jakiego pocketa kupic????

  • 5 Odpowiedzi
  • 2850 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jakiego pocketa kupic????
« dnia: Wrzesień 22, 2002, 15:46:44 »
czy mogł by ktos mi doradzic jakiego kupić??? potrzebuje go do netu ktory chcial bym pociągnac z PC i do zabawy ( w budzie czy cuś:)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
jakiego pocketa kupic????
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2002, 16:38:40 »
Podaj dokladnie do czego go chcesz ... czasami cos napisac, odebrac poczte z internetu przez komorke, grac, nawigacja satelitarna, MP3 ...

Wtedy bedzie latwiej cos zaproponowac.

jakiego pocketa kupic????
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2002, 16:42:35 »
do przegladania stron i gadania w necie, grania, słuchania MP3 i moze oglądania filmow.

*

Offline MarcinW.

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
jakiego pocketa kupic????
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2002, 16:55:00 »
To zdecydowanie polecam LOOX600. Ciekawa konstrukcja, ładny wygląd zewnętrzny. Odpowiednio wypchany wszelkimi akcesoriami (bluetooth, gniazda kart rozszerzeń itp.). Poza tym cena jest najlepsza wśród urządzeń tego typu na naszym rynku.

Nic dodać - nic ująć. Po prostu Pocket LOOX600!!

Pozdrowienia.

*

Offline umbro

  • *
  • 67
    • http://217.96.194.164/pbx
jakiego pocketa kupic????
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2002, 19:47:54 »
Z PDA najpopularniejszy jest Compaq ( iPAQ ) , 3970 to nie zły sprzęt ...cena koszmar , Fujitsu Siemens ( Loox ) też niegorszy ...i cena do przyjęcia , niezła jest też Toshiba ...ale nowych PDA przybywa .......z każdą chwilą .
Jak masz nieograniczoną kasę to kup iPAQ 3970 + plecki itd ...
za nieco ponad 1/2 tej ceny kupisz Loox ( jego podstawowa wada poza małymi niedoróbkami który ma każdy PDA  to to , że jest nowy na rynku ) , Toshiba i inne mało popularne zakup , potem kłopoty z Help ( np. HP kończy prod. Casio stare procki .... )
A może Palm ale ten temat jest mi obcy  .
I mała reklama " Ja  sprzedaję PDA "
z polską gwarancją i fakturą
Pozdrawiam Tomek

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
jakiego pocketa kupic????
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2002, 20:01:04 »
umbro - StrongARM znajdujący się w Casio E-200, to już stary procek i należy te komputerki dyskwalifikować? To że LOOX jest nowy na rynku nie jest żadną wadą, ponieważ akcesoria CF nie są od wczoraj, jest w czym wybierać. Niedoróbki zostaną na pewno szybko usunięte, gdyż jest to pierwszy PDA grupy Fujitsu-Siemens.
Zestaw iPAQ + plecki CF na przykład, to rozwiązanie mało przenośne (przypominają się czasy startu platformy PocketPC 2000 dwa lata temu), ale jeśli ktoś zamierza go nosić w plecaku czy neseserze lub ma mocne i pojemne kieszenie, to oczywiście to nie ma znaczenia.
Toshiba e740 jest bardzo dobrym urządzeniem, testuję już od paru dni (miałem wczoraj skończyć test, ale się nie udało, będzie w nadchodzącym tygodniu). Toshibę e310 na tym forum posiada parę osób i jest to również godny uwagi sprzęcik ze względu na cenę i rozmiary. Jest z czego wybierać, zatem rowek - masz problem ;)