Pomoc w wyborze nowego smartfona do 1600zł

  • 2 Odpowiedzi
  • 2998 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pomoc w wyborze nowego smartfona do 1600zł
« dnia: Lipiec 06, 2014, 01:12:49 »
Witam,
chce kupić nowego smartfona na androidzie cena max do 1600zł, przeglądałem co nie co i podobają mi się te:

Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7105 
Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060
Samsung Galaxy Note 3 Neo SM-N7505 
Samsung Galaxy Note II GT-N7100 
Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Black Edition
Sony Xperia M2
Sony Xperia Z

ale nie umie się zdecydować na konkretny, możecie coś doradzić który będzie najlepszym wyborem, czy ewentualnie coś innego.
Jeśli chodzi o Samsung Galaxy Note II GT-N7100, wydaje mi się że będzie już ciut za duży i tym samym nie poręczny, ale na razie biorę go pod uwagę.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

pozdrawiam
Grzegorz

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Odp: Pomoc w wyborze nowego smartfona do 1600zł
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2014, 08:01:01 »
Rozumiem że musi być nowy? Nie może być np 3 miesięczny w świetnym stanie? Jeśli tak to osobiście brałbym neo... Też rozważałem ostatnio taki zakup, Sony Z odpadła u mnie po przemyśleniach (ani to zdjęć nie robi super, a jeszcze szklane po obu stronach, klejone i nie rozkładalne...), sam myślałem jeszcze nad htc One. Ja jednak wybrałem note 3 n9005 3 miesięcznego i jestem cholernie zadowolony, wielkość jest dla mnie super, a i jeśli przeszkadza, to można tryb 1 ręki uruchomić, dostosować i używać. Przemyśl sobie czy nie warto więc może jednak używki, a jeśli nie, to Neo... jeśli jest tylko troszkę słabszy od brata to w zupełności cie zadowoli.
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"

Odp: Pomoc w wyborze nowego smartfona do 1600zł
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2014, 10:02:48 »
Neo jest spoko, chociaż ja bym brał jednak samsunga sIII