%.Bo wojna celna na chińską podrabianą elektronikę w UE trwa już od dawna.
Wracając z Dalekiego wschodu z jakiejkolwiek wycieczki i lądując na jakimkolwiek europejskim lotnisku-pierwsza gadka celnika to:telefoniki,kamery i ipody,oraz  inszą elektronikę proszę wypakować !
I zaczynają się schody!Bo na to są już paragrafy.
Napisałem to jako ciekawostkę.
Ale faktem jest,że nawet pomijając aspekt orginalności urządzeń,chłopaki z Chin,mając dostęp do orginalnych podzespołów  (Marwell, Samsung, Omap, SirfStar),taniej siły,braku dziesięciu pośredników(dystrybutorów)-co kształtuje cenę końcową- sprzedają za małe pieniądze efemerydy i podróby,które jednak "chodzą".
(przykład: http://szmegatech.en.alibaba.com/
Miałem okazje oglądać i pobawić się takim urządzeniem.Był to jeden z popularnych produktów HTC.
Różnił się od orginału  szybkością procesora i wielkością pamięci.(oczywiście in plus)
Z zewnątrz żadnej różnicy z orginałem(może troche logo "niebardzo").
W środku "normalne flaki jak w  HTC,System WM-6.1 z nakładką z innego modelu ale dodatki i szybkość i cena u nich -POWALA!
Jak to długo "pochodzi"-to inna kwestia.
Jeżeli chodzi o sklepy IT-inną sprawą jest organizacja dystrybucji i sprzedaży.
To już jest przemysł!(mam na myśli branżowe witryny-a nie oszustów).
Z tego można brać tylko  przykład!
Honkong.Rejestrujesz się jako firma.Piszesz co chcesz kupić i jakie kryteria i minimum.Już za trzy godziny na twoje konto spływają oferty w Excellu i PP,świetnie i czytelne zrobione dokładne opisy zweryfikowanych "producentów" z bezpośrednimi linkami do ich manufaktur i fabryk ,ze zdjęciami pięknie uśmiechnietych (przeważnie) reselerek płci żeńskiej,które służą ci pomoca,do których możesz natychmiast zadzwonić,spytać online o szczegóły.Wybierasz towar,płacisz bezpiecznie przez witrynę(jednym z mechanizmów,coś jak PayPal) i za trzy dni towar leci,płynie a do domu przywozi ci DHL lub podobny kurier.
Myśle,że jest w tym jedna pozytywna rzecz:Chińczycy robią "krecią" ale dobrą robotę dla konsumenta.Upowszechniając takie cuda,oparte o orginalne podzespoły,za tak małe pienądze(bo produkuje się  i sprzedaje miliony-chociażby w samej strefie Shenzen) i nikt tego nie zahamuje-a w konsekwencji ma to wpływ na czołowych producentów i ceny urządzeń mobilnych.
Firmy,dystrybutorzy i operatorzy o europejskich cenach tych urządzeń i wielkości sprzedaży-na dalekim i bliskim wschodzie,Indiach itd-mogą sobie już tylko pomarzyć.
Ale to już temat na inne forum.
Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 09:57:20 wysłana przez teriero »
Pozdrawiam! Teriero

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 10, 2009, 16:55:34 »
Ten mój "przypadek" to nie był jakiś zakup w przypadkowym miejscu... jesteśmy zarejestrowani na Alibabie, kolega przeglądał wiele ofert, czytał opinie na temat sprzedawców i wydawało się, że wszystko jest OK...

Proponuję zajrzeć tutaj: http://www.forum.bigchina.pl/index.php

Gdzieś na tym forum jest alfabetyczna lista oszustów - w naszym wypadku była to firma Top Splendor (lub jakoś tak).
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline Adams.72

  • **
  • 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P350 , SGS, ARCHOS HT 7", SGH i600.
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 04, 2010, 22:48:26 »
Chciałbym kupić w DealExtreme tablet http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31523
Proszę mnie poprawić jeżeli źle zrozumiałem ale dodatkowe koszty to chyba VAT 22% (cła chyba nie zapłacę bo na komputery jest 0%- no chyba że zaliczą to do innej elektroniki np: MP4 )
Jeżeli zażyczę sobie paczkę jako gift to czy wtedy uniknę VAT-u?
Czy to jest po prostu loteria na granicy ( jedni piszą że płacą inni że nie :S)?
Mio P350, Toshiba G900-->Topaz-->Toshiba TG01-->SGH i780-->SGS

