Wgrywanie HardSPL, a X1 bez Romu

  • 1 Odpowiedzi
  • 3511 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wgrywanie HardSPL, a X1 bez Romu
« dnia: Listopad 28, 2011, 23:23:05 »
Witam! Na początek chciałem się przedstawić, bo jestem nowy. Nieważne jak się nazywam, ale mam nick PROstachuELO i jestem z Lublina. Mam taki problem:
Chciałem sobie zmienić rom w mojej X1. Ale gdy stanęło na 66% w instalowaniu romu nagle wyskoczył error, stary rom usunęło, ale nowego obrazu nie zainstalowano. Przy każdej próbie zainstalowania przy 0% już pojawia się Error 262. Kable zmieniałem, porty usb tez, resetowałem kompa i kome, i nic to nie pomogło... Tak w sumie, nie mam nawet HardSPL wgranego (bo mi jakoś usunęło;/), a przecież, żeby wgrać potrzeba się połączyć z ActiveSync'em, no a nie połączę się bez oprogramowania... Poniżej zdjęcie ekranu bootloadera ze złymi informacjami i z dobrymi informacjami (tzn. HardSPL i bez HardSPL. Tak, mam dwie X1:)):
Bez romu i HardSPL:


Z romem i HardSPL (ta chodzi normalnie):


Przez kartę pamięci też chyba nie pójdzie bo nie ma HardSPL. Gdy włączę komórkę do ekranu bootloadowego z włożoną kartą pamięci z wgranym na nią romem, pojawia się szary ekran z napisem "Loading. . ." i tak cały czas, bez zmiany...
Próbowałem podłączyć moją Xperie do SEUS'a, ale nic z tego... Nie łączy, zostaje w zakładce "Podłączanie" i nic się nie dzieje kiedy podłącze tela do kabla...


Dodatek 1. Na początku wgrywania romu robiłem Task29, a potem instalowałem Task32. Teraz nawet chce zrobić Task29, tylko że jest przez 3 minuty 0% a później:

Task28 - tak samo co u góry...
Dodatek 2. Post napisany przez Spider4 TUTAJ nie działa, po ok. 6 minutach "instalowania się" jest nadal 0% i za chwile pojawia się Error 262...


Pytanie: Da się jakoś odratować jeszcze ten telefon w domowych warunkach, czy spalić go w pi#%u? I czy w ogóle da się go odratować...



*

Offline linshi

  • *****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum.
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Wgrywanie HardSPL, a X1 bez Romu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:20:24 »
Możliwe że się da, odezwij się do mnie na PW. Jak się uda napiszamy w temacie jak to zrobić.
Czy aby na pewno ?