! Jaki palmtop z GPS.. HP np. rx5940?? Jaka Mapa Autoroute? TomTom? !

  • 0 Odpowiedzi
  • 1748 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witajcie!

Chcę kupić w miarę uniwersalnego palmtopa, priorytetem dla mnie jest GPS - jedno z podstawowych zastosowań, używany będzie najczęściej w samochodzie. Poza tym chciałbym aby miał WLAN. Po przeanalizowaniu oferty na placu boju jako lider pozostał HP nx5940. Jest dobrze wykonany (bez wodotrysków ale solidnie), ma świetną baterię (jak większość urządzeń HP).  Szkoda że model ten sprzedawany jest jedynie z Navigatorem (tomtom) na zachodnią Europę. Mapa Eur. Wschodniej znów jest jedynie w sprzedaży z słabszym HP rx5710.. Ja potrzebuję korzystać z wschodniej (Polska, ale nie tylko) i zachodniej Europy.
Pytanko:
1) Czy można wgrać bezproblemowo TomToma na wschodnią Europę na tego HP-ka? Ewentualnie zessać legalnie z netu? - Hmmm wiem że to trochę naiwne pytanie...
2) Osoby używające tego palma - jak spisuje się w pracy, ma jakieś charakterystyczne dolegliwości?
3) Czy może jednak warto wybrać zastanowić się nad jakimś Asusem, Mio czy Fujitsu...
4) Jak to jest z TomTom Navigatorem 6 - czy można go darmowo uaktualniać z netu?
5) Co oprócz TomToma Nawigatora jest dobre jeśli chodzi o Europę - słyszałem że dobry jest Microsoft Autoroute 2007 - używał ktoś tego?

pozdrowienia,
Luka ;)