*

olmeca

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 04, 2010, 20:47:04 »
To ze na CN22 bedzie zaznaczony gift o niczym nie swiadczy - mozesz wtedy tez zaplacic clo. Caly myk polega w zadeklarowanej wartosci przesylki. Dodatkowych kosztow przy zakupie w tym sklepie nie masz placisz dokladnie 237,61$, przesylka jest darmowa. W sprawie loterii z clem to odsylam pod link -> http://www.zakupyzusa.com/?pg=customs

*

Offline teriero

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mega,LG GT540 Swift,HTC Wildfire,SGS+I9001
Ciekawe Ceny na Expansys U.K.
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 19, 2011, 15:51:09 »
Polecam obserwować ceny na Brytyjskiej filii Expansys. Czasami można trafić niezłe okazje.Transport szybki,monitorowany.
Równiez dobra obsługa hotline w j.polskim(filia we Francji)
Zdarzają się dobre ceny dla Samsungów z Androidem. A dla kolekcjonerów ciekawych urządzeń różne wynalazki.
Ostatnio: 3 ZTE Racer-79,99 Funciaków: http://www.expansys.com/zte-racer-pay-as-you-go-3-204303/] [url]http://www.expansys.com/zte-racer-pay-as-you-go-3-204303/[/url]
HP iPAQ Voice Messenger Windows Smartphone- 49 Funciaków: http://www.expansys.com/hp-ipaq-voice-messenger-windows-smartphone-inc-10-t-mobile-credit-175454/
1 Funciak=4.6407 zł  16,90F-transport ( Ale! Dla posiadających PL VAT NIP  minus 20% ceny)
Pozdrawiam! Teriero

*

Offline J-A-J-O

  • **
  • 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: wszystko co nowe nie dłużej niż 2 m-ce
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 07, 2011, 21:40:09 »
www.tions.pl - Tions Technology

Omnia 7 i8700 - 1329zł
HTC HD7 - 1429zł
HTC 7 Tropy - 1149zł
Optimus 2X P990 - 2149zł
Samsung Nexus S i9023 - 1849zł

Przesyłka 19zł w max 3 dni robocze. Na cały asortyment gwarancja i pełne FV VAT lub paragony. W ofercie ponad 1000 modeli smartphone i telefonów. Wiele modeli tabletów. Fachowe doradztwo. Opinie niech napisze kto inny, ja nie mogę  :)

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 14, 2011, 17:59:25 »
http://droptrend.com/
Chyba są jakimś podwykonawcą Vordon.pl, bo mają w zasadzie tylko ich sprzęt, na razie nie ma tego wiele, ale z tego co zauważyłem i tak jest więcej niż kiedy ostatnio kupowałem. Ich towary są dobrej jakości (choć nie oszukujmy się, do produktów z najwyższej półki to im brakuje, no ale te kosztują często ponad 3 razy więcej) przy zachowaniu niezłych cen.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 14, 2011, 19:48:32 »
[gmod]Kolego marriusz ledwo się zarejestrowałeś a już spamujesz. Darmowej reklamy sobie tu nie zrobisz. Jeden post do kosza leci, ostatnie ostrzeżenie bez konsekwencji[/gmod]
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 18, 2011, 12:30:20 »
Jak dla mnie lepsze sa sklepy internetowe  lubię w nich kupować , moż a zawsze wymiećnić czy zwrócic towar  ludzie pracujący w takich sklepach sa bez problemowi i to mnie sie najbardziej podoba:D:D:D

--------------------------------------------

SPAM

[gmod]ostrzeżenie za spamowanie[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 12:31:18 wysłana przez tomaszkap »

*

Offline kazmiez

  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • pasek do pralki
Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 25, 2011, 14:15:39 »
najlepsze w zakupach w sklepie internetowym jest to że towar można sobie sprawdzić i jak coś nie odpowiada to go zwrócić w ciągu 10 dni. zwykły sklep nie daje takiej opcji.
Słyszałem też że niektórzy kupują w sklepie internetowym nawigację przed wakacjami jadą na wakacje a później ją zwracają
Dla niektórych miłość jest jak zakupy w hipermarkecie – wybór towaru, na koniec kasa.
Regulamin!

Odp: Sklepy internetowe
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 30, 2011, 14:27:54 »
Niezle ceny maja dwa zwycieskie w tym roku portale. Oceniano jakosc uslug i bezpieczenstwo klientow przy zakupach http://www.notebooksbilliger.de/ oraz http://www.getgoods.de/notebooks.
Pierwszy przetestowalam sama i wzsytko ok oprocz gwarancji i serwisu LENOVO w Singapurze, gdzie ciezko bylo sie dogadac. Przesylka do polski jest mozliwa w cenie 50€ z GLS dla firm. O klientach prywatnych nie ma informacji. W Getgoods przesylka to 15€ za pierwszy kilogram, kazdy kolejny to 1€.