Strona główna
Pomoc
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Złe nazwy ulic
PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS
Nawigacja GPS - ogólnie
Yanosik
Złe nazwy ulic
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Złe nazwy ulic
3 Odpowiedzi
14241 Wyświetleń
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rgr
1044
Złe nazwy ulic
«
dnia:
Styczeń 25, 2015, 16:58:56 »
Wam też Yanosik pokazuje złe nazwy ulic?
Zapisane
To nie tablica ogłoszeń !
emisiu
Ekspert AutoMapa
2362
Płeć:
Odp: Złe nazwy ulic
«
Odpowiedź #1 dnia:
Styczeń 26, 2015, 13:53:21 »
Cytat: rgr w Styczeń 25, 2015, 16:58:56
Wam też Yanosik pokazuje złe nazwy ulic?
U mnie ok, nic niepokojącego nie zauważyłem.
Zapisane
lola
1240
Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Złe nazwy ulic
«
Odpowiedź #2 dnia:
Styczeń 26, 2015, 18:51:15 »
Również nic nie zauważyłem. Jakieś przykłady?
Pozdrawiam,
Ł.O.
Zapisane
rgr
1044
Odp: Złe nazwy ulic
«
Odpowiedź #3 dnia:
Luty 02, 2015, 13:30:32 »
Link do UMP:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=51.07462&lon=16.99792&layers=B000000FFFFTFF&mlat=51.07479&mlon=16.99779
W miejscu markera Yanosik pokazuje u mnie "Kobierzycka",
Drugi punkt:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=17&lat=51.0717&lon=16.99359&layers=B000000FFFFTFF&mlat=51.07139&mlon=16.99242
Yanosik pokazuje "ul. Przyjaźni 38c-38m".
itd.
Zapisane
To nie tablica ogłoszeń !
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »