Nowa wersja

  • 5 Odpowiedzi
  • 15038 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Nowa wersja
« dnia: Kwiecień 30, 2014, 13:52:24 »
a w niej...

• możliwość rejestracji konta za pomocą adresu e-mail
• możliwość wprowadzenia głównych miast europejskich jako celu podróży
• możliwość podania liczby osób oczekujących na pojazd
• możliwość dodania kwoty, którą użytkownik jest w stanie zapłacić za przejazd
• uzupełnienie profilu – dodanie opisu użytkownika i zdjęcia profilowego
 
źródło: FB

*

Offline MonsterLolek

  • **
  • 241
  • Sprzęt: Iphone 6s 64GB
Odp: Nowa wersja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2014, 14:39:43 »
autoradar się nie podniesie z kolan, nawet po zintegrowaniu z automapą, jestem o tym przekonany. Po pierwsze nie każda nawigacja w Polsce to automapa, a po drugie program wydany o wiele za późno. Yanosik ma już swoją ogromną rzeszę użytkowników, do których i ja się zaliczam. Twórcy Yanosika dorabiając tę ikonę, którą mam na automapie stworzyli gwoździa do trumny dla autoradaru. Mam tylko nadzieję, że yanosiki pójdą po rozum do głowy i wywalą to chore ostrzeganie o niebezpieczeństwie, które generuje mnóstwo fałszywych alarmów, czego ostatnio doświadczyłem wracając z Władysławowa do Warszawy, no po prostu ręce opadały. Na chyba ze 25 alertów odwołałem 20-cia, bo nic złego na drodze sie nie działo. A już szczytem głupoty było ostrzeżenie od jakiegoś debila o niebezpieczeństwie na autostradzie z powodu zbliżania się do bramek.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Nowa wersja
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2014, 19:03:36 »
Mam tylko nadzieję, że yanosiki pójdą po rozum do głowy i wywalą to chore ostrzeganie o niebezpieczeństwie, które generuje mnóstwo fałszywych alarmów,
Mówisz i masz :). Dzisiejsza aktualizacja wprowadza kategoryzację niebezpieczeństw na drodze.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

pliers

Odp: Nowa wersja
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2014, 21:54:48 »
Dodali też opcje wyłączania ostrzeżeń o danej kategorii "niebezpieczeństw"? Bo jeśli nie to Twoje "mówisz i masz" jest nic nie warte...

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Nowa wersja
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2014, 14:39:20 »
Mam tylko nadzieję, że yanosiki pójdą po rozum do głowy i wywalą to chore ostrzeganie o niebezpieczeństwie, które generuje mnóstwo fałszywych alarmów,
Mówisz i masz :). Dzisiejsza aktualizacja wprowadza kategoryzację niebezpieczeństw na drodze.


Pozdrawiam,
Ł.O.


No i super. Efekt tego jest jak poniżej  :S


*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Nowa wersja
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2014, 16:42:38 »
Dodali też opcje wyłączania ostrzeżeń o danej kategorii "niebezpieczeństw"?
Dodali w dzisiejszej aktualizacji :).


Pozdrawiam,
Ł.O.