Co i z jakiego sklepu w USA

  • 1 Odpowiedzi
  • 340 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Co i z jakiego sklepu w USA
« dnia: Lipiec 31, 2008, 15:52:33 »
Witam,
takich pytan na tym forum jest sporo ale wiekszos osob pyta o zakupy w USA pod katem  zarobku. Ja natomiast zamierzam nabyc PDA dla siebie i w zwiazku z tym mam prosbe o   podpowiedz co kupic. W temacie palmow itd. nie jestem raczej oblatany ale przydaloby mi sie takie urzadzenie zarowno do pracy jak i zabawy. Jakie kryteria mnie intresuja:
- duzy, czytelny wyswietlacz niezle widoczny rowniez a aucie w sloneczny dzien
-GPS (to glownie) a wiec cos co dobrze dziala, pozwala na instalacje roznych map i generalnie nie jest zabawka, a pozwala sensownie poruszac sie po Polskich(glownie ale nie tylko) drogach
- internet - przegladarka, poczta, skype, gg, mozliwosc odpalenia jakiegos telnetu, ssh. Wazne zeby mozna bylo korzystac ze stron bankow, biur maklerskich itd.
- WiFi (najlepiej obslugujace wszystkie wspolczesne standardy, szyfrowania WPA,WPA2 id.)
- irda,bluetooth
- word/excel
- multimedia (mp3, zdjecia, filmy - milo by bylo gdyby filmow nie trzeba bylo jakos specjalnie przerabiac, rekompresowac tylko biore jakiegos divx i ogladam)
-milo gdyby mialo USB host

I to chyba tyle - nie wiem czy w ogole instenieje urzadzenie ktore spelnia takie kryteria. Wstepnie myslalem nad FS Loox n560 ale cos gdzies wyczytalem, ze po pierwsze dosc dlugo GPS szuka satelit co czasami jest dosc uciazliwe, a dwa ze WiFi nie obsluguje WPA/WPA2. Byc moze wyszla jakas aktualizacja softu - nie wiem ale takie opinie znalazlem w necie.

No wiec co polecicie? Sprzet zamierzam kupic przez internet w USA (znajomi przywiezie) i w zwiazku z tym drugie pytanie - znacie jakis sprawdzony, pewny sklep w USA gdzie mozna zakupic PDA, ktory nie robi problemow z kartami kretytowimi z Polski?

Dziekuje za informacje.
Pozdrawiam,
D.C.
 

 

*

Offline p77

  • ***
  • 422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS+
Odp: Co i z jakiego sklepu w USA
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2008, 23:24:36 »
best buy, circuit city, office depot, tech depot, tiger direct, staples...
Osobiście najwięcej kupiłem w best buy ze względu na formę rabatów/promocji. W przeciwieństwie do innych sklepów dostaniesz tam rabat od ręki a nie kupon do odbioru kasy w banku. Korzystałem z polskiej karty Visa bez najmniejszego problemu.

I jeszcze jedno; największy wybór masz w sprzęcie HP, wcześniej dell, palm. Marka FS praktycznie nie istnieje w stanach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2008, 09:46:09 wysłana przez p77 »