Palmtop do nawigacji GPS

  • 1 Odpowiedzi
  • 355 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Palmtop do nawigacji GPS
« dnia: Sierpień 31, 2007, 22:02:12 »
Witam.

Większość nowych użytkowników PDAClub pyta się Was o palmtopy z opcją GSM, klawiaturą itp. Ja poszukuje urządzenia przede wszystkim do nawigacji lecz z możliwością sprawdzania przez WIFI maili a także przeglądanie stron internetowych.

Mówiąc po krótce: Chodzi o urządzenie, które będzie dość szybkie (mówiono mi ze do nawigacji minimum procesor 400Mhz) , będzie posiadało moduł GPS, BT oraz WIFI a także będzie możliwość instalowania na nim różnych systemów nawigacji w zależności od tego jakie z nich wybiorę. Na Polskę chciałbym używać AutoMapy natomiast na Europę TomToma, dlatego też urządzenie powinno mieć możliwość instalowania niezależnie tych dwóch systemów.

Trudno jest mi podjąć decyzję, gdyż nigdy wcześniej nie posiadałem ani nawigacji ani palmtopa a z tego co mi powiedziano, że najlepszym rozwiązaniem jest zakup palmtopa właśnie z uwagi na możliwość wyboru innej mapy w przypadku niezadowolenia z użytkowanej.

Proszę o pomoc. Granica cenowa to więcej niż 1.000 zł a mniej niż 2.000 zł

z góry dziękuję za pomoc.

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Palmtop do nawigacji GPS
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2007, 00:25:02 »
czyli jesli dobrze rozumiem bez modułu gsm?! jeśli tak to zapewniam ze do 2k PLN zaszalejesz napewno z dobrym sprzętem ;)

rano podam jakies przykłady bo teraz mi łeb odpada
Evendim na prezydenta!